• Tuesday June 25,2019

Пістолет Марголіна - опис, характеристика

Розробив конструктор Марголін пістолет, який отримав його ім'я, незабаром після закінчення Великої Вітчизняної, в 1948 році. Що цікаво, перший прототип цієї зброї був представлений ще в 1941-му, але тоді масове виробництво налагодити не вдалося - завадила війна.

Людина, який розробив пістолет Марголіна, що цікаво, осліп від кульового поранення в голову в віці 18 років, що аж ніяк не завадило йому стати конструктором зброї. Михайлу Володимировичу Марголіну доводилося працювати за верстатами на дотик, на дотик ж будувати креслення. Історія знає чимало прикладів, коли люди з обмеженими можливостями не втрачали тягу до роботи і творення.

Пістолет Марголіна є в першу чергу спортивною зброєю, тобто не призначається для бойових дій. Конструктивно даний пістолет досить простий. Автоматика зброї заснована на віддачі затвора. Ударно-спускова частина куркового типу, курок розташовується відкрито. Механізм спуску прямо відповідає за свободу ходу спускового гачка. Пружина повернення, оснащена штоком, знаходиться під стовбуром.

Пістолет Марголіна має 5/10-зарядний магазин. Використовуються патрони стандартного калібру 5, 6 мм. Приціл пістолета є мікрометричним, що дозволяє гарантувати високу точність стрілянини навіть при русі або інших умовах, заструдняющіх попадання кулі в ціль.

Саме пістолет Марголіна, взятий на озброєння асоціацією стрільців СРСР, допоміг спортсменам зайняти перше місце на міжнародних змаганнях 1954 року.

Пістолет має масу 900 грамів без патронів і 940 грамів з патронами. Це досить небагато, якщо враховувати рік його створення, віддачу і надійність стрільби.

Але не тільки спортивною зброєю встиг побувати пістолет Марголіна. Вже довгий час ці стовбури вручають в якості нагороди відзначилися співробітникам міліції і поліції. На Україні, наприклад, діє окремий закон, згідно з яким пропонується нагороджувати співробітників органів держбезпеки саме пістолетами Марголіна.

У 1990-х було розроблено кілька сучасних модифікацій стовбура, проте вони виявилися не такі успішні і не отримали схвалення серед спортсменів, які продовжили тренуватися зі зброєю зразка 1948 року.

Купити пістолет Марголіна можна як на спеціалізованих сайтах, де ця зброя постійно є в наявності, так і з рук, оскільки ці пістолети залишилися у багатьох колишніх міліціонерів - нагородна зброя ж не вимагатимуть тому при виході на пенсію.

Краще, звичайно, купувати на сайті. Там ви зможете знайти і патрони, і кобуру, і засоби для чищення та змащення. Крім цього, всі пістолети, що продаються через онлайн-ресурси, мають сертифікати відповідності та оснащені заводським, чого не можна сказати про зброю, купленому з рук. Мало того, що ви будете купувати його без ліцензії, так і, швидше за все, ризикуєте отримати зламаний пістолет, з яким тренуватися буде, м'яко кажучи, проблематично.

Пам'ятайте, що для покупки навіть спортивної зброї необхідно спочатку отримати відповідні документи, що дозволяють стріляти. В іншому випадку можна отримати штраф.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на