• Sunday May 19,2019

Кращі вправи, щоб прибрати боки і живіт

Серед нас небагато знайдеться людей, які вірять в те, що схуднути їм допоможуть якісь чудодійні засоби. Більшість людей знають, що скинути вагу не так-то легко, і зробити це можна тільки за умови обмеження свого харчового раціону і активної фізичної активності. Тому, які потрібно робити вправи, щоб прибрати боки і живіт, присвячена моя стаття. Давайте відразу домовимося, що займатися ми будемо вдома, без допомоги тренажерів.

Хулахуп - наш вірний помічник

Багато хто чув про такий спортивному снаряді, як спеціальний обруч з пухирцями. Називається він хулахуп. Крутити його нескладно. Робити це може будь-яка жінка у себе вдома. Скажете, що надто просто? А ви спробуйте покрутити його протягом півгодини. Чи відчуваєте навантаження? Якщо займатися так постійно, стійка втрата ваги буде забезпечена. Нижче буде розказано про те, які ще в домашніх умовах можна робити вправи, щоб

прибрати боки і живіт.

Наша мета - «осина» талія

Виточена фігурка - мрія будь-якої жінки. І якщо пишні груди і повні стегна надають жіночності образу дівчини, то жирок в області талії здатний зіпсувати всю картинку. Вище я розповіла про те, як прибрати боки і живіт обручем. Тепер переходимо до вправ для набуття тонкої талії:

 1. Нахили в сторони. Встаємо прямо, ноги тримаємо на ширині плечей, починаємо виконувати нахили то в праву сторону, то в ліву.
 2. Початкова позиція така ж, як і в першому випадку. Руки піднімаємо вгору, стискаємо в замок. Виконуємо нахили в сторони і тягнемося руками вгору.
 3. Вправа «млин». Встаємо прямо, ноги тримаємо ширше плечей, руки широко розставляємо в різні боки. Корпус тіла схиляємо вперед і виконуємо повороти, намагаючись доторкнутися правою рукою до лівого носка, лівою - до правого.
 4. Лягаємо на бік на гімнастичний килимок, руки за головою. Піднімаємо одночасно з'єднані разом ноги і корпус тіла, затримуємося так на деякий час. Повертаємося до первісної позицію.

Ці вправи слід виконувати по 20-25 разів.

качаємо прес

А тепер зміцнимо черевні м'язи. Тут представлені наступні вправи, щоб прибрати боки і живіт:

 1. Лягаємо на спину на спеціальний килимок, ноги при цьому зігнуті і стоять на підлозі. Піднімаємося, намагаючись доторкнутися головою до колін. Робіть це по 20-30 разів, поступово збільшуючи кількість підходів. Вправа зміцнює верхню частину преса.
 2. Лежачи на спині і зігнувши ноги в колінах, виконуємо їх підйом, намагаючись підтягти до грудей. Робити 10-15 разів. Вправа зміцнює нижню частину преса.
 3. Якщо у вас вдома є фітбол, можна виконувати заняття з ним. Сідаємо на м'яч, руки за головою. Піднімаємося і опускаємося, намагаючись зберегти рівновагу.

Кілька цінних порад

І наостанок я хочу вам дати кілька рекомендацій, щоб ви змогли швидко і без особливих зусиль прибрати живіт і боки. Відгуки схудлих людей говорять про те, що для цього необхідно виконувати кілька нехитрих умов:

 1. Пити якомога більше рідини.
 2. Не їсти після шостої вечора.
 3. Відмовитися від мучного, солодкого і солоного.
 4. Є часто, але небагато.

Таким чином, ми розповіли, які потрібно робити вправи, щоб прибрати боки і живіт, а також про те, яких рекомендацій дотримуватися, щоб прискорити і закріпити ефект схуднення.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ