• Wednesday June 26,2019

Красиві сідниці і ноги: домашній комплекс для жінок

Підтягнуті красиві сідниці - це не завжди подарунок матінки-природи. Найчастіше власницям такої краси доводиться ретельно працювати над собою, щоб домогтися результатів. Безсумнівно, відвідування тренажерного залу і рекомендації тренера дозволять придбати заповітні форми досить швидко, але при систематичних домашніх заняттях результат не змусить чекати довго. Виконуючи регулярно всього кілька вправ, ви зможете «зробити» красиві сідниці і ніжки вже за місяць.

Підготовка до занять

Якщо ви всерйоз вирішили за себе взятися, перш за все потрібно підготуватися морально. У цій справі правильний настрій займає не останнє місце. Більшості жінок необхідний стимул, наприклад, фото спортивних жінок, новий купальник, короткі шорти. Тільки тоді вона буде ретельно працювати, для того щоб отримати красиві сідниці. Що стосується підготовки фізичної, то вам знадобиться зовсім небагато: зручний спортивний одяг, яка добре тягнеться, обважнювачі або гантелі, по можливості легка штанга або просто гриф, килимок (можна взяти плед або ковдрочку).

Комплекс вправ для сідниць

Підготувавшись морально і озброївшись спортивним інвентарем, починаємо "робити" найкрасивіші жіночі сідниці. Існує кілька основних вправ, виконуючи які, можна домогтися гарних результатів. В принципі, вони являють класичними. Це вже згодом фітнес-тренери внесли різноманітність в них за допомогою додаткових пристосувань, наприклад, степ-платформ або фитболов.

присідання

Більш ефективного та результативного вправи, ніж присідання, ще не придумали. Якщо присідати правильно, то у вас буквально через місяць будуть красиві сідниці. Фото демнстріруют коректне виконання вправи. Встаньте прямо, шкарпетки дивляться вперед, ноги трохи ширше плечей. Сідати і вставати слід повільно, без ривка. Повний присідання робити не потрібно: затримуємося на пару секунд в положенні, коли стегна паралельні підлозі. Тобто з боку це виглядає так, як ніби ми сідаємо на стілець. Чому не бажано присідати повністю? Справа в тому, що коли ви опускаетесь низько, практично до підлоги, велика сідничний м'яз розслабляється, а це нам не на руку: вона повинна бути постійно напружена. Під час цієї вправи руки на пояс не ставлять: вони витягнуті вперед або знаходяться на гімнастичній палиці, розміщеної на плечах. Більш підготовленим фізично жінкам можна присідати з грифом або штангою (під наглядом).

випади

Випади також сприяють зміцненню м'язів сідниць і ніг. Роблячи цю вправу, краще контролювати себе в дзеркалі. Тут важливо присідати так, що б коліно виступає ноги згиналося під кутом 90 градусів і не йшло вперед. Принцип виконання цієї вправи досить простий: встаньте рівно, ноги на ширині плечей. З цього положення робіть широкий крок вперед, згинаючи ноги в колінах (пам'ятаємо про 90 градусах), потім повертаємося в початкове положення. Роблячи випади, руки тримайте на талії, інший варіант - опущені вниз з гантелями. Випади можна робити на місці або доріжкою, тобто не повертатися у вихідне положення, а переступати вперед. Також можна робити вправу в сторони і назад.

виштовхування

Ця вправа досить ефективно. Незважаючи на його простоту, саме воно формує красиві сідниці, так як дозволяє опрацьовувати найглибші м'язи. Виконується вправа в двох варіантах: стоячи і лежачи.

Виштовхування стоячи. Встаньте рівно, ноги поставте ширше плечей. Коліна трохи зігнуті вперед, руки на талії. Тепер виштовхуйте таз вперед і максимально затискає сідниці. Потім, розслабляючи їх, відводите таз назад.

Виштовхування лежачи. Ляжте на підлогу на спину, ноги зігнуті в колінах і трохи розведені, руки вздовж тіла. Тепер виштовхуйте таз вгору, затискаючи сідниці. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд і опустіться.

Проробляти цей комплекс рекомендується 4-5 разів на тиждень, і вже скоро ви побачите перші результати: пружні красиві сідниці і ноги.


Цікаві Статті

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО - дворазовий чемпіон Національної атлетичної асоціації, ще до участі в Олімпійських іграх у 2008 році встиг зарекомендувати себе як талановитий спортсмен у змаганнях з вільної боротьби. Медалі на Олімпіаді він не отримав, проте його перехід у 2009 році в професійні змагання зі змішаних єдиноборств ознаменував прихід одного з найбільш високорів

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Як футбольні, так і хокейні фанати готові з піною у рота доводити, що вони вболівають за найкращу гру, наводячи при цьому безліч аргументів. Але складно неупереджено і однозначно відповісти на питання: футбол або хокей, що краще? Спочатку потрібно порівняти два види спорту по користі і небезпеки для людини, доступності, витрат, популярності та іншими критеріями. І лише потім можна зробити більш-менш ґрунтовні ви

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко - російський професійний футболіст, який виступає в якості воротаря в ФК «Тосно». Серед його спортивних досягнень можна виділити наступне: чемпіон російської Футбольної Національної ліги 2012 (у складі Саранська «Мордовії»). Серед індивідуальних нагород голкіпера можна відзначити, що його оголошували кращим гравцем місяця в сезоні 2014/15, а згодом кращим гравцем клубу за підсумками сезону (в період виступів за «Уфу»

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Плавання - дуже популярний вид спорту. Адже вода благотворно впливає на весь організм: додає силу, свіжість, красу і здоров'я. Басейни в Кожухова дуже популярні серед населення. Під час тренувань у воді знімається напруга, стрес і поліпшується настрій. Плавати в них можна і взимку, і влітку. Для занять у воді практично

Що таке каток?  відпочиваємо активно

Що таке каток? відпочиваємо активно

Прихід зими вносить свої поправки в проведення дозвілля. Сніг і мороз нагадують любителям зимового відпочинку про прихованих санках, лижах, ковзанах і другом інвентарі. Де краще кататися на ковзанах? Якщо для катання на санках або лижах досить невеликого спуску, то ковзани вимагають наявності і спеціального

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Фігура балерини приваблює своєю витонченістю, проте не всі представниці цієї професії мають природну стрункістю. Багато з них прикладають масу зусиль, які полягають не тільки в постійних тренуваннях, а й в спеціальному раціоні. Його називають дієтою балерин. Для кого-то вона може здатися жорсткою, хоча включає виключно корисні продукти. суть дієти В основу системи схуднення входить складання раціону, який базуєтьс