• Tuesday May 21,2019

Світовий рекорд з віджимання від підлоги. Деякі тонкощі виконання вправи

На сьогоднішній день існує велика кількість спортивних клубів і тренажерних залів, але тільки основним і ефективним вправою будуть вважатися все одно віджимання. У будь-який час, за будь-яких умовах, різними способами можна виконувати цю вправу. Саме така точка зору у людей, які встановлювали рекорди в цій дисципліні.

Віджимання в життя

Перед тим як говорити про те, який був поставлений світовий рекорд з віджимання від підлоги, торкнемося теми спорту в житті сучасної людини, а саме поговоримо про плюси даної вправи.

Якщо гирі, гантелі, штанги і багато інших спортивні снаряди коштують великих грошей, не кажучи вже про покупку абонемента в хороший тренажерний зал, то у випадку з віджиманнями необхідно тільки бажання. Саме бажання, адже більше нічого не потрібно. Поверхня для занять завжди знайдеться. Зрозуміло, для комфортності можна придбати спеціальні килимки та інші приналежності.

Варто трохи часу приділити пошуку необхідної літератури, після чого можна буде з легкістю займатися спортом, не витрачаючи багато часу. На даний момент багато фахівців склали різні методики тренувань з віджимання. Тому необхідно тільки бажання і прагнення до фізичного розвитку.

Максимальна кількість віджимань від підлоги

Перший зафіксований рекорд:

З великою ймовірністю, раніше вже встановлювалися рекорди, але перший зафіксований рекорд віджимань від підлоги належить Чарльзу Лінстеру, який зміг віджатися 6006 раз. Це сталося 5 жовтня 1965 року. Відповідні дані були занесені в Книгу рекордів Гіннеса.

Чинний рекорд:

Через 15 років був показаний ще один результат, який ще ніхто не зміг побити. Мінор Йошида, громадянин Японії, зміг віджатися без зупинки 10 507 разів.

Віджимання за добу

Після того як було встановлено світовий рекорд з віджимання від підлоги, була введена ще одна категорія - за 24 години. У цій дисципліні зміг відзначитися Чарльз Сервіціо. Варто відразу сказати, що він витратив не весь свій час, а всього лише 21 годині 6 хвилин. За цей час він повторив 46 001 разів. Відбулася ця подія в 1993 році.

Зверніть увагу! Цей спортсмен віджимався на час, а Мінор Йошида встановив рекорд без зупинки.

Віджимання на одній руці

На сьогоднішній день в Книзі рекордів Гіннеса є світовий рекорд з віджимання від підлоги на одній руці за 60 секунд. Вперше його встановив представник Швейцарії Іван де Вебер. Він зміг віджатися 120 разів. Ця подія відбулася не так давно, в 2001 році.

Тільки даний рекорд зміг протриматися всього близько 9 років. Уже в 2010 році грузин Георгій Басилашвілі зміг за 1 хвилину зробити 157 повторень. Варто зауважити, що на той момент рекордсмену було всього 16 років.

юні рекордсмени

Не варто також залишати поза увагою рекорди, які встановлювали юні спортсмени. Ронак Атул Вітхам вже в 2, 5 року від свого народження почав активно встановлювати власні рекорди в розглянутому вправі. На даний момент його скарбничка налічує велику кількість різних нагород, а особистий рекорд дорівнює +1482 повторенням. Це він зробив за 40 хвилин.

Також не можна залишати без уваги уродженця Москви Павла Гусейнова. У 2004 році, коли йому було 9 років, він зміг за один раз, без зупинок, віджатися 9263 рази, виконавши найбільша кількість віджимань - світовий рекорд - для свого віку.

Домашні тренування

Щоб добитися великих вершин у такій діяльності, необхідно проводити регулярні тренування. В результаті наступний світовий рекорд з віджимання від підлоги може бути поставлений саме вами.

На сьогоднішній день існує велика кількість методик, які включають в себе різні способи віджимань від підлоги - як без додаткових предметів, так і з різноманітними помічниками. Варто розглянути кілька способів виконання вправи.

Тонкощі виконання:

- Широка постановка рук. Чим ширше стоять руки, тим сильніше починають працювати м'язи грудей, відповідно, ефективніше. Варто сказати, що зі стандартною постановкою і був встановлений світовий рекорд з віджимання від підлоги.

- Робота трицепсів. Даний вид м'язів серйозно починає працювати, якщо долоні рук розташовані якомога ближче один до одного (прекрасний варіант - долоню до долоні).

- Біцепси. На жаль, такі віджимання мало практикуються в реальному житті, можливо, через невелику популярності. Цей спосіб робиться наступним чином: руки розгорнуті, а долоні спрямовані уздовж тіла. Як вже було сказано, працюють біцепси.

- Зміцнення пальців і куркулів відбувається в тому випадку, якщо вправа робиться на кулаках. Також історії відомий світовий рекорд з віджимання на кулаках.

- Збільшення і зменшення навантаження. Якщо віджиматися на одній руці, то відбувається збільшення навантаження на певні групи м'язів. Якщо встати на коліна і почати віджиматися, то, природно, навантаження різко знижується.

Використання додаткових предметів:

- Ноги вище рук. Таке ускладнення застосовується для того, щоб навантаження на м'язи була сильнішою. Ноги можна поставити на лавку, диван або іншу поверхню. Варто відразу зауважити, чим вони вищі, тим важче виконувати віджимання.

- Розтяжка м'язів. Три стільця стануть прекрасними помічники для виконання вправ не тільки на силу, але і на розтяжку грудних м'язів. Два стільця ставляться під руки, а один - для ніг. Груди необхідно опускати на рівень нижче рівня розташування рук.

- Утяжелители. Самий часто вживаний спосіб з використанням додаткових предметів - ускладнення. Вага кладеться на спину, трохи нижче лопаток, і робляться звичайні віджимання від підлоги. Тільки не можна забувати про той факт, що вага повинна бути під силу спортсмену. Рекордсмен, який встановив світовий рекорд з віджимання, використовував на тренуваннях обважнювачі.

висновок

Світовий рекорд з віджимання від підлоги - досить високий результат, але він під силу практично кожній людині. Все залежить від бажання і сили волі.


Цікаві Статті

Типи велосипедів.  Як правильно вибрати велосипед за типом призначення?  Спортивні велосипеди: ціна.  Дитячі велосипеди

Типи велосипедів. Як правильно вибрати велосипед за типом призначення? Спортивні велосипеди: ціна. Дитячі велосипеди

Велосипеди є досить цікавими засобами пересування людини. У багатьох країнах ними користуються люди з різним грошовим достатком, і це радує. Використовуватися моделі можуть на самих різних покриттях. Таким чином, перед виробниками давно постало завдання оптимізувати конструкцію для комфортного пересування по будь-якій поверхні. Ні для кого не секрет, що розробки в

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

У німецькому футболі є не тільки зірки найвищого рівня, є там і слабші гравці, які, однак, при цьому все одно заслуговують на увагу. Наприклад, Кевін Гросскройц - досить помітна фігура в Німеччині, улюбленець уболівальників дортмундської «Боруссії», якого використовували практично на всіх можливих позиціях і продаж якого фанати керівництву не пробачать ніколи. Так, він не є зіркою першої величини, але він роботяга, який готовий зробити все, що в його силах, щоб пробитися в основу команди, за яку виступає. Отже, як же склалася спортивна кар'єра такого футболіста, як Кевін Гросскройц? Які цік

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Так вже історично склалося (спасибі радянському кінематографу), що автомат «Шмайсер», він же МР-40, став таким же невід'ємним символом «білявих бестій», як його антипод ППШ радянських воїнів-визволителів. Цей міф посилено підтримувався і культивувався протягом усіх повоєнних десятиріч. Насправді автомат «Шмайсер» ніколи не був ні наймасовішим, ні найбільш популярним з

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Усім шанувальникам футболу відомо таке ім'я, як Буряк Леонід Йосипович. Непростий і цікавий шлях пройшла ця людина. Як склалася його життя? Чого він зумів досягти? Про це і піде мова в статті. Леонід Буряк: біографія Майбутній футболіст народився 10 липня 1953 року. Громадянином якої країни є Леонід Буряк? Національність футболіста - українець

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Вибравши спінінг і підібравши до нього котушку, рибалка стикається з ще одним питанням - це вибір волосіні. Вирішити це завдання нескладно, адже на нашому ринку є величезна кількість риболовецьких виробів, і навіть самий упереджений спінінгіст зможе знайти собі відповідне. Складніше розібратися з принциповим питанням про те, яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка. Саме це питання в останні роки став одним з основних каменів спотикання у виборі спінінгів снастей. Отже, давайте розг

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Кожна людина мріє про те, щоб мати гарне і підтягнуте тіло. Особливо дівчата, для яких зовнішній вигляд і фігура мають особливе значення. Красива і спортивна дівчина завжди виглядає більш апетитно і приваблює безліч поглядів і уваги. І часто зовнішній вигляд псують відкладення в районі рук і зоні пахв. Є величезним помилкою думку тих, хто вважає, що повнота рук непомітна. Багато чоловіків звертають на це увагу, тому що ві