• Friday July 19,2019

Тибетська гормональна гімнастика: відгуки та обговорення

Для збереження здоров'я, життєвої сили і молодості потрібно щодня займатися стимулюванням своїх енергетичних центрів. У вирішенні цього непростого завдання багатьом людям допомагає тибетська гормональна гімнастика, відгуки про яку переважно позитивні. Серед російських громадян вона набуває з кожним днем ​​все більшу популярність, так як комплекс вправ цієї гімнастики дуже простий і не вимагає попередньої фізичної підготовки.

Що таке тибетська гормональна гімнастика?

Протягом багатьох тисячоліть монахи зберігали її в глибокій таємниці. Її чудодійними результатами користувався тільки кола обраних. По суті, гормональна гімнастика від тибетських ченців - оздоровча практика. Вона сприяє відновленню балансу життєвої енергії людини і відкриває чакри.

Чому монахи розкрили секрет оздоровлення?

Протягом багатьох років гормональну гімнастику практикували тибетські монахи. Як відомо, вони вели відокремлений спосіб життя, тому люди про неї не знали. Одного разу в горах радянські інженери будували електростанцію. І коли простягали електропроводи в горах, помітили невеликий монастир. Було прийнято рішення провести в нього одну «гілочку». Ченці прийняли електрику за дар. На знак подяки вони відкрили таємницю свого довголіття. Розкрили секрет омолодження, який дає тибетська гормональна гімнастика. Обговорення її чудодійних властивостей ведеться вже протягом 30 років і є актуальними досі.

Основні вимоги до виконання курсу вправ

У багатьох виникає питання, що вдає із себе гормональна гімнастика тибетських ченців. Відгуки простих людей допоможуть розібратися в цьому. На їхню думку, проходження курсу занять - безумовно корисне і доступне проведення часу для кожної людини. Після вправ відчувається прилив сил і поліпшується настрій. Перед тим як безпосередньо приступити до самих вправ, слід звернути увагу на деякі нюанси.

  • При виконанні курсу вправ потрібно 20 хвилин часу.

  • Даною гімнастикою потрібно займатися з ранку, безпосередньо після пробудження. Слід прокидатися до 8 ранку, так як в організмі відбувається домінування гормональної системи, яка активується в 6 ранку і триває до 8. Це час є найактивнішим биоритмом гормональної системи. Саме на це монахи робили упор.

  • Починати курс під назвою "тибетська гормональна гімнастика" - відгуки фахівців про це свідчать - слід з трьох повторень в день в період першого тижня занять. Потім необхідно збільшувати кількість повторів в два рази щотижня, до досягнення 21 повторення за один раз. Займатися повторенням вправ більше 21 рази немає необхідності. Якщо тільки людина сама того не хоче.

  • При виконанні вправ важливо правильно дихати. Дихання повинно бути розслабленим, глибоким і рівномірним.

  • Робити гімнастику потрібно лежачи на жорсткій поверхні.

  • Якщо під час курсу вправ починають проявлятися будь-які хронічні хвороби, зупинятися не можна. Слід продовжити заняття в більш спокійному темпі, наскільки це буде можливо.

Тибетська гормональна гімнастика, відгуки про яку в більшості випадків позитивні, добре впливає на організм людини. З її допомогою відбувається прискорення фізіологічних змін в кращу сторону за рахунок розумової і тілесної релаксації.

Яка повинна бути фізична підготовка?

Ніякої попередньої фізичної підготовки не вимагає тибетська гімнастика. Гормональна гімнастика для оздоровлення тільки зажадає від людини мінімуму фізичних зусиль і часу, за незначний проміжок якого вона може збільшити розумову концентрацію, а також гнучкість і фізичну силу. Непідготовлені люди, які не займалися ніколи йогою, шейпінгом, степом і іншими видами спортивних фізичних занять, відчують благотворний розслабляючий оздоровчий ефект. Їм гарантований потік фізичних і розумових сил, який подарує тибетська гормональна гімнастика. Відгуки випробували її чудодійний вплив на собі людей підтверджують цей факт.

Як виконувати гімнастику тибетських ченців?

Виконання гормональної гімнастики дозволить людині позбутися від багатьох захворювань. Перейдемо до опису самих вправ.

1. Розтирання рук. Лежачи в ліжку потрібно розтирати долоні протягом декількох секунд, до тих пір, поки вони не стануть гарячими. Це своєрідна діагностика свого біополя, яке подає сигнали про стан організму людини в даний період часу. Якщо долоня не зігріваються або вологі - це говорить про серйозні проблеми зі здоров'ям. Теплі долоні свідчать про знижену енергетиці. Сухі і гарячі долоні - біополе в повному порядку.

2. Вправа для очей. Після розтирання долоні слід покласти на очні яблука і злегка натиснути на очі. Вибираємо темп: одна секунда - один натиск. Робимо 21 рух за 21 секунду. Потім потрібно залишити долоні на очах і тримати їх в такому стані 2 хвилини.

3. Вправа для вух. Необхідно покласти долоні на вуха, а пальці завести на потилицю і почати натискати руками на вуха. Робити 21 рух в темпі по одному в секунду.

4. Вправа для підтяжки обличчя. Пальці стиснути в кулаки. Великі пальці рук залишити прямими. Робити вправу слід від центру підборіддя вгору до вух. Великий палець повинен йти у напрямку нижньої частини скул, а пальці, стиснуті в кулак, - на рівні овалу обличчя до верхньої частини вух. Кожен рух робити із зусиллям, систематично натискаючи на обличчя. Потім повертатися назад по тих же лініях.

5. Масаж чола. Праву долоню розташувати на лобі, лівої накрити її. Почати масаж круговими діями від лівої скроні до правого і назад. Це дозволить згладити зморшки на лобі. Якщо проблема зморшок не турбує людину, потрібно робити масаж на відстані кількох сантиметрів від чола, не торкаючись його руками.

6. Область голови. Для відновлення біополя потрібно щодня повторювати дану вправу. Для цього потрібно покласти шию на валик, пальці рук сплести в кільце. Рухатися слід від чола до потилиці і назад, в 4 сантиметрах від голови. Потім рухатися від лівого вуха до правого.

7. Вправи для тулуба. Праву руку покласти на щитовидну залозу, ліву - зверху притиснути до правого. По повітрю уздовж тіла необхідно перемістити ліву руку до пупка і назад. В кінці вправи притиснуті один до одного руки, складені на тілі, спустити на живіт.

8. Масаж живота. Робити кругові рухи за годинниковою стрілкою руками по животу.

9. Чи потрібно підняти вгору ноги і руки, ступні і долоні повинні бути розташовані паралельно підлозі. Почати обертання за годинниковою стрілкою ніг в гомілковостопних суглобах і рук в зап'ястях. Спочатку робити обертання в одну сторону, потім в іншу. Після цього потрібно робити нахили стоп і кистей вперед-назад.

10. Масаж суглобів ніг і стоп. Сісти в ліжку і почати розтирати ретельно всю поверхню стоп. Слід приділяти особливу увагу середині стопи і больових точках. Потім круговими рухами помасажувати суглоби ніг від низу до верху.

Сприятливий вплив гормональної гімнастики на організм людини

При регулярних заняттях гімнастикою поліпшується травлення, відновлюється дихання. Вона благотворно впливає на серцево-судинну систему, знімає нервову і м'язову напругу, сприяє хорошому самопочуттю і глибокої релаксації. Гормональна гімнастика тибетських ченців (відгуки стежать за своїм здоров'ям людей підтверджують це) може бути потужним засобом не тільки для використання життєвої енергії зовнішнього і внутрішнього перетворення, але і для стимуляції почуттів.

Підвищення чуттєвості і сексуальної енергії

Після перших занять відразу буде видно результат. Піде почуття дискомфорту за рахунок того, що відновиться нормальна робота ендокринних залоз в організмі і стабілізується енергетичний баланс. Людина, тільки що приступив до занять, відчує майже відразу потужний приплив енергії і життєвої сили. У більшості випадків, коли одна заліза нормально не функціонує, інші залози перестають взаємодіяти між собою належним чином. У зв'язку з цим застосовується гормональна гімнастика, яка має непогані результати і, відповідно, позитивні відгуки. Тибетська гімнастика полегшує перебіг менопаузи і ПМС, а також забезпечує приплив сексуальної енергії за рахунок стабільного і збалансованого гормонального фону. Таким чином, завдяки гормональної гімнастики, людина стає застрахованим від перепадів настрою і всякого роду захворювань.

Поліпшення зовнішнього вигляду

За рахунок регулярних вправ можна позбутися від подвійного підборіддя. М'язи набувають бажаний тонус. Шкіра розгладжується, стає підтягнутою і виглядає молодше.

Струнку сексуальну форму надає тілу гормональна гімнастика тибетських ченців, відгуки про яку в позитивному ключі поширюють серед свого оточення стежать за своїм зовнішнім виглядом молоді красиві жінки. Вона також зменшує обсяг талії. За допомогою вправ йде живіт. Якщо виконувати всі вправи правильно, вони допоможуть позбутися від некрасивих складок на животі.

А для підвищення м'язового тонусу однієї гормональної гімнастики буде недостатньо, але ці вправи однозначно зможуть стати початком посилених тренувань.

красива постава

Унікальна тибетська ранкова гімнастика допомагає природним шляхом легко і за короткий проміжок часу поліпшити поставу. При щоденному виконанні вправ поліпшується гнучкість. Людина починає володіти своїм тілом, відчувати суглоби і м'язи. Така гімнастика також корисна і для спини. Гімнастика забезпечує збереження кісткової маси, тому що дає необхідне навантаження на кожну кісточку, яка знаходиться в тілі людини.

Харчування тканин киснем

Кисень є необхідним елементом для спалювання енергії. Чим краще харчування киснем тканин, тим краще стає обмін речовин. А при нормальному обміні речовин відбувається правильне зниження ваги. Вправи гормональної гімнастики виконуються з глибоким вдихом і видихом. За рахунок цього в легені надходить більше кисню. У сучасному світі все більше людей ведуть сидячий спосіб життя. Як правило, проводять цілий день в приміщеннях, а не на свіжому повітрі, тому і не отримують достатню кількість кисню. Цей недолік кисню часто призводить до стресів і різних захворювань.

Очищення лімфатичної системи

Лімфатична система забезпечує виведення токсинів з організму людини, але у неї, на відміну від інших систем організму, відсутня функція, яка дозволяє позбутися від токсинів назавжди. Тому для її очищення необхідні регулярні фізичні вправи і навантаження.

Вправи гормональної тибетської гімнастики якраз призводять до розтягування і стиснення різних м'язів, що сприяє очищенню лімфатичної системи. Таким чином, всі токсини, які потрапляють в тіло людини з продуктів харчування, води і повітря, швидше виводяться з організму.

Людина може відчувати нудоту або запаморочення на початку курсу занять під назвою "гормональна гімнастика тибетських ченців", відгуки новачків підтверджують цю неприємність. Турбуватися з цього приводу не слід, тому що це є нормою. Необхідно просто зменшити темп і почати рухатися повільніше. Ці відчуття якраз викликані тим, що відбувається детоксикація організму, іншими словами - він очищається від токсинів.

Поліпшення роботи головного мозку

Тибетська постільна гімнастика благотворно впливає на роботу головного мозку. Допомагає збалансувати функцію лівого і правого півкуль, а також займається стимулюванням ретикулярної активує системи мозку. Думки стають чіткішими, людина починає грамотно формулювати їх і краще міркувати.

Гімнастика тибетських ченців: секрет довголіття або афера?

Для зцілення недуг цілителі протягом багатьох тисячоліть використовували теорію чакр. Вона полягає в тому, що тіло людини має сім опорних енергетичних центрів, які пов'язані з сімома ендокринними залозами. Ці центри відомі широким масам під назвою чакри. Новітні медичні дослідження виявили вагомі докази, що тибетська ранкова гормональна гімнастика - відгуки про цей підтверджені фактами - уповільнює процес старіння. А отже, робить благотворний вплив на організм людини в цілому.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі