• Friday July 19,2019

"Чарівні боби" для схуднення: відгуки, склад, інструкція

Відомо, що попит народжує пропозицію. Всесвітня гонитва за красою і стрункістю стала приводом для створення цілої галузі щодо застосування лікарських засобів і апаратів, спортивних технік і БАДів для позбавлення від зайвих кілограмів. Сучасній новинкою на цьому ринку є «Чарівні боби» для схуднення. Відгуки про них досить суперечливі. Це обумовлено багатьма факторами: рекламою, людської підозрілістю, індивідуальними особливостями організму і ін. Спробуємо розібратися, чи ефективний цей препарат в досягненні заповітної мети і безпечний для здоров'я.

Виробник

Виробником революційного кошти в дієтології є Китай. Так уже склалося, що у кожної людини сьогодні в будинку є товари з цієї країни, проте саме слово «китайський» нерідко викликає негативну реакцію. Що ж стосується медицини і косметології, то тут більше «так», ніж «але». Східні цілющі практики вже давно підкорили світ, тому коли справа стосується китайських БАДів, люди вірять в їх оздоровчий ефект.

застосування

«Чарівні боби» - капсули для схуднення. Сам виробник обіцяє циклональная зниження ваги: ​​до 20 кг за місяць. При цьому ніяких побічних явищ і обвислій шкіри не буде, так як універсальна біодобавка не тільки спалює жири, але і володіє косметичним ефектом. Цілюще склад розроблений спеціально для:

 • виведення з організму шкідливого холестерину і токсинів;
 • поліпшення якості мікрофлори кишечника;
 • знищення патогенних мікробів;
 • регуляції кислотного балансу в шлунку з метою запобігання виразкової хвороби;
 • зниження навантаження на печінку;
 • насичення тканин киснем;
 • стимуляції імунітету.

Дана інформація по-різному використовується продавцями: хтось поповнює її новими чудовими властивостями, хтось скромно вказує лише про зниження ваги. Але така різниця рекламних текстів вже змушує сумніватися в необхідності практичного застосування БАДа «Чарівні боби» для схуднення. Відгуки, на жаль, часто бувають також неправдоподібними. Ситуація ускладнюється тим, що на упаковці головні моменти описані на китайській мові (хоча існує адаптована версія), тому доводиться йти на експеримент і заглядати всередину.

Оригінал / підробка

На форумах все частіше можна зустріти інформацію про невідповідність товару описами і рекламним обіцянкам. Справа в тому, що «Чарівні боби» (оригінал) в кожній капсулі містять порошок гірчичного кольору. Але на ділі іноді постає зовсім інша картина. Тут можна говорити про підробку товару. Це досить поширене явище в сучасному світі. Якщо покупець зустрічає іншу фармацевтичну форму (наприклад, таблетки «Чарівні боби») або в капсулі порошок білого кольору, то перед ним зовсім не той препарат. Гроші можна віддати ті ж, а в підсумку отримати пустушку і безглуздо чекати дива. Тому першим критерієм вибору є грамотний і надійний продавець.

склад

«Чарівні боби», склад яких включає рідкісні рослинні і мінеральні компоненти, в упаковці містить 18 або 36 капсул по 500 мг. Кожна, в свою чергу, складається з:

 • Хітину - речовини, що добувається з панцирів ракоподібних і комах. Його іноді називають тваринної клітковиною. Головною властивістю елемента є очищення організму від токсинів і підвищення регенерації тканин.
 • L-карнітину. Цей компонент підвищує енергообмін в організмі, покращуючи внутрішньоклітинну транспортування жирних кислот. Як правило, речовина використовується для нарощування м'язової маси і застосовується в спортивному харчуванні паралельно з фізичними навантаженнями.
 • Гарцинії - елемента рослинного походження. Існує помилкова думка, що екстракт прискорює окислення жирів. Однак лабораторні дослідження не підтвердили цього. Отже, ця речовина не сприяє схудненню.
 • Клітковини - відомого компонента, що впливає на вагу тіла. Вона сприяє його зниженню, якщо вживати волокно перед прийомом їжі. Потрапляючи в шлунок з достатньою кількістю води, клітковина підвищує його насичення, тим самим знижує апетит і допомагає легко переносити низькокалорійні дієти.
 • Морський Конвалії (або, за іншими джерелами, конвалії лікарського). Має жовчогінні властивості, сприятливо впливає на серцево-судинну систему.

Інструкція

Незважаючи на нешкідливий склад, який мають «Чарівні боби», інструкція все ж вводить певні обмеження в застосуванні біодобавки. Оптимальною дозуванням є 1-2 капсули на добу. Приймати рекомендується в першій половині дня за годину до їжі, щоб знизити апетит. Однак дозволяється вживання і через пару годин після прийому їжі. Хоча, згідно з прийнятим давно правилам, біодобавки йдуть разом з їжею, як її доповнення і збагачення.

До протипоказань відноситься вік до 18 і старше 55 років, індивідуальна непереносимість компонентів, тяжкі серцево-судинні патології, період вагітності та лактації.

Як попередження зазначено підвищення спраги після тривалого застосування капсул для схуднення.

Ціна

Нагадаємо: «Чарівні боби» - китайський препарат, який недоступний у звичайній аптечної продажу. У Росії його можна придбати через приватних дистриб'юторів або спеціалізовані інтернет-магазини. Деякі продавці пропонують маленькі (пробні) упаковки для тестування препарату за низькими цінами. Це сумнівні пропозиції, від яких одразу слід відмовлятися.

Існує тільки два формати для БАДа «Чарівні боби» для схуднення. Ціни на них коливаються зазвичай від 1200 до 2500 рублів. Все залежить від кількості капсул, особистих уявлень продавців, їх репутації і регіону країни.

Відгуки фахівців

У фахівців про кожен препараті завжди свою думку. Адже вони дивляться не тільки на якісний склад, але і на кількісний, тобто на дозування кожного компонента в одній капсулі і відповідність її добовим нормам споживання. Що стосується препарату «Чарівні боби» для схуднення, відгуки лікарів зводяться до того, що лише два з заявлених виробником компонентів впливають на зниження ваги. Це L-карнітин та клітковина. Але сумніви викликає ще і дозування цих елементів.

Так, щоб знизити жирову масу на 2 кг за півроку L-карнітин, необхідно його щоденне вживання по 2-2, 5 грама. Однак одна капсула «Чарівних бобів» важить лише 0, 5 г (500 мг). У зв'язку з цим можна резюмувати, що таке дозування навряд чи буде ефективним помічником у боротьбі із зайвою вагою.

Інший елемент - клітковина. Вона є особливим продуктом, який впливає на обмін речовин і жирову тканину, якщо заповнює шлунок. У порівнянні зі звичайним застосуванням, перед прийомом їжі необхідно з'їсти одну-дві столові ложки корисного волокна, щоб покрити добову потребу і домогтися позитивних результатів. «Чарівні боби» пропонують досить мізерний кількість клітковини, якого, на думку фахівців, явно недостатньо для циклонального схуднення.

Однак через таких показників не варто категорично заперечувати ефективність препарату. У китайських товарів є особливість. Часто в них містяться компоненти, які не заявлені відкрито в інструкції. Наприклад, сибутрамін. Цей анорексигенний елемент застосовується для боротьби з ожирінням. Він має потужний властивістю насичення, пригнічує апетит, впливає на буру жирову тканину і підсилює метаболізм. Виявити такі компоненти може тільки експерт лабораторії після ретельного молекулярного дослідження. Але процедура ця досить дорога з фінансів і, можливо, вкрай невигідна для реклами товару.

Відгуки покупців

Відчайдушні покупці ж часто ігнорують попередження лікарів-дієтологів і дотримуються девізу, що краще один раз спробувати, ніж довго читати і сумніватися. З моменту появи у продажу біодобавки «Чарівні боби» (для схуднення) відгуки про неї склалися протилежні. Одна група людей вважає препарат досить ефективним і заявляє про швидкої втрати ваги до 9-10 кг за місяць. І хоча обіцяна виробником цифра не підтверджується, думка все одно складається позитивне.

На противагу цьому є і покупці, які не оцінили ефективність препарату. Вони відзначають алергічні реакції або повна відсутність будь-яких змін.

Скептики ж залишаються непримиренними, вважаючи, що китайські капсули - це черговий МАРКЕНТИНГОВО хід і «викачування» грошей з наївних і зневірених покупців. Єдиний надійний засіб в нелегкій справі схуднення - це відсутність ліні і невпинна робота над собою.

висновок

Як видно, «Чарівні боби» викликають досить неоднозначна думка. З одного боку, корисний склад спрямований на оздоровлення організму, з іншого - його кількісні характеристики не відповідають необхідним нормам. Одним людям препарат допомагає позбутися від зайвих кілограмів, іншим завдає шкоди. Не можна також залишати поза увагою і факт супутніх явищ: режиму і раціону харчування, фізичних навантажень і психологічного стресу у людини, що відчайдушно намагається схуднути. Адже вони на сьогодні є найбільш надійними, перевіреними способами «спалювання» зайвих калорій.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі