• Sunday May 19,2019

Як накачати дівчині руки? Як швидко і красиво накачати руки дівчині гантелями

Стрункість - це прекрасно. Але набагато краще стрункої фігури виглядає підтягнута. Причому досягається це не тільки вправами для преса або сідниць. Інші м'язи теж потребують тренуваннях, і перш за все - м'язи рук. З віком вони починають провисати і дуже швидко втрачають форму. В результаті - в'ялі руки, які з головою видають вік жінки, якою б стрункою вона не була. Разом з тим дівчині не обов'язково займатися нарощуванням м'язової маси, як це роблять бодібілдери, досить тримати себе в тонусі.

Що знадобиться для вправ?

Якщо з яких-небудь причин ходити в зал немає можливості, не треба впадати у відчай. Відповідь на питання, як накачати дівчині руки без спортзалу, лежить на поверхні. Всього можна добитися і вдома. Тим більше що квартира - унікальне місце, де при бажанні можна знайти всі необхідні снаряди для тренування. Нема гантелей? Зате є пляшки з водою.

Нема тренажера для преса і рук? Зате є стілець! Найголовніше - це бажання і сила волі. Нижче ми розповімо, як накачати дівчині руки.

І якщо з бажанням все більш-менш зрозуміло, то недолік сили волі може стати серйозною проблемою на шляху до досягнення гарної форми рук. Отже, для виконання нижче наведеного комплексу вправ вам знадобляться:

  • килимок;
  • гантелі або будь обваження, хоча б пляшки з водою;
  • перекладина;
  • стілець;
  • підлога.

Більшість з перерахованого вище можна без зусиль відшукати в будь-якій квартирі, тому займатися вдома не тільки можна, а й треба.

Як накачати дівчині руки і залишитися при цьому жіночною?

Головне правило - тренуватися часто і потроху. Регулярність занять - неодмінна умова формування красивих, але не перекачаних м'язів. Важливу роль відіграють і навантаження. Важкі гантелі краще залишити для сильної статі, замінивши їх на легкі вагою до 1, 5 кг. Для тих, хто не знає, як накачати руки дівчині, оптимальним замінником тренажерів можуть стати пляшки з водою. Вони прекрасно виконають роль гантелей і збережуть сімейний бюджет. Але про це трохи пізніше. Є безліч інших, не менш ефективних вправ, які дадуть відповідь на питання, як красиво накачати руки дівчині.

Вправа 1. Класичні віджимання

Ця вправа опрацьовує не тільки руки, але і інші групи м'язів. Зокрема, відмінна навантаження йде на м'язи черевного преса і спини. Крім цього, тренуються грудні м'язи, які допомагають зберегти гарну форму бюста.

Отже, вихідне положення - упор лежачи, ноги на шкарпетках, руки на ширині плечей. Тіло опускається вниз до тих пір, поки груди не торкнеться підлоги. Інший варіант - не торкатися землі, збільшуючи таким чином статичне навантаження. Іноді можна зустріти рекомендації щодо виконання "жіночих" віджимань. В цьому випадку ноги не стоять на шкарпетках, а схрещені і упор припадає на коліна, а значить, навантаження на руки менше. Природно, це не підходить для тих, хто хоче дізнатися, як швидко накачати руки дівчині.

Вправа 2. Провали, або зворотні віджимання

Початкове положення - сидячи на лавці або на стільці. Руки на ширині плечей і впираються в сидіння, а ноги - витягнуті і ледь торкаються п'ятами статі. Треба зігнути руки, поки лікті не опиняться паралельні підлозі і повільно повернутися у вихідне положення. Виконувати 10-15 підходів. З цією вправою треба бути обережним, так як є шанс розтягування м'язів.

Вправа 3. Розгинання рук з гантелями

Як накачати руки гантелями дівчині і уникнути нарощування м'язової маси? Відповідь лежить на поверхні - треба взяти невеликі гантелі. Але часто в гонитві за швидким результатом дівчата намагаються дати м'язам якомога більше навантаження. Однак до тренувань треба підходити з розумом.

Отже, розглянемо першу вправу з гантелями. Візьміть їх у руки і підніміть паралельно підлозі. Тепер на вдиху підніміть над головою, а на видиху поверніться у вихідну позицію. Робити 10-12 підходів.

Вправа 4. Опрацювання біцепса

Не варто лякатися назви даної вправи, так як м'язи у дівчат ростуть дуже і дуже неохоче, і перекачатися практично неможливо. Початкове положення для вправи - стоячи, ноги на ширині плечей. Підняти руку з гантелей до рівня грудей, а потім притиснути її до себе, стежачи за тим, щоб лікоть залишався паралельним землі. Опустити руку, одночасно піднімаючи іншу і повторюючи вправу. Робити по 10-12 підходів.

Вправа 5. Підтягування зворотним хватом

Думаючи над тим, як накачати руки дівчині, не можна забувати про підтягування. Це не штанга, тому шкоди фігурі не принесе. Більш того, вис, як і підтягування, - один з нормативів, який діти здають в школі до 11-го класу включно. Виконуючи це найпростіше вправу, ви докладаєте зусиль, щоб руки зігнути. У цей час відбувається тренування трицепса, а це, як відомо, одна з найбільш проблемних зон. Саме ці м'язи з віком починають відвисати.

Вправа 6. Віс на перекладині

Починаючи приводити в форму руки, багато хто помилково вважає, що чим більше буде навантаження на біцепс, тим краще. Але це не відповідь на питання, як накачати м'язи рук дівчини або хлопця. Біцепс - всього лише одна з багатьох м'язів. Трицепс заслуговує набагато більшої уваги. Для його опрацювання використовується простий вис на перекладині. Це як раз той випадок, коли чим більше висиш, тим краще.

Вправа 7. Опрацювання плечового суглоба і зв'язок

Плече - місце, найбільш вразливе і травмоопасное. До того ж йому ніколи не приділяється належної уваги під час тренувань. Тим часом саме красива лінія плеча дозволить носити відкриті сукні і спокусливі майки. Найпростіше опрацювати цю частину м'язів за допомогою гантелей або іншого обтяження.

Для цього треба трохи зігнути ноги і нахилити корпус так, щоб він був паралельно підлозі. На вдиху руки опускаються вниз, паралельно ногам, а на видиху - заводяться за спину. У такому положенні рекомендується затриматися 5-10 секунд, щоб м'язи отримали необхідну статичне навантаження.

Запобіжні заходи для тих, хто цікавиться, як накачати руки гантелями дівчині

Слабка стать часто грішить тим, що впадає в крайнощі. Тому будь-яке заняття фітнесом, особливо вдома, може закінчитися на лікарняному ліжку. Для того щоб цього не сталося, найголовніше - поступово нарощувати навантаження, а у випадку з гантелями - разгибайтесь руку повністю, щоб не постраждав ліктьовий суглоб. Наведений комплекс вправ - далеко не повна відповідь на питання, як накачати дівчині руки. Найкраще підбирати програму індивідуально з хорошим тренером.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ