• Tuesday June 25,2019

Як зробити плечі широкими - секрети ефективного воркаута

Красивий чоловічий силует представляється нам так: широкі плечі і вузькі стегна. Але з такими природними задатками народжуються одиниці. Решта ж представники чоловічої статі від народження мають цілком звичайну фігуру, з вельми і вельми невиразними показниками мужності.

Чи можливо втрутитися в фізіологічні процеси і трансформувати тіло під ідеальні параметри? Як зробити плечі широкими?

Спорт - панацея для кожного?

На сьогоднішній день існує думка, що спорт особливо хороший для тих, хто скидає вагу і намагається схуднути. Не можна сказати, що це абсолютно вірно. Спортивна навантаження розганяє метаболічні процеси, прискорює час спалювання жирів, але в той же час після інтенсивного тренування все займаються відчувають сильний голод. Насправді тим, хто прагне схуднути, необхідно сконцентрувати увагу на правильне харчування, а спортом займатися потрібно, але не посилено і краще в світлий час доби. Зате фізичні вправи стовідсотково підходять для тих, хто хоче змінити дані йому від природи параметри тіла. Краще будь-пластичної операції і естетичної хірургії вам допоможуть правильні спортивні заняття для коригування розмірів і придбання потрібних форм. Тому, якщо вам цікаво, як зробити плечі широкими, читайте поради нижче.

Правильний підхід - основа успіху

Перед тим як приступити до досягнення поставленої мети, ви повинні чітко розуміти, чого хочете і як цього можна досягти. Наприклад, вас цікавить питання - як зробити плечі широкими?

Якщо ви не будете планомірно і регулярно займатися, виконуючи потрібний комплекс вправ, ви не зрушите на шляху до вашої мрії ні на крок.

Всі розуміють, що потрібно займатися спортом, але от які саме вправи слід робити? Абсолютно точно вам не допоможе біг та інші аеробні навантаження. Також забудьте про те, що плечі широкими допоможе зробити плавання - це можливо тільки в тому випадку, якщо ви займаєтеся їм з дитинства.

Що потрібно знати

Багато помиляються, думаючи, що якщо їм потрібні гарні руки або широкі плечі, то потрібно виконувати вправи саме на цю групу м'язів. Віра в цей міф відніме у вас чимало часу і сил, а результату ви так і не побачите.

Для цього, прокачувати потрібно все тіло, а саме виконувати базові вправи. Їх всього три - жим від грудей, станова тяга і присідання. Правильно виконувані, ці вправи є базою (звідси і назви) для створення рівномірного навантаження на все тіло і вироблення тестостерону, що стимулює зростання і розвиток м'язів. Крім того, тренування повинні бути регулярними, тобто не менше 3-4 разів на тиждень і тривалістю не менше однієї години.

Починайте заняття з розминки тривалістю 7-12 хвилин. Ви можете побігати або ходити швидким кроком, після чого розімніть руки, ноги, шию за допомогою вправ, які розучували в школі на уроках фізкультури. Таким чином ви підготуватися до тренування і знизите ризик отримання травми або розтягнення до нуля.

Як зробити широкі плечі на турніку

Пропонуємо вам виконувати всього лише одна вправа, яке сприяє тому, щоб ваші плечі були «косою сажнем» в довжині.

Дане вправу потрібно виконувати на турніку, і для непосвячених воно здасться схожим на звичні всім підтягування. Але є два важливих моменти - ви повинні поставити руки дуже широким хватом і виконувати не менше трьох підходів за одне тренування по 5-8 підтягувань. Займаючись таким чином, ви помітите позитивні результати вже через місяць, а отриманий ефект буде не тимчасовим, а на все життя.

Як зробити широкі плечі в домашніх умовах

Не у кожного з нас є можливість регулярно відвідувати тренажерний зал, проте це зовсім не привід відмовити собі в задоволенні бути красивим - адже можна займатися і вдома.

Збільшити і розширити плечі можна за рахунок прокачування дельтоподібного м'яза, яка складається з трьох частин - середньої, передньої і задньої головок. Щоб отримати хороший ефект, доцільно навантажувати відразу три головки.

Вам знадобляться дві гантелі. Ось вправи для тих, кого цікавить, як зробити плечі широкими:

1. Візьміть гантелі в руки, опустіть і розводите їх в сторони. Дана вправа стимулює середню головку дельти.

2. На злегка зігнутих ногах нахиліться вперед, візьміть гантелі в руки і розводите їх, як в першій вправі. Такий підхід стимулює задню головку дельти.

3. Візьміть одну гантель (також можна використовувати гирю) двома долонями і піднімайте її перед собою прямими руками, - таким чином навантажується передня частина дельти.

Робимо широкі плечі - без додаткового обладнання

Безумовно, збільшити плечі можна і займаючись зі своєю вагою. Як зробити широкі плечі віджиманнями? Цей спосіб є найбільш доступним в плані капіталовкладень і разом з цим дуже простим. Однак це не зовсім звичайні віджимання, до яких ми звикли. Для того щоб змінити ширину плечей, прийміть стійку біля стіни. Для цього прийміть упор в підлогу перед стіною, поставте руки приблизно на відстані сорока сантиметрів і, відштовхнувшись ногами, встаньте перпендикулярно до стіни. Для першого разу краще попросіть когось про допомогу, щоб не впасти. Коли виконаєте стійку, віджимайтеся по 5-10 разів в 3-4 підходу.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на