• Friday July 19,2019

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Компанія Pontoon 21 з'явилася в результаті об'єднання кількох великих виробників снастей для рибного лову з Росії, Японії і Китаю. Відгуки рибалок про нову продукцію, особливо про спінінгах Gad, були хорошими, і Pontoon 21 стала швидко розвиватися. Оригінальні рішення, що призводять до результативної риболовлі, застосовуються і в лінійці вудилищ спінінгів.

Види спінінгів Pontoon 21

Основна лінійка спінінгів Pontoon 21 представлена ​​кількома видами:

 • Gad Booch;
 • Gad Chaser;
 • Gad Fair;
 • Gad Gancho;
 • Gad Harrier.

Спінінг Gad Booch: моделі та матеріал

Спінінги Gad Booch включають в себе 16 класичних моделей вудилищ завдовжки від 213 до 274 см і тестом від 3 до 36 гр.

Матеріал рукоятки - ЕВА (спінений етиленвінілацетат). Це дуже легкий матеріал, що володіє прекрасною амортизацією. Завдяки злегка пористій структурі ЕВА, рукоятка не буде холодно на дотик навіть в зимову пору року. Тип рукоятки - рознесена, що допомагає знизити вагу спінінга і робить зручніше роботу деяких проводок. Конструкція вудилища - штекерна, саме вудилище виконано з среднемодульного графіту з епоксидними компонентами.

Конструкція Gad Booch

Потужність і сила спінінга збільшена за рахунок вставки в комлевую область графіту плетеного виду. Таке рішення допомагає забезпечити надійність вудлища при лові великих екземплярів риб.

Універсальні спінінги Booch будуть надійними помічниками в складних умовах риболовлі. Для лову на воблери підходять короткі моделі, довгі вудлища призначені для лову з берега. Пропускні кільця Fuji допомагають рівномірно розподілити навантаження на бланк, допомагають точному напрямку волосіні при занедбаності, підвищують дальність закидання, мають невелику вагу.

У відгуках про спінінгах Gad Booch рибалки діляться порадами про нюанси роботи з бланком:

 • яку котушку краще використовувати;
 • які воблери вибрати;
 • на яких типах водойм краще використовувати.

За результатами відгуків, спінінг Booch Gad має великий запас міцності, акуратно зібраний в плані «ціна-якість».

При ловлі на воблер слід вибирати короткі моделі, моделі довжиною від 228 см більше підходять для риболовної ловлі з берега.

Спінінги Gad Harrier - надійна класика

Gad Harrier - сучасний спінінг з високим запасом міцності і відмінним балансуванням. Отримати такий результат став можливим за рахунок правильної пропорції среднемодульного і високомодульного графіту. Лінійка бланків Gad Harrier включає в себе близько двох десятків моделей з тестом від 3 до 25 lbs, 3.5 - 16 гр. і довжиною від 198 до 244 см.

Бланк Pontoon 21 Harrier - надійне вудилище для лову хижака. Рибалки, які віддають перевагу такі спінінги, знають, що їх особливість - потужність, впевненість і міцність. Ці якості дозволяють вступити в боротьбу з великої хижою рибою і вийти з цієї боротьби переможцем. У наших погодних умовах складно сказати, який трофей може попастися на гачок. У відгуках про спінінгах Gad Harrier рибалки відзначають, що мати в своєму арсеналі універсальний спінінг просто необхідно. Його можна застосовувати і в джиговой, і в твічінговой проводках, поекспериментувати з насадками і блешнями.

Кількість позитивних відгуків про спінінгах Gad Harrier говорить про його високу уловістость і результативності.

Конструкція Gad Harrier

Вудилища швидкого ладу довжиною 198-213 см і тестом 3-12 lbs добре справляються з будь-яким видом рибальської лову. Бланки надшвидкого ладу довжиною від 228 до 244 см і тестом від 6 до 25 lbs ідеально підходять для джигових проводок. Дуже чутливе і легке вудилище дає можливість моментально помітити навіть найслабшу клювання хижої риби і зробити швидке підсікання.

У відгуках особливо хвалять високу чутливість кінчика спінінга Pontoon 21 Gad Harrier.

Всі спінінги зроблені за індивідуальним проектом, з максимальним відгуком із застосуванням матеріалів з углепластикового волокна.

Спінінги Gad Fair: новинка і відгуки

Спінінг Gad Fair не так давно з'явився на нашому ринку. Поєднання недорогих матеріалів робить ці вудилища доступними за ціною. Бланки Gad Fair добре підходять для лову в самих різних умовах і на різних водоймах.

При виробництві обладнання використовується вуглепластик, на ціпку встановлений катушкотримач закритого типу, кільця Kigan 3D OxLite, які доповнюються вставками з оксиду алюмінію. Надійна збірка і ціновий діапазон привертають увагу до цього типу вудлищ досвідчених рибалок і новачків.

Відгуки про спінінгу Gad Fair показують, що модель з першого разу не виробляє особливого враження нестандартними рішеннями, але вражає своєю високою якістю. Спінінг грамотно сконструйований, всі матеріали ретельно підібрані. Бланки Gad Fair відмінно поєднуються з воблерами, що обертаються і хитаються блешнями. Ними можна успішно «джіговать».

Спінінги Gad Gancho - популярна серія

Лінійка представлена ​​бланками довжиною від 198 до 213 см і тестом від 8 до 20 lbs. У відгуках рибалки відзначають, що спінінг Gad Gancho - це професійне вудилище, яке прекрасно підходить для ривковой проводки з різними видами воблерів (мінно, попперами і Уокер). Вони виготовлені з среднемодульного графіту, завдяки якому в Gancho поєднуються легкість і надійність. Оснащені пропускними кільцями і катушкотримачем Fuji. Конструкція спінінга досить проста, але через точного розміщення кілець навантаження правильно розподіляється по всій палиці.

В асортименті представлені моделі від ультралегких до важких, тому рибалка може вибрати собі вудилище на будь-який смак.

Для виготовлення Gad Gancho використовується среднемодульний графіт, кільця Fuji і катушкотримач Fuji DPS. Рознесена рукоять виконана з матеріалу EVA.

Відгуки рибалок про спінінги Pontoon 21 Gad Gancho доводять, що вони виконані з надійних матеріалів, які не підведуть навіть в морозний час року.

Спінінги Gad Chaser - кращий вибір

Вудилища Gad Chaser дуже легкі і пружні. Модельний ряд досить широкий, тому вибрати спінінг можна будь-якого рибалці. Довжина становить від 183 до 259 см, тест - від 2 до 25 Lb. Як і інші бланки серії Gad, виготовлені з високомодульного графіту з карбоновим волокном, пропускні кільця Fuji перешкоджають захлестом волосіні.

Моделі швидкого ладу прекрасно поводяться в «твичинге», на них можна використовувати різні типи приманок: «колебалки» і обертові блешні. Вудилища надшвидкого ладу більш чутливі, пристосовані для лову джигом.

Спінінг Gad Chaser - кращий в своєму діапазоні і ціновому сегменті, про це говорять відгуки професіоналів.

Вудилища Pontoon 21

Вивчаючи лінійку спінінгів Gad, не можна не відзначити і кілька інших моделей:

 • Pontoon 21 Hurl Jerking - бланк з рознесеною руків'ям, кільцями і катушкотримачем Fuji виготовлений з високоякісного графіту. Випускається в двох видах: 182 і 198 см, відмінно підійде для любителів джеркинг.
 • Pontoon 21 Unitra - вудилища для лову примхливої ​​форелі в гірських річках. Це спінінги легкого класу, якими зручно робити закид приманки. У лінійці є бланки швидкого ладу для твичинга і помірно швидкі. Графітовий матеріал з різномодульний карбоновими волокнами робить вудилище високочутливим, що дозволяє відчувати самі обережні клювання. Кільця Fuji AT з титанової оправою. Рукоять з пробкових матеріалів і алюмінієвий катушкотримач забезпечать комфортну і результативну рибалку.
 • Спінінг Pontoon 21 Seven & Half складається з п'ятнадцяти різних вудилищ для будь-яких способів лову риби за допомогою штучних приманок. У серії є бланки для джига і твичинга. Всі вудилища однієї довжини 228 см, яка є універсальною для лову й з берега, і з човна. Виконано спінінг з високомодульного графіту, що знизило його вага і поліпшило чутливість. Рукоятка - рознесена, з коркового матеріалу, карбідні кільця Fuji в рамках зі сталі.
 • Pontoon 21 Psychogun розроблений для того, щоб рибалка міг максимально відчути снасті при будь-яких умовах риболовлі. Лінійка Psychogun складається з великої кількості вудилищ зі своїми нюансами та окремими деталями. А в цілому все спінінги славляться відмінною пружністю, яка рівномірно розподіляє навантаження по всій довжині. Бланк виконаний з сверхвисокомодульного графіту в комбінації з іншими матеріалами. Встановлено кільця Fuji з антізахлестивающей конструкцією і катушкотримач цієї ж фірми.
 • Pontoon 21 Detonada - вудилище вищої категорії. Поєднання потужного комля і максимально інформативною верхній частині дозволяє помітити найслабшу клювання. Кільця Fuji розставлені так, щоб дальність закидання збільшувалася, а заплутування плетінки зменшувалася. Виконано спінінг з високомодульного графіту зі вставками спеціальних компонентів.
 • Pontoon 21 Resonada - універсальне чутливе і могутнє вудилище. У лінійку Resonada входять короткі бланки для лову з води і довгі палиці для лову з берега.

Переваги та недоліки спінінгів

Характеризуючи продукцію фірми Pontoon 21 і грунтуючись на відгуках про спінінгах Gad, можна виділити ряд позитивних характеристик:

 • Компанія пропонує широкий вибір вудилищ різного розміру, кольору і ваги.
 • Бренд представлений по всій території Росії і доступний у продажу.
 • Співвідношення «ціна-якість» збалансовано. За відносно невелику суму можна придбати якісну продукцію.

Те, що підходить одному рибалці, абсолютно не годиться для іншого. Тому є і негативні відгуки про спінінгах Gad. Вони пов'язані з індивідуальних переваг деяких рибалок.

Pontoon 21 - новий лідер рибальської індустрії

GAD (Global Anglers Dedicated) - окрема колекція, виділена Pontoon 21. Компанія вважає, що саме ці вудилища найбільш затребувані в сучасних умовах лову спінінга. У багатьох рибалок є професійні дорогі бланки, а є і перевірені часом надійні помічники. GAD якраз і відноситься до других.

Pontoon 21 виготовляє спінінги різних видів і різної спрямованості. Головний критерій модельного ряду GAD - поєднання ідеальної якості і невисокої ціни.

Конструкція вудилищ ретельно продумана. Вони підходять як високопрофесійним рибалкам-спортсменам, так і початківцям новачкам-любителям. Для досягнення оптимального співвідношення чутливості, довговічності і потужності компанія Pontoon 21 використовує поєднання різних видів модульности графіту.

Про спінінгах Gad Gancho відгуки говорять, що ця серія вудлищ підходить для активної риболовлі з грайливою анімацією. Технічні параметри спінінгів спрямовані на полегшення завдання рибалки. Бланки відрізняються міцністю, пружністю, потужністю і легким вагою.

Про спінінгах Pontoon 21 Gad Harrier відгуки підкреслюють, що снасті мають великий запас потужності, міцності і оптимального балансу, а також мають гарну інформативністю. У модельному ряду представлені вудилища для берегової і човнової лову, для любителів джига.

Відгуки про спінінгах Gad Chaser відзначають, що це легкі, пружні і оптимально збалансовані вудлища швидкого і дуже швидкого ладу. Такі вудилища підходять для твічінговой лову з хитаються й обертовими блешнями. Позитивні відгуки про спінінгах Pontoon 21 GAD Chaser доводять їх результативність в різних умовах лову.

Переваг у даних вудилищ чимало. Про спінінгах Pontoon 21 Gad Gancho у відгуках рибалки відзначають міцну рукоятку, легкість, ударостійкість, красивий дизайн.

Воблери серії GAD

Pontoon 21 пропонує використовувати і воблери серії GAD:

 • GAD Bonum - воблер «мінно» для лову щуки.
 • GAD FranCrank - невеликий «кренк» для лову різних видів хижаків.
 • GAD Gosh - «шед» для полювання на щуку.
 • GAD Prog - «мінно» з виразною анімацією.

Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі