• Sunday May 26,2019

Басейн "Атлант" в Ярославлі: послуги, розклад, розташування

Плавання в басейні - приємний і корисний вид спорту, яким можна займатися в будь-якому віці. Тренування у воді вважаються кращими антидепресантами, крім того, вони благотворно впливають на весь організм. Нижче поговоримо про один з критих басейнів в Ярославлі.

Про басейні

Басейн "Атлант" в Ярославлі відкритий на базі спортивно-оздоровчого комплексу, де можна отримати ряд лікувально-профілактичних послуг і значно поліпшити свої досягнення у спортивній галузі.

У комплексі є кілька басейнів, спортивні та гімнастичні зали, оснащені сучасним обладнанням. До кожного клієнта тут застосовується індивідуальний підхід.

Це місце користується великою популярністю серед городян. За рік "Атлант" відвідує понад 300 000 чоловік. Сюди приходять любителі спорту і активного способу життя. У спортивному центрі базується волейбольна команда "Ярославич", клуб танців "Весна" і обласна федерація кудо. Для дітей працює багато секцій за різними напрямками: теніс, футбол, плавання, кудо.

Басейн "Атлант" в Ярославлі має матеріально-технічну базу, яка відповідає світовим стандартам. Його довжина становить 25 метрів, а глибина - 2 метри. Очищення відбувається за допомогою сучасних методів, в тому числі використовують ультрафіолет.

У плавальної зоні завжди знаходяться досвідчені тренери, які допоможуть отримати максимальну кількість позитивного ефекту від занять. На базі спортивного комплексу працюють групи для дітей до 17 років, в яких навчать плавати. Всі бажаючі можуть відвідувати індивідуальні заняття. Для жінок діє група з аквааеробіки.

Будь-яка організація міста може взяти в оренду доріжки для проведення змагань або корпоративних заходів.

Для відвідування басейну необхідно мати медичну довідку:

 • діти - педіатр і аналіз на глисти;
 • жінки - терапевт, гінеколог, дерматолог;
 • чоловіки - дерматолог і терапевт.

Послуги та ціни

На базі басейну "Атлант" в Ярославлі діють:

 • тренажерний зал;
 • спортивні зали;
 • дві сауни;
 • кабінет фізіотерапії.

Ціни на відвідування басейну починаються з 240 рублів для дорослих і 120 рублів для дітей. Для пенсіонерів, студентів і школярів ціна починається з 160 рублів, для цих категорій громадян діють системи знижок. Будь-який відвідувач може придбати абонементи на декілька занять за вигіднішою ціною.

Разове заняття в тренажерному залі коштує від 300 рублів, а відвідування сауни обійдеться в 750 рублів за годину.

Всі ціни потрібно уточнювати в касі басейну або по телефону.

Правила відвідування басейну

Всі відвідувачі сеансів басейну "Атлант" в Ярославлі повинні ознайомитися з випискою з правил:

 1. При порушенні Правил користування басейном гість може бути відсторонений від плавання без відшкодування йому суми вхідного квитка.
 2. Адміністрація може змінювати графік занять і замінити заявленого в розкладі тренера.
 3. Якщо відвідування басейну було скасовано з вини адміністрації, заняття переносяться на інші дні і проводяться безкоштовно.
 4. Діти, які не досягли 12 років, можуть відвідувати басейн тільки в супроводі батьків.
 5. До занять не допускаються особи, які не вміють плавати.
 6. Всі діти після п'яти років переодягаються в роздягальні своєї статі. Батьки і супроводжуючі іншої статі не можуть відвідувати з ними роздягальню і душ.
 7. У роздягальні кожен відвідувач повинен прийняти душ із засобами особистої гігієни і тільки після цього заходити в басейн.
 8. Перебувати в плавальної зоні можна тільки в купальнику, плавках і плавальної шапці. Забороняється носіння хусток, халатів і т. Д.
 9. У будь-який час відвідувач може відмовитися від купленого абонемента, для цього він повинен написати заяву в СОК "Атлант", при бажанні можна переоформити абонемент на іншу особу.

Розташування та години роботи

Басейн "Атлант" в Ярославлі чекає своїх відвідувачів за адресою: вулиця Павлова, 2.

Години роботи: з понеділка по п'ятницю з 6.15 до 00.00.

Заняття у воді привнесуть в життя кожного багато позитивних емоцій. Басейн "Атлант" в Ярославлі чекає всіх любителів спорту і активного відпочинку.


Цікаві Статті

Як відбирають спортсменів до Олімпіади в Сочі

Як відбирають спортсменів до Олімпіади в Сочі

Гідно виступити на майбутній сочинській Олімпіаді і отримати максимальне число медалей - природне бажання будь-якої країни. Саме тому на Олімпіаду відбирають найсильніших спортсменів. Росія не стає винятком. Як же формується російська олімпійська збірна, і хто отримує почесне право в неї увійти? Загальні принципи відбору російських спорт

Сер Алекс Фергюсон: секрети успіху легендарного шотландця

Сер Алекс Фергюсон: секрети успіху легендарного шотландця

За 26 років, проведених у керма футбольного клубу «Манчестер Юнайтед», його наставник сер Алекс Фергюсон, фото якого розташовані нижче, зміг завоювати 28 трофеїв. За його власним рішенням, сезон 2012/2013 став останнім в тренерській кар'єрі шотландця. З іншого боку, навіть незважаючи на роботу в клубній структурі, у нього з'явилося багато часу для спогадів. Сер Алекс Фергюсон, біографія якого вийде дуже скоро, вже зараз не приховує методи

Super Sculpt. Що це таке? Загальна характеристика і сообенно методики

Super Sculpt. Що це таке? Загальна характеристика і сообенно методики

Аеробіка зазвичай вважається абсолютно безпечним і нескладним видом спорту. Але є у неї і такі напрямки, які абсолютно не потрапляють під цей опис, наприклад, система Super Sculpt. Що це таке? Програма представляє собою серйозну силове тренування, яка вимагає певної підготовки і користується популярністю як у жінок,

Як зняти житло на час Олімпійських ігор в Лондоні

Як зняти житло на час Олімпійських ігор в Лондоні

В цьому році було звернено пильну увагу на те, що ціни на житло в країнах, які організують значущі світові події, значно виростають на час заходів. Але це не зупиняє справжніх шанувальників великого спорту. На час Олімпійських ігор в Лондоні можна вигідно зняти житло, якщо подбати про його оренду за кілька місяців до поїздки. Вам знадобиться - інтернет; - кредитна карта;

Найкращі продукти для тих, хто займається бодібілдінгом

Найкращі продукти для тих, хто займається бодібілдінгом

Не дозволяйте пропаганді протеїнових порошків відволікати вас від вашої мети. Ви можете отримати достатню кількість білка, що допомагає вам нарощувати м'язову масу, всього лише додавши в свій раціон правильні продукти. Ось одинадцять базових інгредієнтів, які ви можете використовувати при приготуванні повсякденних страв, які ідеально підходять для збільшення запасу енергії і прискорення відновлення

Глушник для зброї або як стріляти непоміченим

Глушник для зброї або як стріляти непоміченим

Давно минули часи, коли гучні звуки від пострілів зброї вважалися великою гідністю, бо сіяли паніку в стані ворога. Нинішнє покоління цурається відкритих боїв, все частіше озброєння використовується в спеціальних місіях на території ворога. Для успішного виконання наказів потрібно тихе і безшумна зброя, яке в момент використання залишиться непоміченим. Епоха стрілецької зброї почалася в момент створення бездимного пороху, а разом з нею ін