• Friday July 19,2019

"Динамо" - басейн на Водному стадіоні (Москва)

Ще з давніх часів відомо людству, що плавання має дуже цілющий вплив на організм. Даний вид навантаження покращує роботу опорно-рухової системи, роботу серця, благотворно впливає на нервову систему і дихання. Також заняття плаванням колосально піднімають тонус організму.
Тіло людини - це храм духу. А тому важливо підтримувати його і фізично, і духовно. І басейн «Динамо» на Водному стадіоні допоможе в цьому! І діти, і дорослі запрошуються на цікаві та оздоровчі заняття з плавання.

Опис басейну "Динамо" на Водному стадіоні

Отже, докладніше. «Динамо» (Водний стадіон, Москва) - це сучасний фітнес-комплекс, оснащений необхідним обладнанням та інвентарем, необхідним для проведення не тільки занять, а й змагань міського, загальноросійського та міжнародного рівня. Одним словом, серйозний заклад.

Розміри басейну:

  • довжина - 50 метрів,
  • ширина - 25 метрів,
  • глибина - 2, 2 метра.

Водне поле поділене на 10 плавальних доріжок, на кожній з яких є «старт». Можливо плавати на доріжках завдовжки 25 або 50 метрів.

Температура води в басейні (Водний стадіон) - 27-28 ° С. Очищається багатоступінчастої системою очищення, що дозволяє прирівнювати рівень чистоти води басейну до питної.

Також в басейні є: підводне освітлення, акустика (тут навіть проводять вистави на воді!), Електронний хронометр, система телевізійних трансляцій, інтерактивний відеоекран. А також - глядацькі трибуни, сучасні душові та комфортабельні роздягальні. Красиві панорамні вікна в залі басейну відкривають мальовничий вид на місто і територію спортивного комплексу.

напрями

У басейні (Водний стадіон) проводяться навчальні та оздоровчі заняття для дітей і дорослих. Які?

Для дорослих є індивідуальні заняття з плавання. Також - аквааеробіка, заняття в групі (ранок, вечір), масове плавання. Для дітей: базове навчання, заняття в групах, індивідуальні уроки, синхронне плавання, водне поло, веслування, сучасне п'ятиборство.

дорослі

Для тих, хто не вміє плавати, але має на меті навчитися плавання з нуля, рекомендуються індивідуальні заняття з тренером. При ретельному праці і регулярних тренуваннях в басейні на "Водному стадіоні" вже через 5-8 занять доросла людина навчається основним плавальним навичкам.

Потім можна переходити до занять у групі. У басейні «Динамо» (Водний стадіон) є ранкові і вечірні. Також масове плавання та аквааеробіка. На останній зупинимося детальніше.

Аквааеробіка - це комплекс водних вправ. Переважно такі заняття відвідують жінки з причин: корекції фігури, позбавлення від зайвої ваги, поліпшення роботи опорно-рухової системи, хребта і серця. Також відвідують такі заняття вагітні жінки.

При зануренні у воду басейну Москви на "Водному стадіоні" кожен учень одягає підтримуючий пояс. Також є спеціальне обладнання для занять (гідрагантелі, нудлси). Крім корисних переваг, які дає аквааеробіка, також поліпшується психоемоційний стан, з'являється легкість у всьому тілі.

Дитячі напрямки

Також в басейні (метро «Водний стадіон») проводяться спеціальні заняття для малюків. Основні напрямки - це навчання плаванню, спортивні групи (в тому числі, синхронне плавання), водне поло.

Відомо, що більшість дітей любить плавання ще з дитинства, що є природним, оскільки до свого народження дитина перебувала у водному середовищі материнського організму. Також відомо, що починаючи з 3-4 років (коли дитина опиняється в постійній соціальному середовищі - дитячий садок, школа, гурток), збільшується ймовірність захворювань застудою.

А тому для зміцнення імунітету, поліпшення розвитку організму, в тому числі і хребта, правильного розвитку дихальної системи, рекомендується дітей записувати на плавання. Під наглядом інструктора дитина буде безпечно і швидко навчатися основам: триматися на воді, рухатися, правильно дихати. Потім можна переходити до групи спортивного навчання плаванню. Відзначено, що діти, старанно займаються з дитячих років даним видом спорту - більш витривалі, цілеспрямовані, зібрані і здорові.

вартість занять

Заняття триває 45 хвилин. Якщо є перевищення знаходження у воді, в касі басейну (Водний стадіон) знімається додаткова плата. Трохи докладніше.

  • Абонементи на одне заняття - 400-500 рублів (в залежності від довжини доріжки); 700 рублів (басейн і тренажерний зал); 2000 рублів (індивідуальне заняття з тренером);
  • 8 занять - 3000 рублів (375 рублів / заняття);
  • 12 занять - 4500 рублів (375 рублів / заняття);
  • 24 заняття - 8800 рублів (370 рублів / заняття);
  • 36 занять - 12600 рублів (350 рублів / заняття);
  • 5 занять з тренером - 9000 рублів (1800 рублів / заняття).

Розташований басейн «Динамо» за адресою: Москва, Ленінградське шосе, 39/53. Приходьте, і ви не пошкодуєте!


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі