• Friday July 19,2019

Спортсменка Світлана Феофанова: біографія і особисте життя

Спорт в житті знаменитої спортсменки Світлани Феофановій грає дуже важливу роль. Завдяки йому дівчина знайшла своє місце в житті, навчилася дуже багато чому. А щоденні тренування гартували в ній сталевий характер і бажання не зупинятися на досягнутому. Багатьом відомо про її перемоги і нагороди, але ось про те, як же починалася кар'єра Світлани і з якими труднощами їй доводилося стикатися, нікому не відомо.

Трохи про дитинство

Майбутня спортсменка Феофанова Світлана Євгенівна з'явилася на світ 16 липня 1980 року в Москві. Її сім'я складалася з чотирьох осіб: батько, мати, бабуся, сестра і сама Світлана. Дитинство юної спортсменки не можна назвати найкращим етапом в її житті. Адже тоді було дуже важко заробляти і утримувати сім'ю з двома дітьми. Після того як батько залишає сім'ю, мати Світлани практично день і ніч проводить на роботі. Це дозволяє їй годувати і одягати своїх улюблених дочок. У той час поки мати працювала, за сестрами доглядала бабуся.

Маленька Світу росла дуже рухливою дитиною. Її постійний інтерес до всього невідомого іноді приносив їй великі неприємності. У дитячому садку Світу дружила з багатьма дітьми, але, як годиться істинної "разбишаке", більшу частину часу дівчинка проводила з хлопцями. Дуже часто на неї могли скаржитися вихователі. Мамі вони говорили те, що Свєта зовсім їх не слухає і ніколи не може посидіти спокійно.

Перший вихід в спорт

Для того щоб кудись подіти всю невичерпну енергію Свєти, мама приймає рішення віддати дочку за порадами вихователів в спортивну секцію. Коли дівчинці виповнюється 6 років, мати вперше відводить її на заняття спортивною гімнастикою. Межі радості дитини на той момент не було меж. Світла настільки захопилася процесом, що її практично стало непомітно будинку. Вона щодня вирушала на тренування, на яких могла проводити більш, ніж 5 годин на день. Але це не стомлювало її, Світу, навпаки, прагнула займатися більше і ефективніше.

Шкільні роки

Коли прийшов час відправлятися в загальноосвітню школу, Свєта була не дуже рада. Адже через це у неї залишалося менше часу для занять гімнастикою. Щодня Світу ходила спочатку на шкільні уроки, а після них відправлялася в спортивний зал. Така напружена обстановка, звичайно, позначалася на дитину. Тому через кілька років рідні Світлани переводять в її в спеціалізовану московську школу. Там дівчинка продовжує активно тренуватися і займатися уроками. Не можна сказати, що Свєта не проявляла ніякого інтересу до навчання, просто її було дуже важко чимось зацікавити. Наприклад, з хімією майбутня спортсменка практично не ладила. Але от коли стали з'являтися перші комп'ютери, Свєта дуже захопилася інформатикою. Вона могла годинами перебувати перед монітором комп'ютера і знаходити щось цікаве і корисне для себе.

Старт нового виду діяльності

Спортивною гімнастикою Світлана Феофанова займалася 11 років. Після чого, у віці 17 років, вона приймає рішення трохи змінити рід своєї діяльності і вирішує пробувати свої сили в легкій атлетиці.

Світлана Феофанова домагається і на цьому терені великих успіхів, в результаті чого в 1996 році, за рішенням тренера, її записують в список резервних спортсменів, які братимуть участь в Олімпійський іграх, які тоді проводилися в Атланті. На жаль, відправитися в Атланту Світу так і не змогла, так як їй не вистачало кілька балів для заняття лідируючого місця в списку учасників.

перші невдачі

Коли Світлана Феофанова не потрапляє на Олімпіаду в 1996 році, вона, безсумнівно, дуже сильно засмучується. Але, тим не менш, вона не опускає руки і не втрачає надій на те, що все-таки колись досягне потрібного результату. На той час вона ще старанніше займається. Тільки на біговій доріжці Світу проводить по 6 годин на добу.

Після цієї поразки Світу знову-таки вирішується на те, щоб пробувати свої сили в новому виді спорту. На цей раз її вибір падає на стрибки з жердиною.

Перші успіхи і нагороди

Старанна робота спортсменки вже дуже швидко приносить позитивні результати. У 2001 році Світлана Феофанова відправляється на Чемпіонат світу, де її головною суперницею на той момент стає С. Драгілев. Більшість суддів чемпіонату вважали її основною претенденткою на перше місце в списку учасників. У тих змаганнях Феофанова виграє срібну медаль. Хоча вже тоді по настрою дівчини стає ясно, що це не все, на що вона здатна, і вона буде боротися за лідируючі позиції. На наступному Чемпіонаті Світу домагається своєї мети - вона стає першою і виграє золоту медаль. Після 2003 року на чемпіонаті в Парижі вона стає золотий призеркою. Що також додає їй сил і впевненості в собі.

спортивна конкуренція

Обставини складалися таким чином, що разом зі Світланою відмінних успіхів у спорті, а саме в стрибках з жердинами, стала домагатися молода спортсменка Є. Ісимбаєва. Олена так само старанно займалася і брала участь у всіх спортивних змаганнях. Більшість критиків запевняють в тому, що саме успіх Олени не дав можливості Феофановій в повній мірі показати свої сили в легкій атлетиці.

Підсумкова битва

Через те, що дівчата брали участь в одному і тому ж виді спорту, вони часто ставали суперницями. Так само сталося черговий раз в 2014 році на Олімпіаді. Спочатку Світлану вважали єдиною претенденткою на золоту медаль. А тим більше, коли Ісінбава зазнала поразки в стрибку на 4, 7 і 4, 75 метрів, було очевидним те, що Свєта стане переможницею. Але, на жаль, Світлані Феофановій доля зробила сюрприз, і в підсумку Олена здолала висоту в 4, 91 метр, тим самим встановивши світовий рекорд в спорті.

Нагороди С. Феофановій

На сьогоднішній день Феофанова Світлана Євгенівна має у своїй скарбничці пару олімпійських нагород - срібну та бронзову. Необхідно відзначити, що дівчина три рази вигравала на світових турнірах Європи. Завдяки активній участі в спортивних змаганнях Феофанова домоглася звання багаторазового призера кубка Європи.

Світлана Феофанова: особисте життя

Як і прийнято, більшість відомих людей приховують від усіх своїх обранців. Так виходить і в ситуації зі Світланою. Заміжня чи Світлана Феофанова? Сім'я поки в її плани не входить, але вона з упевненістю говорить про те, що знаходиться в питаннях і дуже щаслива цього. Її обранець, так само як і дівчина, займається спортом. На жаль, більше ніякої інформації Світу поки не надає.

Що стосується фігури, дівчина не дотримується ніякої дієти. Регулярні тренування допомагають їй підтримувати своє тіло в ідеальній формі. Просто чудово виглядає Світлана Феофанова. Фото в статті є тому незаперечним доказом. Хоча, як каже сама Світу, вона дуже любить страви з курки, якими іноді дозволяє собі радувати.

Життя Світлани сьогодні

Незважаючи на всі випробування і поразки, які зустрічалися на шляху спортсменки, вона продовжує тренуватися і вдосконалювати свої навички. Її ні на хвилину не покидає думка про те, що найближчим часом вона все-таки стане переможницею Олімпійських ігор і відвезе на батьківщину золоту нагороду.

Сьогодні ж Світу живе в трикімнатній квартирі в Москві. Туди ж вона забрала свою матір і стареньку бабусю, яка потребує дуже ретельного догляду. Свою сім'ю дівчина завжди допомагає і підтримує кожного члена сім'ї. Навіть незважаючи на те, що в квартирі не так багато місця, Світлана недавно прихистила свою рідну сестру з чоловіком і дитиною, тим самим надавши допомогу їхній родині. Для того щоб рідним було комфортніше жити, Світлані Феофановій доводиться замислюватися про придбання більш габаритної квартири. Єдина велика покупка дівчини на даний момент - це машина «Пежо-206».

Світлана Феофанова - спортсменка, яка встигла полюбитися багатьом. Звичайно, кар'єра молодої дівчини могла скластися абсолютно інакше, але це не заважає їй бути улюбленицею багатьох людей, які продовжують стежити за її успіхами в спорті.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі