• Tuesday June 25,2019

Станова тяга сумо: поради та рекомендації

Багато атлетів недооцінюють роботу портняжной м'язи. Вона знаходиться на внутрішній поверхні ваших стегон. Її основне завдання - стабілізація області таза і ніг, а також захист колінних суглобів від можливих травм. Якщо кравецька, або як її ще називають, привідний м'яз слабкіше, ніж сусідки - зупиняється ріст інших груп м'язів. При слабо розвинених призводять м'язах можна легко травмуватися. Збільшити їх міць допоможе станова тяга сумо.


Атлети можуть порадіти - приводять м'язи швидко набирають міць при регулярних тренуваннях. Можна зайнятися розвитком даної частини тіла на спеціальних тренажерах, але існує й інший спосіб накачати м'язи, що приводять - станова тяга сумо. Вона навантажує м'язи ніг, зв'язки, спину і тазову область.
Техніка виконання станової тяги передбачає близьке розташування грифа до корпусу. Коли виконується тяга сумо, штангу також слід розмістити ближче до тулуба. Ноги при такій тязі повинні стояти широко, деякі атлети ставлять ноги так, що шкарпетки ступень упираються в млинці. Хват грифа трохи вже звичайного, найчастіше він йде зверху.


Ступні слід ставити так, щоб під час підйому штанги опора йшла на зовнішні частини стоп - ця позиція допоможе утримувати положення корпусу. Якщо під час тяги коліна загортаються всередину - це значить, що був взятий дуже велику вагу. Слід тимчасово опустити планку і працювати з більш легкими вагами. Коли м'язи зміцніють, можна буде підвищувати навантаження.
Слід уникати відскакування штанги від підлоги. Коли виконується тяга сумо, м'язи і зв'язки особливо добре працюють саме на старті, тому при відбивши, відскоку штанги м'язи не виконують поставлених завдань, і як наслідок, не зміцнюються і не ростуть.
Цікаво і те, що можна не виконувати підйом штанги до кінця, досить донести її до середини стегна. При такій техніці атлет швидше набирає силу в м'язах і раніше починає працювати зі збільшеними вагами. Отже, підводимо підсумки.


Станова тяга сумо: техніка виконання

  1. Слід широко розставляти ноги (але, зрозуміло, в розумних межах).
  2. Гомілку варто перпендикулярно по відношенню до підлоги.
  3. При виконанні тяги за рахунок м'язів спини слід злегка підняти свій таз. В цьому випадку опрацьовуються м'язи спини і тазової області.
  4. Коли потрібно пропрацювати м'язи ніг, слід різко, швидко стартувати, наступна частина вправи виконується в повільному темпі.
  5. Центр тяжкості при виконанні цієї вправи доводиться на п'яти.

Техніка безпеки

  1. Працюйте тільки з вагою, який вам по плечу - занадто важка штанга може стати причиною травми.
  2. Коли виконується станова тяга сумо, бажано використовувати важкоатлетичний пояс для стабілізації спини.
  3. На перших порах небажано використовувати разнохват, улюблений багатьма пауерлифтерами.
  4. Виконувати станову тягу слід не частіше разу на тиждень.

Деякі пауерліфтери вважають, що станова тяга з гантелями дасть кращий результат. Дійсно, можна періодично включати цей тип вправ для різноманітності тренувань і для задіяння більш глибоких шарів м'язів.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на