• Friday July 19,2019

Як прив'язати другий гачок до основної жилки: способи і переваги

У кожного досвідченого рибалки є свої секрети і прийоми, якими він користується під час риболовлі. Один з них - як прив'язати другий гачок до основної жилки. Може здатися, що це завдання легке і кожен може з ним впоратися, не маючи великого досвіду за спиною. Але, як показує практика, більшість початківців рибалок навіть не припускали, що до основної жилки можна прив'язати додатковий гачок. А коли вони починають пробувати це зробити, то не у всіх виходить.

Але для чого необхідно знати, як прив'язати другий гачок до основної жилки? Які переваги це дає? Завдяки цій статті ми дізнаємося, як прив'язати другий гачок до основної жилки без повідця, а також обговоримо всі плюси і мінуси такого прийому.

Перший спосіб - простий

Даний спосіб, який ми зараз розглянемо, є найлегшим і незабутнім. Все, що потрібно - це протягнути волосінь через вушко гачка, зробити петлю в кілька оборотів і витягнути кінчик через неї. Все дуже просто і досить швидко.

Якщо ви ловите рибу на живця, то цей варіант буде найоптимальнішим. Звичайно, його можна використовувати і для інших видів риболовлі. Його плюс в тому, що гачок, прив'язаний таким вузлом, тримається дуже міцно і під правильним кутом. Наприклад, якщо прив'язати додатковий гачок звичайним вузлом, то він буде висіти не так рівно, як основний, що може злякати рибу. Так як цей спосіб вважається досить популярним, то початківець рибалка повинен знати, як прив'язати другий гачок до основної жилки, витративши при цьому мінімум часу.

Другий спосіб: міцний вузол

Наступний вузол, який ми розглянемо, дозволяє закріпити на основній волосіні більше двох гачків. Як правило, більше двох і не потрібно, але якщо активність риби зашкалює або необхідно зрозуміти, яку наживку найкраще використовувати, то чому б і ні.

Отже, почнемо з того, як прив'язати другий гачок до основної жилки на зимовій вудці. Для цього потрібно створити невелику петлю, що складається з трьох і більше оборотів, після чого повідець з гачком протягнути через утворену "вісімку" і туго затягнути. Крім цього для більшої надійності рекомендується застосувати вузол "клінч", який здатний забезпечити більш міцну затяжку.

Безсумнівно, цей метод можна використовувати не тільки на зимовій вудці, але також і на літній. Застосування двох і більше гачків дозволяє скоротити час на зміну наживки і піймання риби.

Третій спосіб: обрив повідця не страшний

Як прив'язати другий гачок до основної жилки? Якщо ви рибалите в таких місцях, де постійно відбуваються зачепи і згодом обривається волосінь, то краще навчитися використовувати третій спосіб кріплення додаткового гачка до основної жилки. Цей варіант вважається одним з легких і рекомендується як досвідченим рибалкам, так і новачкам.

Якщо мова йде про зимову риболовлю, то про те, як прив'язати другий гачок до основної жилки без повідця на зимовій вудці, повинен знати кожен. Для цього на основній волосіні і кінці повідця створюємо по маленькій петлі, після чого дві петлі з'єднуємо один з одним і туго затягуємо.

Обриви повідків трапляються дуже часто, особливо коли рибалиш в забруднених водоймах. Цей спосіб допоможе швидко поміняти старий поводок на новий, не витрачаючи при цьому багато часу і сил.

Четвертий спосіб - для досвідчених рибалок

Тепер розглянемо заключний варіант. Що нам для цього потрібно? На волосіні з основним гачком зробити маленьку петлю, як у другому і третьому способі. Після цього на додатковому повідку з другим гачком створити вузол "вісімку", але не затягувати його до кінця. І на завершальному етапі протягнути другий гачок в основну волосінь, тобто в петлю, і тепер туго затягнути.

Багато хто не знає, як прив'язати другий гачок до основної жилки на літній вудці таким способом. Але цей варіант не є найлегшим і швидким, напевно, тому він менш популярний, ніж інші. Кожен рибалка має право сам вирішувати, яким вузлом затягувати другий гачок. Як говорилося на початку статті, у кожного фахівця є свої секрети, якими він уміло користується на рибалці. Багатьом новачкам залишається тільки сподіватися, що досвідчені рибалки передадуть цей досвід і накопичені знання наступному поколінню.

прискорений варіант

Іноді буває таке, що активність риби помітно збільшується і доводиться дуже швидко міняти поліровані гачки і повідці. Для такого випадку є спеціальний вузол, який максимально швидко забезпечить заміну снастей і дозволить без зволікання продовжити риболовлю. Особливо важко, коли справа йде взимку і потрібно робити все похапцем.

Як прив'язати другий гачок до основної жилки без повідця на зимовій вудці? Все дуже просто. Для початку кінець основної волосіні простягаємо через завушини основного гачка, після чого закручуємо петлю навколо цівки і простягаємо в неї кінець основного гачка. Точно так же робимо і з другим гачком. Цей спосіб вважається одним з найшвидших, дозволяє закріпити додатковий гачок за пару хвилин.

Плюси і мінуси двох гачків

Досвідчені рибалки ставляться до таких методів нейтрально. Як правило, не завжди потрібно використовувати два гачки, тому що крім позитивних моментів, є кілька недоліків, які ми зараз розглянемо. плюси:

  • На два гачка можна надіти різні наживки, тим самим швидше проаналізувати, яку приманку краще риба.
  • Два гачка дають більший шанс зловити рибу.
  • Якщо на основному гачку наживка спадає, то можна продовжувати ловити на додатковий.

мінуси:

  • Дана конструкція менш міцна, тому часто рветься.
  • Шанс зачепити водорості або інше сміття зростає вдвічі.
  • Залишкова волосінь більш помітна, тому може відлякати рибу.

Як можна помітити, два гачки на основній волосіні - це і добре, і погано. Кожен рибалка сам вирішує, застосовувати такий прийом чи ні. З цієї статті ми дізналися кілька способів, як прив'язати другий гачок до основної жилки, а також обговорили всі плюси і мінуси цієї затії. Тепер вибір за вами.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі