• Friday July 19,2019

Деякі популярні види спорту з м'ячем

Існує величезна кількість видів спорту з м'ячем. Однак спорт дається не всім. Також є звичайні ігри з м'ячем. Відрізняються вони хіба що різними бажанням перемогти. Ігор з м'ячем і видів спорту з ним же настільки багато, що кожен зможе знайти задовольняє його: починаючи крокетом і закінчуючи водним поло. Кожна гра з м'ячем відрізняється своєю метою і динамічністю. У кожної є свої правила. І в цій статті буде наведено кілька видів спорту з м'ячем, щоб розширити знання наших читачів про спорт.

Волейбол пляжний і класичний

Отже, всі знайомі з пляжним волейболом, але не всі знайомі з класичним. Однак обговорити варто і той, і інший, так як вони обидва заслуговують на увагу. Головна їхня відмінність - місце гри. Якщо з пляжним волейболом все ясно, для нього особливих умінь не потрібно, то для гри в класичний вам потрібно буде займатися в спеціалізованій установі - спортивній школі.

У класичний волейбол грають в залі. Тепер про інші відмінності:

  • Для гри в пляжний волейбол досить 4 людини, тобто по дві людини в команді. У класичному потрібно 12 осіб - по 6 у команді.
  • У пляжний волейбол можна грати і на рівні любителя і ніхто вам зауважень робити не буде, звичайно, якщо це не змагання. А ось для гри в класичний знадобляться серйозні вміння, терпіння і працьовитість. Тут зі статусом Аматори не проскочиш.
  • Про розташування гравців. У пляжному волейболі два гравці розташовуються на двох половинах поля довільно, аби зручно було. У класичному волейболі є 6 конкретних позицій. Більш того, є варіанти гри 4: 2 і 5: 1. Це означає, що в команді буде або 4 нападників і два сполучних (пасующіх), або, відповідно, 5 нападників і 1 сполучний.

Насправді все простіше, ніж здається на перший погляд. В теорії все звучить заплутано, зате на практиці дається легко і невимушено. Головне - розуміти суть того, що відбувається і відчувати себе в своїй тарілці. Не варто зараз заглиблюватися в тему професійного волейболу, адже стаття не про це. Це основні відмінності.

Мета гри що в пляжному, що в класичному волейболі одна - не дати м'ячу впасти на вашому боці поля і при цьому змусити торкнутися землі на поле супротивників. У гри є чіткий алгоритм дій, однак не завжди вдається його дотримуватися. Виглядає він так: прийом м'яча - пас сполучного нападаючому гравцеві - напад. Якщо гравці досить технічні, то проблем взагалі не буде. І ще один момент. Поле для пляжного волейболу менше, ніж для класичного.

Волейбольний м'яч

М'яч для волейболу пляжного легше, ніж для класичного, так і за зовнішнім виглядом їх легко відрізнити один від одного. Для пляжного використовується всім відомий характерний малюнок квадратними смужками. Але є досить винятків, так що спиратися стоїть на легкість м'яча.

У професійному класичному волейболі використовується м'яч з вигнутими смужками, намальованими в одному напрямку. Смужки двох кольорів, які чергуються. Зазвичай це жовтий і синій, але не менш поширений останнім часом жовтий із зеленим. До речі кажучи, для гри в будь-який волейбол вам знадобиться зростання і стрибучість, що дано далеко не всім.

Хокей з м'ячем

Наступна гра або вид спорту з м'ячем - хокей з м'ячем. У нього є і інша назва - бенді, від англійського bandy. Так чому ж він відрізняється від звичайного хокею? Бенді і звичайний хокей дійсно дуже схожі, але все ж відмінності є. Деякі зовсім очевидні. Наприклад, на відміну від хокею, в бенді грають не шайбою. Дивно, правда? Насправді багатьох людей дивує той факт, що в хокей можна грати не шайбою, навіть незважаючи на те, що в даній статті ця інформація була порушена в жартівливій формі. Також в бенді трохи інші ключки.

Але є і багато спільного у цих видів спорту. Вони обидва проводяться на льоду, в серйозній екіпіровці. Хоча зустрічаються і такі випадки, коли для гри в бенді лід зовсім не обов'язковий. Лід тут, скоріше, екстремальне доповнення, хоча в офіційному бенді він, звичайно ж, є невід'ємною частиною гри. Кількість гравців - 22. По 11 на команду, з них один воротар. Воротар, звичайно ж, екіпірований трохи серйозніше і пов'язано це з іншим рівнем травмоопасності. Мета гри - забити м'яч ключкою в ворота противника. Головне в цій грі - спритність і швидкість.

М'яч для хокею

М'яч для цієї гри зроблений зі шкіри, каучуку або пробки і зверху закритий пластиком. М'яч повинен бути пружним і стійким до вогкості. Також його зазвичай (якщо гра проходить на льоду) забарвлюють в яскравий колір - рожевий, помаранчевий або червоний.

бейсбол

Також говорячи про видах спорту з м'ячем неможливо не згадати бейсбол. Гра популярна більш ніж в сотні країн, однак є досить складною. Всі знають про існування виду спорту з битою і м'ячем, але мало хто знає більше інформації про нього.

Всього для гри знадобиться 18 гравців, по 9 в команді. Отже, в чому полягає суть гри? Дві команди по черзі виступають у вигляді нападників і захищаються. Щоб заробити очко, потрібно пробігти три позиції, а точніше бази, і повернутися на вихідну, яка називається "будинок". А ось щоб дістати право на цю пробіжку Беттері, він же б'є, повинен відбити дерев'яною округлої битою м'яч, кинутий пітчер, він же подає. За Беттері варто кетчер, який, відповідно, ловить м'яч, якщо він не був відбитий.

Отже, м'яч відбитий, перший пункт виконаний. Беттері негайно кидає биту і починає бігти так швидко, як тільки може. На шляху йому можуть заважати гравці іншої команди, і тільки добігши до першої позиції можна вважати, що він у безпеці. Якщо він не дотиснув, то йому оголошують аут і садять на лаву. І так намагається заробити очко своїй команді кожен гравець.

М'яч для гри

М'яч для бейсболу складається з гумової серцевини, пряжі, якою її обмотують і шкіри, якої, власне, обшивають м'яч, використовуючи червоні нитки. Вага м'яча приблизно 150 грам, і за розмірами він спокійно поміщається в руку.

До речі кажучи, до м'ячам олімпійських видів спорту відносяться волейбольний, футбольний, баскетбольний, тенісний, бейсбольний і багато інших.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі