• Tuesday July 16,2019

Проект "Тотальна еволюція" в "Фітнес Хаус": відгуки

Точка відліку в історії розвитку спортивної мережі «Фітнес Хаус» починається з 30 червня 2007 року. Саме тоді відкрився перший клуб, який швидко отримав визнання більшості спортсменів міста. З перших днів він бере активну участь в спортивних і соціально значущих проектах міста і області. На сьогодні мережа включає в себе вже 51 клуб, у яких є спільні традиції та завдання. Однією з них є пропаганда здорового способу життя. Для цього найкраще підходить проведення різних акцій і конкурсів. Сьогодні мова піде про один з них під назвою «Тотальна еволюція».

Що це таке

Якщо вас цікавить тема схуднення, ви хочете добитися ідеальної фігури, але не вистачає сили волі, то вам точно сюди. Що являє собою проект «Тотальна еволюція»? «Фітнес Хаус», відгуки про який дозволяють уявити собі кращий спортивний центр, пропонує своїм клієнтам мотиваційну схему для роботи над своїм тілом.

Це онлайн-проект, в якому ви дуже швидко придбаєте бажані форми. Ви не просто будете займатися в своєму режимі. Фахівці змусять вас наполегливо тренуватися щодня протягом 4 тижнів. Кожен день потрібно буде слідувати отриманим завданням та дотримуватися правил. В результаті ви помітно постройнеете, поліпшите стан здоров'я, а також отримаєте шанс виграти 250 тис. Рублів. Відмінні результати підкреслюють численні відгуки. «Тотальні еволюції» «Фітнес Хаус» оголошує вже четвертий раз, даючи шанс все новим людям відчути інтерес до спорту і здорового способу життя.

Що отримують учасники проекту

Для того щоб стати стрункішою, зовсім не обов'язково витрачати багато часу на складання індивідуальної програми. Це вкрай важливо для зайнятих людей, у яких напружений робочий графік.

 • Учасники отримують 28 індивідуальних програм, які можна виконувати де завгодно.
 • Поради по харчуванню, а також режиму сну і відпочинку на кожен із днів.
 • Кожна людина отримує абонемент на місяць фітнесу. Фіналістів чекає приз - абонемент на 6 місяців відвідування спортивного залу.
 • І головний приз - шанс забрати 250 тис. Рублів.

Причому це не обман: найстаранніший учасник дійсно отримує значний приз, це підтверджують відгуки про «Фітнес Хаус». «Тотальну еволюцію» проводять спеціально для того, щоб збільшити кількість спортивних людей і власних постійних клієнтів.

Як взяти участь

Це найпростіше. Досить зайти на офіційний сайт і заповнити анкету учасника. Залишається оплатити заявлену вартість і рухатися вперед, до перемоги. Не обов'язково жити в Санкт-Петербурзі, щоб схуднути і отримати приз. Не забувайте про те, що якщо ти будеш реально намагатися, то отримаєш цінні подарунки. Давайте розглянемо, як розподіляються місця:

 • Перше місце - 250 000 рублів.
 • Друге - 150 000 рублів.
 • Третє - 75 000 рублів.
 • З 4-го по 10-е місце - абонемент на рік.
 • Ще 90 фіналістів отримують абонемент на 6 місяців.

Ви не залишитеся без призів, якщо будете виконувати всі вимоги інструкторів, беручи участь в проекті компанії «Фітнес Хаус», «Тотальна еволюція». Відгуки колишніх учасників підказують, що викладатися доведеться на всі 100%.

елементи шоу

Ви можете не просто брати участь, але ще і вибирати, якою буде форма занурення в атмосферу конкурсу. Нерідко саме завдяки цьому програма отримує підвищену увагу і позитивні відгуки. «Фітнес Хаус» «Тотальну еволюцію 2017» запустив зовсім недавно, тепер можна стежити за розвитком подій.

Отже, якщо ви не хочете брати участь в голосуваннях і відправляти свої результати на загальний огляд, то можна вибрати позицію «Спостерігач». В цьому випадку ви дивитеся за процесом з боку. Варто абонемент учасника в цьому випадку 900 рублів. Ви отримуєте:

 • 1 місяць фітнесу у всіх клубах.
 • Програму тренувань на 28 днів.
 • Спостерігач не може брати участь в голосуванні, але при бажанні може віддати свій голос за будь-якого учасника.
 • Шансу виграти 250 000 руб. немає.

учасник конкурсу

Вибираючи цей варіант, ви підтверджуєте, що хочете поборотися за струнку фігуру і за шанс отримати приз. Грошовий подарунок в чверть мільйона - це найкращий стимул для того, щоб схуднути не коли-небудь, а прямо зараз. Отже, ви також отримуєте абонемент на місяць в будь-якому спортивному залі мережі і програму тренувань. Ви повинні представити результати на загальне голосування, за допомогою якого вибирається переможець «Тотальної еволюції». «Фітнес Хаус» готовий допомагати на будь-якому етапі, а тому пропонує вам особистого інструктора. Вартість статусу учасника - 1400 рублів.

командний забіг

Умови приблизно такі ж, тільки вам потрібно привести в проект ще 9 учасників. Вартість складає 7000 руб. на всіх, що виходить навіть вигідніше. При цьому зберігаються всі умови. Тобто ви також домагаєтеся результатів і моделюєте своє тіло за спеціальною програмою. Цим же зайняті і інші члени вашої команди, але пам'ятайте, що вже кожен сам за себе. Доступно повне участь в голосуванні, а також можливість виграти 250 тис. Рублів. Для цього потрібно досягти найкращих результатів і сподобатися глядачам.

«Читерамі» або «Бог»

Це спеціальна пропозиція для тих, хто хоче брати участь в «Тотальної еволюції». «Фітнес Хаус» (СПб) дає шанс для самих зайнятих, але впевнених в собі спортсменів. Це можливість зберігати імунітет до фінального голосування. Всі ті ж програми тренувань і схеми харчування, але без контрольних завдань. Тобто, ви вже в фіналі. Це автоматично дає право на отримання абонемента на 6 місяців відвідування клубу. Вартість участі в цьому випадку 9900 рублів.

відчутна економія

Чи варто брати участь в проекті компанії «Фітнес Хаус» - «Тотальна еволюція» 2017? Звичайно, якщо у вас давно є мета схуднути, то це ваш ідеальний шанс. Ви отримуєте не тільки програму для занять в залі, а й потужну мотивацію, яка надихає на подвиги. Економія в цьому випадку дуже істотна.

Давайте розглянемо, скільки коштує класична програма схуднення:

 • Абонемент на місяць - 5000 руб.
 • Персональні тренування - 20000 руб. за 16 занять.
 • Складання плану харчування - від 1500 рублів.

Аналогічна програма в проекті обійдеться всього в 1400 рублів. Погодьтеся, пропозиція дуже цікаве, навіть без урахування можливості отримати призи.

Як пройти через всі етапи

Вже давно оголошений збір груп. «Тотальна еволюція», «Фітнес Хаус» 2017 року стартувала в жовтні. У цей час почали продавати абонементи на участь. Початок реєстрації довелося на 7 листопада. З 13 листопада старт проекту. І нарешті, 15 грудня - фінал. До цього часу всі учасники мають надіслати свої фотографії «до» і «після».

Що потрібно робити на всьому протязі проекту?

 • Сильно хотіти схуднути. Це просто необхідно, щоб витримати всі етапи.
 • Оплатити участь.
 • Обов'язково прикріпити до анкети учасника своє фото. Саме по ньому учасники побачать твої старання.
 • Далі буде потрібно тренуватися за програмою і слідувати порадам тренера.
 • Тепер надішліть ваш знімок «після» проходження програми.
 • Прийти за нагородженням. Ми віримо, що воно дістанеться саме вам!

замість висновку

На офіційному сайті можна знайти результати «Тотальної еволюції». «Фітнес Хаус» проводить цю програму вже кілька разів поспіль, в колишніх програмах давно вибрали переможців. Вони змогли змінити себе, а значить легко зможете і ви. Звичайно, кілограми не підуть самі, адже кожен з вас до приходу в проект вже пробував всілякі дієти і таблетки. В останньому сезоні програму тренувань і схему харчування склала фахівець в області харчування Юлія Пятовская. Це сертифікований фахівець в 13 напрямках фітнесу, це абсолютна чемпіонка, 2-разова чемпіонка і віце-чемпіонка в номінації «Бодіфітнес».

Судячи з відгуків, цей проект став поштовхом і мотивацією до швидких і якісних змін. Більш того, він закріплює досягнутий результат, отриманий за його час. Для цього й існують подарункові абонементи на відвідування спортивного залу. Такий подарунок шкода буде залишати на поличці, повірте, людина буде його використовувати. Поступово він звикне до навантажень і вже не зможе обходитися без них. В результаті спортсмен стає постійним відвідувачем спортивного залу і володарем красивої фігури.


Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех