• Friday July 19,2019

Ехолот Lowrance Hook 3x - найкраще придбання для вдалої риболовлі!

Сьогодні риболовля є не тільки цікавим і захоплюючим хобі, а й вельми технологічним заняттям. Підтвердженням тому служить величезний асортимент найрізноманітніших і незвичайних приладів, які зараз доступні буквально будь-якій людині. Такі прилади є в багажі кожного поважаючого себе рибалки.

Подивіться, наприклад, на ехолот. Сьогодні можна побачити не один десяток моделей цього пристрою зі всілякими функціями. Цей апарат, перш доступний виключно вченим, зараз став цілком звичною приналежністю буквально кожного рибалки. Наприклад, однією з найпоширеніших моделей сьогодні вважається ехолот Lowrance Hook 3x.

функції ехолота

Існує думка, що ехолот необхідний тільки для пошуку косяків риби, але в дійсності це зовсім не так. Як показує практика, відшукати за допомогою цього пристрою рибу майже нереально.

Насправді ехолот необхідний, тільки щоб максимально швидко і легко визначити глибину водойми і рельєф дна. Досвідчені рибалки стверджують, що за допомогою цього приладу можна також відшукати місця скупчення риби, але знайти великі особини, які вважають за краще жити біля самого дна, майже неможливо. Хоча для досвідченого рибалки навіть та інформація, яку надає ехолот, вже досить цінна. Адже відштовхуючись від неї, можна підібрати найкращі місця для лову риби навіть на нових, абсолютно незнайомих водоймах. Складно не погодитися, що така можливість краще, ніж ходити по всій водоймі з невеликими шансами зустріти багато риби. Тому, озброївшись якісним ехолотом, можна істотно заощадити не тільки час, але і сили.

Ще одна важлива перевага ехолотів полягає в можливості застосування їх для підгодовування риби за допомогою корабликів на радіоуправлінні. Саме цей прилад здатний значно полегшити заняття тим рибалкам, які люблять займатися ловом з берега.

різновиди ехолотів

Перш ніж придбати настільки корисний прилад, слід ознайомитися з різними видами пристрою. Отже, якими бувають ехолоти:

 • пристрою для лову з берега;
 • прилади для застосування з човна;
 • моделі для зимової риболовлі.

А згідно з думкою фахівців, ехолоти також підрозділяються і за характером їх застосування:

 • для приблизного розвідування території;
 • для ретельного збору інформації про водоймі;
 • 3D пристрої;
 • універсальні моделі.

Так що вибрати таке необхідне обладнання не складе труднощів, адже сучасні виробники беруть до уваги всілякі потреби рибалок і намагаються відповідати їм.

вибір ехолота

Наприклад, тим, хто вважає за краще вдалу риболовлю порожньому просиджування на місці, не завадить обзавестися приладом, який завоював довіру багатьох рибалок - ехолотом Lowrance Hook 3x. Широкосмугове пристрій, оснащений тридюймовим екраном і володіє високою продуктивністю, істотно полегшить пошук риби і вдалих місць для риболовлі, а також спростить підгодовування. Правда, варто сказати, що Lowrance Hook 3x представлений виробником в якості ехолота для човна. Хоча багато рибалок використовують пристрій і для лову риби з берега.

Напевно оптимальність такого придбання зрозуміють всі, хто ознайомився з численними позитивними відгуками власників цього пристрою. Рибалки, яким пощастило обзавестися саме цією моделлю, охоче діляться з новачками позитивними емоціями і порадами щодо використання. У відгуках про ехолоті Lowrance Hook 3x рибалки згадують про легкість використання гаджета, швидкому визначенні різновидів риби, велика інформація про рельєф дна і температурних коливаннях. Всі ці дані пристрій збирає з максимальною швидкістю.

Особливості Lowrance Hook 3x

Чим же славиться цей ехолот для човна? Прилад визнаний багатофункціональним і досить продуктивним:

 1. Ехолот обладнаний кольоровим екраном з роздільною здатністю 240х320, що забезпечує досить-таки широкий кут огляду. До того ж дисплей обладнаний світлодіодним підсвічуванням, яка дозволяє бачити чітку картинку навіть в сонячні дні.
 2. Система, яка пропонує автоматичне налаштування характеристик, дозволяє користувачеві не витрачати час на регулювання зображення.
 3. Прилад чудово функціонує при різних погодних умовах завдяки здатності працювати на різних частотах. Кут конічного покриття (60 °), що працює на одній частоті, дає можливість побачити на екрані велику здобич і місця її найбільшого скупчення. А ось друга частота дозволяє детально вивчити рельєф дна, ділянки проживання риби і навіть її види. А переключити з однієї частоти на іншу можна одним рухом руки в меню пристрою.
 4. Можливість збільшити картинку в 4 рази дозволяє рибалці сконцентрувати увагу на місцях найбільшого скупчення риби.
 5. Гаджет має вбудований датчик контролю температури води.

За рахунок удосконаленої функції Fish ID рибалка бачить не просто позначення риби, як в інших схожих пристроях, а символи, які відповідають виду особин. Саме завдяки цій функції досвідчений і навіть початківець рибалка без праці зуміє визначити різновид риби, на яку він полює.

А модернізований ехолот Lowrance Hook 3x DSI, крім всіх описаних функцій, додатково оснащений технологією DSI. Ця функція дозволяє ще детальніше аналізувати структуру і рельєф дна.

Якщо ви дійсно захоплюєтеся ловом риби або ж займаєтеся риболовлею на професійному рівні, ехолот Lowrance Hook 3x вам просто необхідний. Особливо якщо ви частенько рибалите в незнайомих місцях, які, звичайно ж, мають особливості. Саме за допомогою ехолота ваші шанси на хороший улов істотно зростуть.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі