• Saturday July 20,2019

Денис Вольф - німецький бодібілдер з російським характером

Денніс Вольф (біографія зростання і вага спортсмена представлені нижче) - відомий бодібілдер, родом з Киргизької РСР. Він народився в 1978 році в місті Токмака. Батько хлопчика був російським, а мати - німкенею. Достаток у сім'ї був відсутній. Посада звичайного робітника не дозволяла батькові заробляти багато. Мати ж була домогосподаркою. Грошей ледь вистачало на їжу.

дитинство

У школі Денис Вольф був дуже далекий від бодібілдингу. Хлопчик співав у хорі і грав в баскетбол. Жити стало ще важче з появою в сім'ї двох молодших дітей. Після розпаду СРСР вся сім'я переїхала до Німеччини. Це було давньою мрією матері Вольфа. Денису в терміновому порядку довелося вчити німецьку. Це було вкрай складно, так як в той час спецкласів для російських дітей не було. Після закінчення школи Вольф пішов працювати. Молода людина фарбував будинки і ставив вікна.

Важка праця

Часом робочий день тривав по 12 годин. Вихідний був всього один. Залишити важка праця Денис Вольф зміг тільки в 2005 році. Але на заняття в залі спортсмен завжди знаходив час, незалежно від ступеня своєї завантаженості. Це досить яскравий приклад психології чемпіона. Вольф розвинув в собі якості, що дозволяють долати будь-які труднощі.

Шлях до мети зайняв цілих шість років наполегливих тренувань. Тільки після цього Вольф став професіоналом. Як і багатьох молодих бодібілдерів того часу, Дениса мотивував Арнольд Шварценеггер. У своїх інтерв'ю він регулярно дякував «Термінатора» за натхнення.

змагання

У першому турнірі Денис взяв участь в віці 20 років. Вольф важив 91 кілограм, що ледь вистачало для важкій ваговій категорії. Однак в 1999 році йому вдалося зайняти друге і четверте місце. У 2000 році Вольф завоював титул абсолютного чемпіона Німеччини.

У 2005 році атлет став чемпіоном світу серед любителів. Це було стартом його професійної кар'єри. Через пару років він зміг посунути в сторону маститих чемпіонів. У 2008 році Вольф став четвертим на «Олімпії» (до цього був шістнадцятим). У 2013 він зайняв на цьому ж конкурсі третє місце. А в 2014 виграв європейський «Арнольд Класік».

сім'я

Дружина Катерина і дочка Дениса Вольфа Сабріна завжди підтримують атлета в його починаннях. Дружина була не проти, коли спортсмен залишив попередню роботу. Денис познайомився в Катериною в спортклубі. На даний момент вони разом майже двадцять років (одружилися в 1997 році). Саме міцну сім'ю Вольф вважає запорукою успішної кар'єри. Для дружини Денис є ідеальним чоловіком. Всі свої перемоги атлет присвячує виключно дружині.

Також в родині Вольфів є домашній вихованець - англійський бульдог. Дружина жартома говорить про їх схожості. Після тренування бодібілдер дуже любить повозитися з собакою.

дієта

Денис Вольф прокидається о восьмій ранку. Він снідає вівсянкою і десятьма білками. Після цього атлет приймає вітамінний комплекс, запиваючи його протеїновим коктейлем, а через дві години ще й жиросжигатель.

О пів на другу починається обід (бурий рис, курча, вітаміни). О сьомій вечора Вольф п'є вуглеводний напій. На вечерю у бодібілдера зазвичай камбала з запеченої картоплею і вітамінний комплекс. Перед сном атлет випиває пару порцій протеїнового коктейлю.

секрети професіонала

У своїх тренуваннях Денис Вольф слід декільком основним принципам:

  • У бодібілдингу дуже важливі фізичні і духовні сили, тому варто повністю сконцентруватися на заняттях.
  • Вибір правильного спортивного харчування. Денис перепробував продукцію багатьох брендів і вирішив зупинитися на серйозних німецьких фірмах.
  • У пріоритеті завжди повинні бути проблемні зони. Над слабкими місцями необхідно регулярно працювати.
  • Оптимальна кількість підходів - 4, а що стосується повторень, то це 10-12. На думку атлета, зменшення цих цифр не дозволить якісно опрацювати м'язові групи.

Програма тренувань Дениса Вольфа

Герой цієї статті займається 5 разів на тиждень. Наступні два дні бодібілдер повністю відпочиває. Тепер що стосується м'язових груп. Перший день Денис присвячує тренуванні литок, трицепсів і грудей. Другий - біцепсам стегна, литок і біцепсам. У третій день Вольф тренує квадріцепси. Четвертий присвячений спині і литках, а п'ятий - плечам і литкових м'язів.

оцінка форми

У Дениса змішаний тип складання. Він є мезоморфом з рисами ектоморфа. Цей факт двояко позначається на формі бодібілдера. З одного боку, ми бачимо масивного (від 117 до 132 кілограм) і рослого (181 сантиметр) атлета з хорошими пропорціями: довгі ноги, вузька талія, широкі плечі. При фронтальних позах це виглядає чудово, особливо пози «найширші попереду» і «біцепс однієї руки». З іншого боку, спостерігається явний брак м'язової маси і провали в розвитку масиву спини, біцепсів стегна, трицепсів. А маленькі литкові взагалі псують враження від його загальної кондиції. Особливо в позі «аш-пе» (максимальна мускулистість). Хоча в даній позиції він виглядав навіть більше Колеман. Щоб претендувати на чемпіонство, Денису треба набрати ще близько 7-10 кілограмів м'язів в потрібних місцях.


Цікаві Статті

Що таке ГН: визначення, вплив на організм, норма в день

Що таке ГН: визначення, вплив на організм, норма в день

Що таке ГН? Це цікавить багатьох. Даний показник допомагає в порівнянні оцінювати вплив однакової кількості вуглеводів різного типу. Чим вище показник ГН, тим істотніше навантаження на роботу організму. Існують способи для зниження даного показника. А як їх застосовувати, і як впливає спорт на глікемічний навантаження, розглянемо в статті. основи Кожна людина, яка веде

Основи боксу: поняття, характеристика виду спорту, техніка і методика, курси для початківців і постановка основного удару

Основи боксу: поняття, характеристика виду спорту, техніка і методика, курси для початківців і постановка основного удару

Бокс - це один з видів спорту. Іншими словами, це - кулачний бій, який проводиться між двома спортсменами, на руках кожного з яких є спеціальні бійцівські рукавички. Це контактний вид спорту. При цьому бій постійно контролюють рефері. Бій триває до дванадцяти раундів. Бокс вже набрав достатню популярність у всьому світі. Деякі з батьків наві

Тоні Фрімен: фото, зріст, вага, програма тренувань

Тоні Фрімен: фото, зріст, вага, програма тренувань

Тоні Фрімен - відома людина в світі культуризму, прозваний своїми колегами і шанувальниками Х-меном, і на це є причини. Адже параметри цього бодібілдера дійсно вражають: тонка талія (76 см) і неймовірно масивні плечі і стегна роблять цю людину схожим на героя з коміксів. Але завдяки цьому контрасту і прославився Тоні Фрімен. Зростання спортсмена - 188 см. Звичайний вага досягає 138 кг, а змагальний - 129 кг. Романтика і спорт Історія появи Тоні Фрімена на арені світового бодібілдінгу

Костіна Оксана: спортивні досягнення і біографія

Костіна Оксана: спортивні досягнення і біографія

Оксана Костіна - радянська спортсменка, видатна російська гімнастка, яка виступала з індивідуальними вправами. перші результати У гімнастику Костіна Оксана потрапила в віці семи років. 1986 рік, коли дівчині було 14, приніс їй перші результати: здобута перемога на змаганнях, що проводилися між пензенськими школами. Спортсменку оцінили, а

Шім'ї Врсалько: кар'єра хорватського футболіста, фіналіста ЧС-2018

Шім'ї Врсалько: кар'єра хорватського футболіста, фіналіста ЧС-2018

Шім'ї Врсалько - хорватський професійний футболіст, який виступає на позиції правого захисника в іспанському клубі «Атлетіко Мадрид» і національної збірної Хорватії. Фіналіст чемпіонату світу 2018 в Росії. Влітку 2018 року перейшов до італійського «Інтер Мілан» на правах оренди. біографія футболіста Шім&

Патрони Феттер: швидкість, відгуки

Патрони Феттер: швидкість, відгуки

Для справжніх мисливців дробові патрони "Феттер" є справжнім порятунком. На сьогоднішній день в магазинах представлений широкий їх асортимент. Відрізняються вони не тільки за калібром, а й по марці пороху. В середньому показник дульной енергії у них знаходиться на рівні 3500 Дж. У свою чергу початкова швидкість польоту кулі дорівнює 300 метрам за секунду. Капсули, як прави