• Tuesday June 25,2019

Еліпсоїд - тренажер для схуднення. Кілька порад про те, як правильно вибрати тренажер. Відгуки власників

Сучасний стан екології, а також умови роботи і відпочинку практично завжди негативно відбиваються не тільки на стані здоров'я, але і на зовнішньому вигляді людського тіла. Якщо додати до цього такі фактори, як якість продуктів харчування, способи приготування їжі і людську лінь, то результат з розряду терпимих переходить в ранг плачевних. Людський організм є єдиною системою, компоненти якої тісно взаємопов'язані між собою. Порушення працездатності хоча б одного невеликої ділянки веде до глобальних змін у функціонуванні всієї системи. І найчастіше каталізатором появи багатьох проблем є зайва вага, який і сам виникає не на порожньому місці, і має серйозні наслідки. Виходячи з цього можна сказати, що еліпсоїд (тренажер) - виріб, який володіє всіма характеристиками, необхідними для вирішення проблеми зайвої ваги і приведення організму до нормального стану.

Людина завжди шукає найлегші і менш затратні шляхи вирішення своїх проблем, часом не замислюючись про якість результату і не звертаючи уваги на негативний досвід оточуючих. Різні препарати для схуднення і широко рекламовані екзотичні способи не тільки не приведуть до виконання мрії, але і негативно позначаться на загальному стані. Рано чи пізно практично кожен приходить до думки, що рух - це життя, і без фізичних навантажень свої проблеми вирішити неможливо. Але в момент такого осяяння не варто робити необдуманих дій. Деякі нюанси організму, супутні процесу набору ваги, змушують вирішувати дані питання більш серйозно і уважно. Проблеми з суглобами, аритмія, задишка і остеохондроз - недуги, які визначають підхід до фізичних навантажень.

Опис тренажера і його переваги

Еліпсоїд - тренажер, яким можуть користуватися практично всі категорії людей незалежно від їх фізичних параметрів і наявності медичних протипоказань. Позитивний вплив даного тренажера грунтується на методі його роботи, що об'єднав в собі дії таких виробів, як бігова доріжка і степпер. Завдяки руху ніг, здійснюваного по еліптичній траєкторії, а також додаткової функції, що полягає у приведенні в рух важелів за допомогою сили рук, еліптичний тренажер задіює практично всі групи м'язів. Він також рівномірно розподіляє фізичне навантаження і оптимізує зусилля, що здійснюються під час тренування. Крім усього іншого, такий тренажер має низку переваг, які роблять його одним з найбільш популярних виробів в світі фітнесу. Еліпсоїд - тренажер, фото якого дасть більш повне уявлення про його зовнішній вигляд і устрій - є одним з небагатьох по-справжньому дієвих засобів для схуднення.

Цей виріб має наступні переваги.

 1. Під час занять на тренажері активізуються ті групи м'язів, які при використанні інших моделей тренувати досить проблематично. Сідниці і стегна у жінок практично завжди вимагають особливого підходу, а їх тренування займає багато часу і зусиль. З еліпсоїдним тренажером така проблема зменшується в кілька разів. Сам процес впливу на проблемні ділянки відбувається автоматично, а результат не змусить себе чекати. Крім усього іншого, активно працюють ноги, руки, м'язи плечей, спини і грудей. Вся навантаження синхронізується, гармонійно розподіляючись по всьому тілу.
 2. Завдяки положенню тіла, яке тренажер надає займається, повністю виключається навантаження на хребет і суглоби ніг, зокрема колін і голеностопа. З огляду на цей фактор, можна сміливо заявити, що використовувати еліпсоїд (тренажер) можуть навіть ті, хто страждає від пов'язаних з ними недуг.
 3. Даний вид тренажерів не дарма потрапляє в розряд кардіостимуляторів. Його використання стимулює серцеву діяльність, стабілізує тиск і покращує загальне самопочуття.
 4. Не варто забувати про його аеробних здібностях. Часте використання вироби підвищує витривалість організму, збільшуючи кількість кисню, яке він може споживати в хвилину. Саме цей показник визначає ефективні можливості людського тіла при впливі на нього різних навантажень.

З огляду на наявність такої великої кількості позитивних аспектів, не дивно, що еліпсоїд - тренажер, відгуки про який відрізняються позитивної складової, завоював повсюдну любов у всіх категорій населення.

Як правильно підібрати тренажер

Незважаючи на простоту використання і широкий спектр застосування, не варто до вибору потрібної моделі еліпсоїда ставитися несерйозно. Кожна людина є особистістю з індивідуальними фізичними параметрами, на які орієнтуються виробники, випускаючи різні моделі. З цієї причини краще всього врахувати наступні моменти.

 1. Вага людини. Багато виробів мають обмеження даного параметра і розраховані на людей до 100 кг. Не враховуючи цей фактор, ви можете знизити ефективність тренування і зменшити терміни служби тренажера.
 2. Особливості ходової частини еліпсоїда. Сучасне виробництво намагається піти від механічної системи навантаження, встановлюючи на свої вироби її магнітний аналог. Цей фактор буде незамінним для молодих мам, так як такий тренажер відрізняється мінімальним рівнем шуму під час своєї роботи, що позитивно позначиться на спокої малюка.
 3. Параметри людського тіла. Наприклад, від зростання залежать довжина кроку і амплітуда руху важелів. З цієї причини людині, яка має мініатюрні показники, не варто звертати увагу на масивні моделі, які гарантовано викличуть дискомфорт під час занять, що спричинить відсутність належного результату.
 4. Габарити і конструкція самого еліпсоїда. Не кожен тренажер гармонійно впишеться в площа людського житла. Моделі, які мають великі габарити, можуть створити незручності. Тому придбання складається моделі буде єдиним можливим виходом при вирішенні питання про його розміщення і умов зберігання. Саме з цієї причини такі різновиди як складаються тренажери для дому (еліпсоїд), відгуки про які дивують позитивним емоційним забарвленням, найбільш часто використовуються у відповідних умовах.

Технічні характеристики тренажера

На прикладі двох тренажерів можна уявити собі загальну картину виробництва, визначитися з подальшими умовами застосування і підібрати потрібну для себе модель. В якості таких зразків послужать 2 найбільш бюджетних варіанти, що володіють відмінностями в пристрої і технічні характеристики.

HouseFit HB 8169S

 • тренажер має ремінну систему навантаження;
 • обмеження по вазі займається становить 100 кг;
 • вага маховика - 5 кг;
 • розміри - 88х53х145 см;
 • загальна вага 12 кг.

Комп'ютер має одне вікно, в якому відображаються такі показники, як:

 • час, витрачений на тренування;
 • швидкість руху;
 • пройдені метри;
 • витрата калорій і інших параметрів.

Вартість такого тренажера варіюється від 200 до 220 $.

HouseFit HB 81651ELS

 • магнітна система навантаження;
 • обмеження по вазі - 110 кг;
 • вага маховика - 6 кг;
 • кардиодатчики, для вимірювання пульсу, вбудований в ручку тренажера;
 • розміри - 108х60х157;
 • загальна вага - 12 кг.

Вартість - від 315 до 325%

На всі вироби виробник дає гарантію експлуатації протягом 12 місяців.

З огляду на всі поради і маючи деякі уявлення про технічні характеристики різних моделей, питання: "як вибрати еліпсоїд (тренажер)", можна вирішити досить просто і швидко.

Підготовка до занять на тренажері і медичні протипоказання

Будь-які фізичні навантаження, навіть на такому тренажері, як еліпсоїдний, вимагають деякої підготовки. Перед заняттями обов'язково потрібно розім'ятися. Невеликий комплекс вправи, що полягає в легких нахилах і присідання, допоможе уникнути травм і швидкого стомлення. Обертання шиєю і руками перед основними навантаженнями також необхідні для основних занять. Не варто занадто сильно перепрацьовувати в процесі розминки, так як це негативно позначиться на загальному результаті. Різні вправи на розтяжку і розігрів всіх груп м'язів також необхідні і позитивно впливатимуть на загальний тонус.

Необхідно враховувати загальні біоритми організму. Жайворонкам рекомендується займатися в ранковий час, а совам - у вечірній, але за 2 години до сну. Прийом їжі також має бути після занять, по закінченні 2-3 годин.

Людям з підвищеним тиском необхідно звертати увагу на своє самопочуття і не займатися у випадках, коли спостерігається слабкість і запаморочення. Наявність в конструкції тренажера датчика для вимірювання пульсу в такій ситуації обов'язково. Наявність астми і набряків, а також напади тахікардії і стенокардії вимагають консультації з лікарем, а захворювання онкологічного плану і важкі форми цукрового діабету взагалі можуть виключити можливість занять.

Еліпсоїд (тренажер для схуднення) дозволить кожному тримати себе в формі і розраховувати на позитивний результат. Однак слід пам'ятати, що починаючи тренування на еліпсоїді, не варто відразу кидатися стрімголов в бій, навантажуючи організм понад межі. Дії в легкому режимі, спрямовані на процес адаптації, допоможуть увійти в потрібний ритм.

Особливості положення тіла під час тренування

Варто зазначити: незважаючи на те що заняття на еліпсоїдними тренажері є досить ефективними, для більш якісного підходу до тренувань необхідно застосовувати різні прийоми і хитрощі. Сам процес заняття в звичайному режимі активізує не всі групи м'язів в повному обсязі. Деякі ділянки отримують невелику навантаження і збільшений об'єм кисню, що надходить з кров'ю, що є позитивним фактом, але недостатнім для стовідсоткового результату. Основним прийомом, що допомагає вирішити дану проблему, є зміна положення тіла під час занять. Щоб повністю розкрити всі секрети ефективного використання еліпсоїда, необхідно більш детально розглянути різні положення тіла що займається і вплив цього фактора на процес тренування.

 1. Строго вертикальне положення активує основні групи м'язів.
 2. Рух назад, вироблене в полуприседе з подачею тулуба в сторону руху, активізує сідниці і м'язи підколінних сухожиль.
 3. Процес руху, при якому тіло нахилене вперед, забезпечує максимальну тренування стегон і литкових м'язів.
 4. Положення сидячи також актізівірует м'язи ніг і сідниці.
 5. У всіх положеннях зусилля на важелі задіє м'язи рук, плечей, спини і грудей, що зробить будь-який комплекс особливо ефективним.

Вартість тренажерів і способи придбання

Еліпсоїд (тренажер) придбати досить просто. Завдяки наявності великого переліку переваг увагу до цього виробу знаходиться на найвищому рівні, що відбивається у високих показниках попиту. Причому все частіше еліпсоїди купуються не тільки для занять у фітнес-клубі, але і для тренувань в домашніх умовах, тому багато компаній вже давно включили дані тренажери в перелік своїх товарів. Сучасні технології дозволяють придбати еліпсоїд не тільки в спеціалізованих спортивних магазинах або у офіційних представників компаній виробників, але і в інтернет-магазинах. Використовуючи такий спосіб, можна заощадити час, позбавивши себе від необхідності здійснювати різні поїздки, і зробити сам процес простим і зручним. На різних сайтах представлений величезний вибір виробів з прикріпленими фотографіями і точними характеристиками. Не виходячи з дому, можна отримати професійну консультацію по телефону або скористатися послугами онлайн-консультанта.

Вартість моделей варіюється в залежності від характеристик і наявності додаткових функцій. Бюджетні моделі коштують в межах 200 - 400 $, середній ціновий поріг становить 400-700 $, більш професійні моделі мають вартість вище 900 $. Незважаючи на відмінності в ціні, основна маса тренажерів має схожі параметри і такі приємні речі, як вбудований MP3 плеєр, датчик пульсу і витрати калорій.

Порядок тренування для схуднення

Перед початком тренування не варто забувати про розминку. У перший час можна здійснювати неспішні руху, спрямовані на напрацювання і збільшення дистанції, а також приведення в тонус свого організму. Протягом 1, 5-2 тижнів варто постаратися проходити в день по 3-4 км. Принадність тренажера полягає в тому, що займатися на ньому можна під час перегляду улюбленого серіалу або фільму. В процесі адаптації та початкових занять можна збільшувати пройдену відстань, а також додавати навантаження, збільшуючи інтенсивність рухів при ходьбі. Робити це потрібно обережно, паралельно відстежуючи стан свого здоров'я і самопочуття. Після зазначеного терміну можна приступати до основного комплексу вправ.

Потрібно зайняти робоче положення і почати рух в невеликому темпі, з мінімальним навантаженням на м'язи тіла. У такому режимі необхідно рухатися 5 хвилин, після чого збільшити інтенсивність руху настільки, наскільки його можна витримати протягом 20 хв. Після такого марафону потрібно перейти на початковий варіант ходьби і дати можливість організму відновитися. При цьому не варто забувати про контроль положення тіла, а також необхідно стежити за тим, щоб лопатки були спрямовані до хребта, а прес був втягнутий.

В інші дні можна підібрати інші комплекси, пов'язані з рухом назад і зміною положення тіла. Необхідно пам'ятати, що заняття повинні приносити задоволення і виконуватися з радістю, чого можна досягти тільки при грамотному розподілі навантаження.

Еліпсоїд (тренажер) - відгуки

Відгуки про даний тренажері, як не раз уже згадувалося, мають виключно позитивний характер. Різні форуми і сайти рясніють захопленими відгуками багатьох людей.

Мінімальне навантаження на суглоби, можливість комфортних занять в домашніх умовах і здатність контролю фізичних параметрів оцінені величезною кількістю людей. Єдиним фактором, який може виключити всі обіцяні позитивні емоції, є людська лінь і небажання працювати. Будьте вище всіх тілесних обмежень, станьте господарем своєї долі! Краса і здоров'я зовсім поруч, достатньо всього лише докласти трохи зусиль. Найбільш часто зустрічаються відгуки характеризують цей виріб як дійсно корисний тренажер. На думку більшості людей, в рідкісних випадках він припадає пилом без діла і перетворюється в чергову "вішалку". За словами багатьох його користувачів можна побачити, що видимий результат приходить вже після закінчення 2-3 тижнів активного застосування еліпсоїда, що тільки підігріває бажання займатися і далі використовувати даний тренажер. Відзначається простота його застосування і невибагливість в експлуатації, що поряд з можливостями контролю параметрів людського тіла дає чудовий результат.

Кожен, хто відгукувався про еліпсоїдними тренажері, крім загальних приємних слів, завжди згадував про можливість самостійного підбору необхідного навантаження, виходячи зі своїх фізичних даних і необхідного добової витрати калорій. Зручний інтерфейс і можливість прослуховування улюблених мелодій, завдяки вбудованому музичному програвачу, також не залишилися без уваги.

Не бійтеся труднощів, і сміливо крокуйте назустріч красі і здоров'ю!


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на