• Friday July 19,2019

Ніж РВС: огляд, фото, відгуки

Ніж - один, ніж - універсальний помічник, ніж - рятівник. Ці глибинні знання вшиті в генетичну пам'ять людини як спадщина доісторичних часів, коли хороший ніж годував, виконував більшість побутових операцій і оберігав наших предків від численних загроз.

Життя змінюється, стає безпечніше і комфортніше, але тяга людей до ножів все так само сильна, її не можуть замінити ні ультрасучасні технології, ні модні розваги, ні комп'ютерні ігри. Адже ніж не просто універсальний ріжучий інструмент або витончений предмет для колекції, він - відображення характеру власника, спосіб знайти і виразити себе. Саме тому багато мисливців і мандрівники відносяться до ножів, як до живих істот, дають імена, ретельно оберігають і сумують за ним при втраті.

На жаль, сучасний ринок прагне до постійного здешевлення виробництва. При виготовленні серійної продукції використовуються сумнівні матеріали і технології, мета яких одна - знизити загальні витрати. Пропорційно знижуються робочі властивості ножів, їх функціональність і довговічність.

Але досвідчені любителі холодної зброї прекрасно знають, що хороший ніж не може бути дешевим, а якісний, зроблений вручну досвідченим майстром клинок в усіх відношеннях незрівнянно краще китайської вироби. Навіть різниця в ціні в результаті окупається побічно: довгої службою і задоволенням від роботи і володіння. Тому, незважаючи на засилля дешевих моделей, попит на по-справжньому якісні ножі досить високий і стабільний.

Завдяки підйому патріотичних настроїв популярними стають вироби російських ножеделов. До того ж в ціну вітчизняних клинків не належать митні збори, що робить їх вартість нижче в порівнянні з зарубіжними побратимами. Ніж РВС - яскравий представник російського ринку ножів. Серед знавців клинки із стилізованою головою вовка і клеймом «РВС» не потребують реклами і асоціюються з гарантованою якістю.

Про бренд

Ножі під брендом «Русский вовк та інших» (так розшифровується абревіатура РВС) виготовляються в Москві з 2006 року. Ідейним батьком і керівником команди талановитих конструкторів і ножеделов є Михайло Медведков, саме він придумав і запатентував технологію комбінованого монтажу руків'я, яка вважається головною родзинкою бренду.

Філософія РВС подкупающе проста: виробництво високоякісних ножів для вільних і сильних людей. Голова вовка на емблемі символізує цю силу, любов до свободи і подорожей. Прототипи всіх моделей спочатку проходять ретельні випробування на практиці: в далеких походах, на рибалці, полюванні, в екстремальних умовах. Лише витримавши всі випробування, вони перетворюються в зрілі, самодостатні ножі.

Концепція РВС - підвищена надійність без втрати функціональності клинків, а також продумана до найдрібніших нюансів комфортність при роботі. Повний цикл виробництва дозволяє ножеделам РВС контролювати чудову якість продукції. Але якщо трапилося неймовірне: покупець виявив виробничий дефект, що спричинив поломку ножа, то майстри РВС зобов'язуються безкоштовно виправити ушкодження або замінити ніж.

Для кого призначений РВС?

Важливо відзначити, що характеристики і форма лез всіх клинків від РВС потрапляють в межі, дозволені законом, тобто ножі не зважають зброєю. Різноманітність моделей РВС обумовлено бажанням їх творців задовольнити смаки самого різного і вимогливого споживача.

Мисливець або рибалка знайде для себе надійний ніж РВС, який без праці зробить прокол, допоможе зняти шкуру і оббілувати дичину, відрізати мотузку або волосінь.

Турист знайде універсальний, стійкий до корозії клинок з рогач рукояткою, надійним чохлом, лезом середньої довжини і ріжучої крайкою, яка здатна протягом усього походу тримати заточку. Він стане надійним помічником у подорожі, виконуючи всіляку роботу від нарізки їжі до стругання кілочків.

Люди, які не мислять себе без ножа, отримають тактичні міські ножі з коротким лезом, їх можна непомітно носити в піхвах на одязі або ремені. Такі клинки легко ріжуть папір, картон, нитки, їжу, використовуються, щоб щось віджати або підчепити, заточити олівець.

Колекціонери оцінять різноманітність вибору, красу і оригінальність дизайну клинків. З таких унікальних ножів можна скласти самостійну колекцію.

Огляд ножа РВС

Головна конструктивна особливість ножів під брендом «РВС» - патентована технологія монтажу рукоятки. Поєднання накладного і насадні монтажу дозволяє об'єднати переваги обох технологій в одному ножі. Завдяки подібній конструкції ніж РВС надзвичайно збалансований і стійкий до навантажень.

сталь

Ножі РВС виготовляються з якісних німецьких сталей концерну Krupp: D2 і 440С, які забезпечують клинкам високу жорсткість і твердість (59-60 по Роквеллу), відмінну стійкість від зносу і корозії, вміння довго тримати кромку при досить легкою заточування.

рукоять

Рукоятки від РВС, крім унікального монтажу, мають ряд особливостей.

По-перше, вони виконані з фірмового шаруватого матеріалу - мікарти, яку ножедели РВС виготовляють за власною технологією. Через це рукояті ножів стійки до вологи, цвілі, грибків, світла, запахів. Тверді і не ковзають в руці. Всі компоненти мікарти нешкідливі і мають гігієнічний сертифікат.

По-друге, на поверхню руків'я наноситься насічка, що обмежує ковзання.

По-третє, кожна рукоять має отвір для заведення темляка.

По-четверте, завдяки микарта ручки набувають оригінальний вид різного кольору і відтінків.

піхви

Піхви з кайдекса складають єдине ціле з ножем РВС. Відгуки про них самі хвалебні. Головне достоїнство цих піхов - надійність. Для мисливця або мандрівника збереження ножа виходить на перше місце. Фірмові піхви РВС кріпляться на одяг за допомогою сталевої кліпси і надійно утримують клинок в будь-якому просторовому положенні в самих екстремальних ситуаціях: під час сходження на гору, в воді, в скачущей по вибоїнах машині.

Піхви з термопластика (кайдекса) водостійкі, не схильні до стирання, пружні і довговічні. При необхідності вони розбираються і чистяться від бруду. Пластикові піхви менше за обсягом, ніж шкіряні аналоги, тобто вони менш помітні під одягом. Залежно від ситуації клинок можна витягнути ривком, а можна - плавно однією рукою з невеликим зусиллям.

Модель "Варан"

Універсальний міський ніж з невеликим клинком і дуже зручною ручкою з насічками.

Характеристики ножа РВС "Варан":

 • Сталь клинка - сталь 440С.
 • Твердість - 60.
 • Довжина ножа - 19 см.
 • Довжина клинка і рукояті - 8, 9 і 10, 0 см.
 • Ширина клинка (максимальна) - 3 см.
 • Товщина обуха - 0.5 см.
 • Вага - 144 г.
 • Рукоятка з мікарти.
 • Піхви з кайдекса.

"Фінн"

Багатофункціональний тактичний ніж з лезом середньої довжини. Відмінний варіант для туристичного походу, де потрібен баланс ваги і універсальності. Він з однаковою якістю ріже їжу, гілки, мотузки, відкриває консерви.

Характеристики ножа РВС "Фінн":

 • Сталь клинка - сталь 440С.
 • Твердість - 60.
 • Довжина ножа - 22 см.
 • Довжина клинка і рукоятки -11 і 11 см.
 • Ширина клинка (максимальна) - 0.22 см.
 • Товщина обуха - 0.51 см.
 • Вага - 139 г.
 • Рукоятка з мікарти.
 • Піхви з кайдекса.

Ніж "Лісовик" РВС

Відмінний ніж для риболовлі та полювання. Поєднує в собі міць, гострий рез, стійкість до агресивного середовища.

Характеристики:

 • Сталь клинка - сталь 440С.
 • Твердість - 60.
 • Довжина ножа - 27 см.
 • Довжина клинка і рукояті - 15 і 12 см.
 • Ширина клинка (максимальна) - 3, 1 см.
 • Товщина обуха - 0, 4 см.
 • Вага - 205 г.
 • Рукоятка з мікарти.
 • Піхви з кайдекса.

Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі