• Tuesday June 25,2019

Джим Кларк - гонщик "Формули-1". Біографія, спортивні досягнення

Він - легенда гонок. А також володар швидкості і драйву. Він - наймолодший чемпіон "Формули-1", до того ж неодноразовий переможець. Та й просто смілива людина. Він - Джеймс (Джим) Кларк!

дитинство

Народився майбутній чемпіон світу з автомобільних перегонів в березні 1936 року, в невеликому селищі Кілманом (Шотландія). Батьки Джеймса - заможні селяни, які проводили багато часу в працях і турботах. З раннього дитинства Джим був налаштований на те, щоб стати помічником і спадкоємцем батька. Серед шістьох дітей Кларків він один був хлопчиком, який мав на правах сина продовжити батьківську працю і піклуватися про фермерське господарство.

Але дитину не приваблювала можливість жити осіло і статечно, займаючись землеробством і тваринництвом.

Його, вихованого на шотландських просторах, з дитинства вдихуваного свіже повітря свободи, завжди цікавили спортивні машини і швидкісна їзда.

Знайомство зі спортом

У віці тринадцяти років Джиммі надходить в престижну школу Единбурга - столиці Шотландського королівства. Там він закохується в спорт - регулярно займається крикетом і хокеєм. Гра в команді допомагає йому виробити самодисципліну і дух співробітництва, силу і безстрашність.

Тут же Джим Кларк знайомиться з автогонками. Він із захопленням збирає нотатки з періодичних видань про найкращих гонщиків і найшвидших автомашинах.

Перші кроки до спортивної мети

У школі Джиммі затримався ненадовго. Батьки вирішили, що хлопцеві необхідно звикати до селянського життя, і забрали його додому. З тих пір юний Кларк став серйозно працювати з батьком, пізнаючи всі тонкощі сільськогосподарського ремесла.

Однак задоволення, отримане при заняттях спортом, і драйв від швидкої їзди не так-то легко забути. Джим працює на фермі, але потайки мріє підкорити гоночний олімп. До слова, роботу на фермі і участь в гонках Кларк примудрявся поєднувати до кінця своїх днів!

До своєї мети хлопець йде не поспішаючи. Спочатку крадькома ганяє на сімейному автомобілі, потім отримує водійське посвідчення. Скрізь, навіть перебуваючи в поле на тракторі, юний Джеймс мріє про швидкісній їзді і вдалих перемоги.

За виручені кошти Джиммі купує свій перший "Тальбот", на якому приймає участь в незначних ралі і інших швидкісних змаганнях.

Весь цей час батьки хлопця були проти його захоплення швидкістю і намагалися вплинути на сина, розкриваючи перед ним всі переваги селянського життя. Однак вмовляння і зваблювання мало діяли на молодого чоловіка. Він бачив перед собою мету і наполегливо йшов до неї.

перші перемоги

Перемоги слідують одна за одною, і закоханий в гонки Джиммі приєднується до німецької автогоночної команді Porsche. Через рік він в складі іншої німецької команди займає почесне десяте місце в гонці "24 години Ле-Мана". Дане змагання, регулярно проводиться з 1923 року недалеко від французького міста Ле-Мана, перевіряє беруть участь команди не стільки на швидкість, скільки на витривалість і економічність.

Учасникам змагання необхідно шукати золоту середину між швидкістю і надійністю автомобіля, якому треба двадцять чотири години протриматися на трасі без технічних поломок і пошкоджень, а також необхідно раціонально використовувати споживані матеріали: паливо, гальмівні колодки і шини.

Багато що в цьому змаганні залежить і від витривалості і вправності пілота гоночної машини, так як йому доводиться проводити за кермом в середньому чотири години поспіль, чекаючи зміни напарника на черговому піт-стопі.

Досвід, отриманий Джимом в гонці "24 години Ле-Мана", зробив величезний вплив на всю подальшу кар'єру початківця автоспортсмени.

доленосне знайомство

Після участі в добовому змаганні Ле-Мана, спортивні машини стають головною частиною життя молодого гонщика.

На нього звертає увагу успішний британський автоконструктор Колін Чепмен, який заснував власну компанію з виробництва гоночних і спортивних машин.

Автомобіль "Лотус" - це новаторський винахід Чепмена, перероблене і доопрацьоване з іншої відомої автомоделі спеціально для гонок "Формули-1".

У 1958 році Колін заснував свою власну гоночну команду для участі в легендарних перегонах - Team Lotus.

Спостерігаючи за їздою Джиммі, Чепмен був зачарований технічними прийомами і сміливістю цього молодого починаючого гонщика і запропонував йому місце у своїй команді.

Для Кларка це була щаслива можливість вирватися з кола дрібних незначних змагань і заявити про свою майстерність на весь світ.

Починаючи з 1960 року Джеймс сідає на автомобіль "Лотус" і починає брати участь в "Формулі-2", а через кілька місяців - і в "Формулі-1".

Джим Кларк: "Формула-1", початок

В цьому ж році Джиммі посідає третє місце у восьмому етапі чемпіонату світу з автогонок у класі "Формула-1". Змагання пройшло пам'ятного 14 серпня на трасі, прокладеній по міських вулицях Порту (Боавішта).

Цей сезон ознаменувався кількома трагедіями на автомобільній трасі. Розбивається Кріс Брістоу, і його тіло залишається деякий час лежати на гоночній смузі. Шокованому Джиму вдалося об'їхати це страхітливе місце, але все ж його авто залиті кров'ю.

Через кілька кіл сталася ще одна страшна смерть - загинув співробітник по команді Кларка - Алан Стейсі, загинув через те, що в нього врізалася птах.

Незважаючи на кошмар, який панує на трасі, Джиммі намагався робити все від себе залежне для перемоги, і це не пройшло дарма: в загальному заліку Джим Кларк зайняв десяте місце.

Приблизно в цей час гонщик отримав золото на молодіжних гонках і бронзу на змаганні "24 години Ле-Мана". Однак добове змагання доводиться не до душі молодій людині, і в наступні роки він перестає приймати в ньому участь.

продовження

У наступному сезоні "Формули-1" Джим Кларк отримує дозвіл виступити у всіх Гран-прі змаганнях. Чемпіонат проходив з чотирнадцятого травня по восьме жовтня і складався з восьми етапів. Шотландський пілот двічі приїхав на подіум, а в загальному заліку посів сьоме місце.

На сьомому етапі змагання, десятого вересня, під час виступу в Гран-прі Італії, на шаленій швидкості Кларк зіткнувся з машиною знаменитого гонщика Вольфганга фон трипса. Машина багаторазового чемпіона світу злетіла вгору і впала на глядачів. Фон Тріпс, який випав із салону, загинув на місці. Його автомобіль вбив ще тринадцять чоловік.

Ця страшна аварія справила незабутнє враження на Джима Кларка. У шоковому стані він покинув гонки, але вже через кілька днів був готовий змагатися за лідерство на американських Гран-прі.

зліт

У чемпіонаті 1962 Джим Кларк пересів на новий винахід свого друга, Коліна Чепмена. "Лотус 25" до сих пір вважається одним з кращих гоночних автомобілів в історії. На своєму покращеному "Лотус" Джиммі провів цілий сезон і готувався стати лідером, але завадили технічні неполадки. Під час дев'ятого, заключного етапу змагання, що проходить в Південній Африці, Джим Кларк зійшов на страті через витік масла.

Хоча Джеймс так і не здобув перемоги в даному сезоні, своїми яскравими блискавичними виступами він довів всьому світу, що він - найшвидший і досвідчений гонщик. "Формула-1" знайшла нову блискучу зірку. І це було підтверджено в наступному сезоні, де Джим Кларк домігся-таки першого лідируючого місця і звання чемпіона світу. Це була блискуча безапеляційна перемога: Грем Хілл, який отримав срібло, відстав від переможця на двадцять сім очок!

В цьому ж році успішний автопілот займає друге місце в гонці "500 миль Індіанаполіса" (гонки "Інді-500").

Всі з нетерпінням чекали наступного сезону світових гонок. На них повинен був виступати Джим Кларк - дивовижний і чудовий гонщик. "Формула-1" передчувала нову перемогу свого блискучого чемпіона.

У сезоні 1964 року лідирує автопілот впевнено йшов до перемоги, вигравши три Гран-прі, але підвели часті сходи з технічних причин. Це сталося через зміну автомобіля на менш надійний і міцний - "Лотус 33".

Незважаючи на такі труднощі (наприклад, на п'ятому етапі гонок, в Великобританії, Джиму вдалося виграти гонку на трьох колесах), Кларк зайняв почесне третє місце. Перемога дісталася представнику Великобританії - Джон Сертіс.

другий тріумф

Січень-лютий 1965 року Джимі провів на зимовому чемпіонаті, де зайняв перше місце, здобувши п'ять перемог.

Далі, в цьому ж році, своєю участю в "Формулі-1" він закріпив чемпіонський титул 1963 року народження, показавши блискучу захоплюючу гру: шість перемог в Гран-прі, шість подіумів, шість поул. Двічі чемпіон світу в двадцять дев'ять років - тут було чим пишатися і чому радіти!

Одночасно з чемпіонатом світу Джим Кларк бере участь в іншій улюбленої гонці - "500 миль Індіанаполіса", яку він також виграє блискуче і ентузіазмом. Заради цього змагання Джеймс навіть вирішив пожертвувати участю в Гран-прі Монако.

після перемог

З 1966 року в "Формулі-1" були дозволені трилітрові двигуни. До такого повороту не були готові ні "Лотус", ні його творці. Тому Джим зайняв тільки шосте місце в чемпіонській таблиці, вигравши всього одне Гран-прі - у Сполучених Штатах Америки.

На наступний сезон Кларк готувався як ніколи. Здобувши блискучі перемоги Гран-прі Великобританії, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки та Мексики, він завоював лише бронзу через часті сходів в Південній Африці, Монако, Німеччини, Франції та Канаді.

В цьому ж році гонщик знову бере участь в змаганні "Інді-500", де займає друге місце.

Трагічний 1968 рік почався для легендарного автопілота досить вдало. Він з розгромом виграв південноафриканське Гран-прі (це була його двадцять п'ятий перемога в даній країні). Потім взяв участь в деяких інших змаганнях, де також зайняв лідируючі перші місця (наприклад, гонка "Формули-2" в Барселоні).

Так як до наступного Гран-прі "Формули-1" залишалося кілька місяців, Джим Кларк вирішує відвідати ще й інші змагання. Тому сьомого квітня він поїхав на гонки "Формули-2" в Німеччину.

Джим Кларк: аварія

У цей трагічний день на трасі Хоккенхаймринг Джеймс, як завжди, брав участь в швидкісному змаганні, впевнено тримаючись за кермо улюбленої машини і майже не відчуваючи хвилювання або тривоги. Йшов проливний дощ, автомобіль, розсікаючи водну стіну і залишаючи за собою довгі бризки, йшов зі швидкістю, що наближається до 250 км / год.

П'яте коло. "Лотус" Джима ніяк не міг перегнати інші автомобілі. Гонщик звичним рухом натискає на газ і ... Зад автомобіля чомусь повело вліво. Кларк постарався посиленим ривком вирівняти машину, але та відмовилася підкоритися. На шаленій швидкості авто боком заскользіло до лівої узбіччі і, не зустрічаючи на своєму шляху рятувальних перешкод і перешкод, вилетіло в зону лісопосадки.

Від потужного зіткнення з деревом машина розлетілася на частини. Двигун і коробка передач пролетіли метрів вісімдесят уздовж стіни, передня частина кузова проїхалася по асфальту, а сам гонщик, все ще перебуваючи в кокпіті, завмер на місці.

Через секунду до застиглому в мертвому заціпенінні пілотові наспів лікар. Нерухомий Джиммі зі свешеннимі набік головою викликав у нього безнадійне вигук: "Він ще живий!".

Так, великий гонщик був живий, але він помер після приїзду в лікарню через страшного перелому шиї і смертельної травми голови.

Йому було тридцять два роки ...

причини загибелі

Спочатку було оголошено, що Джим Кларк не впорався з керуванням. Потім ходили чутки про те, що у нього була несправна задня ліва шина - проколота або спущена. Але і це не пояснювало причини страшної трагедії. Справа в тому, що, маючи таку технічну несправність, бувалий гонщик з легкістю зміг би вирулити із такого труднощі і зупинити неслухняне авто. І так як цього не сталося, то необхідно було шукати інші розумні пояснення загибелі зірки "Формули-1".

Набагато пізніше, через довгих тридцять років, було встановлено, що причиною загибелі Кларка стала серйозна несправність автомобіля. Швидше за все, лопнула задня підвіска, через що гоночна машина перестала бути слухняним і контрольованим авто в досвідчених руках професіонала.

спогади

Про загибель Джиммі журилися багато його друзі по цеху і навіть суперники, не кажучи вже про захоплених фанатів і шанувальників. Всі вважали шотландця виключно обдарованим гонщиком, здатним завоювати не один чемпіонський титул. Про нього згадували як про хороше, вірного друга і скромному ввічливому людині.

Зараз на місці, де загинув Джим Кларк, встановлено меморіальний хрест.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на