• Wednesday June 26,2019

Фітнес-клуб FitCurves: відгуки

Ставлячи собі за мету "привести себе в порядок", багато обирають в якості початку нового життя спортивні клуби, і не дарма. У суспільстві красивих, впевнених і активних людей простіше тримати себе в руках, контролювати харчування і, звичайно ж, займатися спортом. Клуби FitCurves цікавлять багатьох дівчат і жінок, адже вони обіцяють досягнення великих цілей в маленькі терміни. Що це за місце, як проходять тренування, чи реально схуднути в короткі терміни, займаючись в залі?

Ми вивчимо всю інформацію про клуб FitCurves, відгуки реальних відвідувачів і співробітників, після чого зробимо своє резюме про те, чи варто відвідувати тренування в цьому закладі.

Про клуб FitCurves

Якщо ви цікавитеся питаннями схуднення або перетворення свого тіла, то без спорту в цій справі ніяк не обійтися. Дієта дозволить втратити вам вагу, але що це буде за вагу - м'язова маса або вода? Швидше, друге, тому, крім правильного харчування, необхідна певна фізична навантаження. Якщо ви живете в більш-менш великому місті, то вибір закладу, де можна зайнятися спортом, не обмежується одним-двома клубами.

Одне з таких місць - фітнес-клуб FitCurves. Відгуки на цей заклад досить різні. Так, на форумах і в чатах клієнтки клубу і співробітники часто висловлюють своє несхвалення з приводу роботи клубу. На офіційному сайті www.fitcurves.org відгуки тільки позитивні, але це і не дивно. Де правда, і одна вона?

Фітнес для жінок - FitCurves

Відгуки про ідею клубу дуже позитивні. Чому не всі дівчата хочуть відвідувати звичайні зали, де займаються чоловіки і жінки?

Все просто. Не будучи задоволеною своєю зовнішністю, не кожна леді захоче з'являтися в обтягує спортивному одязі серед фітнес-богинь і аполлонів-атлетів. Соромно, ніяково і некомфортно. Адже ми думаємо, що якщо у нас є якесь недосконалість, то воно тут же стане центром загальної уваги. Це неправда, тим не менше саме небажання «світити» зайвими кілограмами і целюлітом відгороджує жінок від занять у фітнес-залах. FitCurves дозволяє вам зосередитися на спорті, не думаючи про оточуючих - адже в залі будуть тільки жінки. Ніяких чоловіків, а тому ніякої косметики, незручною одягу і неприродного поведінки. Це величезний плюс, який вигідно виділяє FitCurves серед інших закладів такого роду.

Як проходять тренування

Не має значення, в якому місті ви живете, політика і побудова програми тренувань клубу скрізь однакові, в Ярославлі це заклад, в Волгограді, в Києві, або розташування клубу FitCurves - Москва. Відгуки досить позитивні. Заняття триває всього півгодини (вже що-що, а тридцять хвилин у кожної жінки в день на себе точно знайдеться) і змусити вас як слід попотіти.

Крім того, тренер не дозволить займатися на тренажері на маленькій швидкості або малому рівні навантаження і виставить вам більш високий швидкісний режим, якщо ви надумаєте «пофілоніть». Перше пробне заняття буде безкоштовним, це також величезний плюс - раптом вам не сподобається суть занять, і ви вирішите, що така форма тренувань не для вас.

Найчастіше FitCurves відкривається в великих бізнес-центрах спеціально для того, щоб співробітники підприємств і офісів могли на перерві позайматися з користю для тіла і духу. Це ще одна перевага, адже саме офісні працівниці, що ведуть сидячий спосіб життя, є цільовою аудиторією клубу.

Клубна карта: чи потрібна вона

Дізнатися про акції та спеціальні пропозиції, розкладі занять ви зможете на сайті www.fitcurves.org. Відгуки же особливо часто стосуються клубної картки. Чи потрібна вона? Насправді її цінність досить сумнівна. По карті ви зможете заморожувати дію абонемента, переходити по ній з одного клубу FitCurves в інший, брати участь в акціях від клубу. Тобто всі ці переваги в інших спортивних закладах дає і звичайний абонемент, який вручається вам безкоштовно. На форумах більшість відвідувачок пишуть, що не купують карту, незважаючи на наполегливі вмовляння адміністратора.

Ті ж, хто купує членську карту, визнають, що вона не потрібна. Якщо ви вирішите почати тренування в FitCurves, подумайте, чи потрібна вам така привілей. По загальній думці, це більше ненав'язливий спосіб отримати невелику суму грошей від нових клієнток.

FitCurves - велика мережа

Франчайзинг - це не завжди добре, для клієнтів, зрозуміло, а не для власників бізнесу. Наприклад, відомі випадки, коли великі ресторанні або готельні мережі, користуючись популярністю і доброю славою одного із закладів, абсолютно не дбали про свій імідж в інших місцях. Мова не йде про таких уніфікованих закладах, як "Макдональдс" або готель «Редіссон», там «тримають марку» скрізь і завжди.

Один з не найкращих прикладів франчайзингу - фітнес-клуб FitCurves. Відгуки на роботу закладу різняться навіть не від міста до міста, а на клуби, що знаходяться за різними адресами одного міста. Про що це говорить? Про не найвдалішою стратегії менеджменту, обраної керівництвом. Давайте розбиратися!

Фактор успіху №1 - співробітники

Яким би не був заклад, його особою і серцем є ті, хто в ньому працює. Якщо налагоджена корпоративна культура, співробітники досить мотивовані, то навіть невисока заробітна плата не дозволить приходити на роботу в поганому настрої.

Що ж говорять ті, хто вирішив працювати в FitCurves? Відгуки з сайту не самі приємні. По-перше, керівництво досить часто працювати запрошує клієнток, якщо у них немає іншого зайнятості. Пройшовши спеціальні курси, можна стати інструктором. Тим часом на форумах багато дівчат скаржаться на те, що, навіть приступивши до роботи, ти все ще продовжуєш стажування, коли тебе нібито дивляться і оцінюють керівники відділення FitCurves. Відгуки на форумах свідчать про те, що, пропрацювавши місяць-два, проводячи заняття, можна просто не отримати грошей, тому що «не підійшли». Отже, уявіть, якою буде вам займатися з інструктором, який ненавидить роботу і роботодавців?

Недостатня підготовка персоналу

Хто, на вашу думку, може бути тренером? Людина, що пройшла спеціальну підготовку і отримав медичне і спортивну освіту, або ж хтось, кого навчать за потрібне рухам за місяць або два? Погодьтеся, тренером може бути кожен - потрібно тільки вивчити комплекс вправ. Але якщо інструктор не знає анатомії людини, не знає, як працюють ті чи інші групи м'язів, чи буде він ефективний? Крім того, в залі нерідкі випадки травматизму - починаючи від звичайного розтягування м'язів і закінчуючи чимось більш серйозним, наприклад, ногу придавило орбітреків.

Тренер, який прийшов з вулиці, не зможе допомогти або навіть адекватно прореагувати. Це другий момент, який особливо активно обговорюють на форумах. Звичайно, не тільки колишні клієнтки влаштовуються на роботу в клуб FitCurves. Відгуки свідчать, що чимало серед тренерів справжніх професіоналів, які самі пишуть програму тренувань і добре розбираються в темі.

Як вибудовується робота персоналу

Що входить в обов'язки тренерів? Як правило, це робота з клієнтами, ведення персональних і групових занять, написання плану програми тренувань. Але є цікаві одкровення з форуму "FitCurves-Ярославль". Відгуки тренерів свідчать про те, що, крім основних обов'язків, є також і ще одна місія у співробітників. Це залучення нових клієнтів. «Логічно, - скажете ви. - Адже хороший тренер відповідає за те, щоб в клубі з'являлися нові обличчя ». Однак суть в іншому - співробітникам FitCurves доводиться роздавати флаєри та заманювати нових клієнтів на разові безкоштовні тренування.

За відгуками, якщо тренер призводить мало людей, значить він не вписується в систему і може бути звільнений. Дівчата-тренери виходять на вулицю або ходять по центру, де знаходиться клуб і роздають листівки. Саме на це скаржаться багато співробітників.

Тренування і схуднення: чи ефективний фітнес?

FitCurves, відгуки на який самі різні, більшість відвідувачів все ж хвалять. Клієнтки говорять, що якщо поєднувати спорт і дієту, то за місяць від подібних занять можна втратити до 6 кілограм. Стимулюють до схуднення також акції від клубу. Наприклад, в даний момент кожен, хто скине один кілограм від своєї ваги, отримає невелику грошову винагороду.

Клієнткам подобається, що робота проходить під наглядом тренерів, ти не наданий сам собі. Крім того, півгодини інтенсивного тренінгу цілком порівнянні з годинною роботою в одному темпі в звичайному тренажерному залі.

Кому Fitcurves не підійде

Вельми цікава інформація є на форумах "FitCurves в нашому місті. Пітер" і "FitCurves-Москва". Відгуки відвідувачів і клієнтів допоможуть виявити групи людей, яким клуб може не сподобатися:

  • Ви давно займаєтеся, і у вас є власна теорія про те, як варто проводити тренування.
  • Ви любите самотність і займатися самостійно.
  • Ви хочете займатися з людьми свого віку. У клубі не роблять різних вікових груп, на тренуваннях часто займаються разом п'ятнадцятирічні дівчинки і п'ятдесятиріччя жінки. З цієї причини тренер підлаштовується більше під останніх, знижуючи інтенсивність.

Якщо ви тренер і хочете працювати в FitCurves, то можете стати членом команди. Дуже добре, якщо є досвід роботи, але і без нього вас можуть взяти - в будь-якому випадку вам потрібно буде пройти навчання.

Однак, перш ніж йти на роботу, почитайте уважно відгуки тренерів FitCurves.

І на останок

Перш ніж почати «нове життя» і боротьбу з собою і своїм зайвою вагою, потрібно вибрати гідний клуб для занять. У будь-якому місті вистачає тренажерних залів, серед них клуб виключно для жінок - FitCurves. Чи добре там тренуватися? Ви можете подивитися офіційний сайт закладу - fitcurves.org, відгуки почитати. Однак, як ви самі розумієте, на сайті не виявиться правдивих негативних відгуків. Вивчіть нашу статтю і зробіть свої висновок. Крім цього, FitCurves пропонує всім своїм майбутнім клієнтам відвідати одне безкоштовне пробне заняття - скористайтеся такою можливістю. Одне тренування дозволить вам зробити висновок, чи підходить вам рівень навантаження і програма тренувань.


Цікаві Статті

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО - дворазовий чемпіон Національної атлетичної асоціації, ще до участі в Олімпійських іграх у 2008 році встиг зарекомендувати себе як талановитий спортсмен у змаганнях з вільної боротьби. Медалі на Олімпіаді він не отримав, проте його перехід у 2009 році в професійні змагання зі змішаних єдиноборств ознаменував прихід одного з найбільш високорів

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Як футбольні, так і хокейні фанати готові з піною у рота доводити, що вони вболівають за найкращу гру, наводячи при цьому безліч аргументів. Але складно неупереджено і однозначно відповісти на питання: футбол або хокей, що краще? Спочатку потрібно порівняти два види спорту по користі і небезпеки для людини, доступності, витрат, популярності та іншими критеріями. І лише потім можна зробити більш-менш ґрунтовні ви

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко - російський професійний футболіст, який виступає в якості воротаря в ФК «Тосно». Серед його спортивних досягнень можна виділити наступне: чемпіон російської Футбольної Національної ліги 2012 (у складі Саранська «Мордовії»). Серед індивідуальних нагород голкіпера можна відзначити, що його оголошували кращим гравцем місяця в сезоні 2014/15, а згодом кращим гравцем клубу за підсумками сезону (в період виступів за «Уфу»

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Плавання - дуже популярний вид спорту. Адже вода благотворно впливає на весь організм: додає силу, свіжість, красу і здоров'я. Басейни в Кожухова дуже популярні серед населення. Під час тренувань у воді знімається напруга, стрес і поліпшується настрій. Плавати в них можна і взимку, і влітку. Для занять у воді практично

Що таке каток?  відпочиваємо активно

Що таке каток? відпочиваємо активно

Прихід зими вносить свої поправки в проведення дозвілля. Сніг і мороз нагадують любителям зимового відпочинку про прихованих санках, лижах, ковзанах і другом інвентарі. Де краще кататися на ковзанах? Якщо для катання на санках або лижах досить невеликого спуску, то ковзани вимагають наявності і спеціального

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Фігура балерини приваблює своєю витонченістю, проте не всі представниці цієї професії мають природну стрункістю. Багато з них прикладають масу зусиль, які полягають не тільки в постійних тренуваннях, а й в спеціальному раціоні. Його називають дієтою балерин. Для кого-то вона може здатися жорсткою, хоча включає виключно корисні продукти. суть дієти В основу системи схуднення входить складання раціону, який базуєтьс