• Wednesday June 26,2019

Електронна приманка "Супер клювання": відгуки рибалок

Рибна ловля є найпоширенішим і захоплюючим видом дозвілля для мільйонів людей, до того ж незалежно від віку і статі. У прагненні стати володарями гарного улову рибалки роблять самі різні хитрощі, вживаючи заходів щодо вдосконалення риболовного обладнання, оснастки, підгодували і інші. Новим напрямком у цьому питанні є так звана електронна приманка "Супер клювання", відгуки про неї переважно позитивні.

Секрет ефективності електронної приманки

Незважаючи на велику різноманітність електронних приманок, принцип їх дії заснований на уловлюванні рибами звукових коливань. Іхтіологами встановлено, що риба відчуває хвильові коливання водного середовища в діапазоні від 13 до 25 Герц. Високі частоти в інтервалі 16-25 Герц уловлюються розташованим в черепній коробці риби органом, який пов'язаний зі слуховим нервом. На низьких частотах, які розташовані в інтервалі 13-16 Герц, коливання сприймаються бічною лінією риби.

З зануренням у воду приладу відбувається автоматичне замикання контактів. Виникаючі при цьому звуки, вібрація і світлове випромінювання приладу привертають увагу риб, і вони починають кружляти біля цього місця. Після виймання приладу з води і висихання він автоматично відключається.

Популярна американська електронна приманка

Приманка Fish Max родом з США, діє в радіусі 800 метрів, що є одним з найбільш кращим показником, порівняно з іншими електронними приманками. Її використання можливе у всіх водоймах, включаючи море, і на будь-якій глибині. При цьому вона однаково ефективна в будь-який час року. Електробатарейка, розміщена в циліндрі приладу, загерметизована і розрахована на п'ятсот годин безперервної роботи.

Електронна приманка від російського виробника

На основі американської приманки в Росії проводиться кілька видів приманок під загальною назвою "Фішмагніт-2". Виконана у вигляді циліндра з кольоровими заглушками, вона забезпечена Електроконтакт з оцинкованого металу. Залежно від наявності функцій "Фішмагніт-2" може випускатися в економному, стандартному або люксовому варіантах. Електронна приманка "Супер клювання", відгуки рибалок-любителів про неї вельми позитивні, являє собою унікальний прилад, ефективний для використання на літньої і зимової риболовлі.

Опис приманки "Супер клювання"

Як і всі інші електронні приманки, даний прилад являє собою пофарбований в червоний колір циліндр. З обох сторін циліндричний корпус закривається кришечками червоного і чорного кольору. На червоній кришечці розташовуються електричні контакти, з яких один є позитивною клемою. Поверхня цієї кришечки є светоизлучающий елемент. Негативна клема розташовується з іншого боку, на чорній кришечці. Приманка для риби "Клювання" (електронна) має кільце, розташоване дуже зручно для кріплення на вудилище. У комплекті з електронною приманкою знаходиться зарядний пристрій та інструкція з експлуатації в яскравій обкладинці. До приманки додається спецвантаж, за допомогою його вона занурюється в воду.

Принцип роботи

Електронна приманка "Супер клювання", відгуки експертів підтверджують це, запускається в роботу звичайною водою. Необхідно лише помістити її на глибину близько 20-30 сантиметрів. За рахунок цього приманка починає клацати, вібрувати і світитися. Світло необхідне при нічний риболовлі або якщо у водоймі сильна течія, що перешкоджає поширенню звукових сигналів і вібрації. Про те, що світло приваблює риб, відомо давно. Наприклад, розведений в нічний час на березі багаття сприяє гарному улову миня.

Електронна приманка для риби "Супер клювання" - потрібна річ в арсеналі кожного рибалки. До її винаходу для нічного лову використовували блешні і блешні, покриті Світлонакопичувальні складом. Електронна приманка з вбудованими світлодіодами разом з ефектом впливу вогню в нічний час в денний час використовує природний інстинкт хижої риби, що полює за рибками. Багато хто помічав, як причаїлася в водоростях щука або інша хижа риба кидається на рибу, блиснула лускою в промені сонця. Саме на цьому принципі заснована дія приладу "електронна приманка для риби" Супер клювання "в денний час доби.

Дія звукових коливань на рибу також добре відомо. Використовуючи особливо чутливу зону і внутрішнє вухо, риба прекрасно уловлює звукові коливання. При цьому звуковий канал навіть переважає над зором в процесі сприйняття навколишнього середовища. Навіть повністю сліпі риби ніколи не наткнуться на перешкоду, вільно обходячи її.

Сприйнятливість рецепторів бічної лінії, яка становить від 12 до 25 тисяч Гц, дозволяє полювати навіть повністю осліпленої щуці. Різні риби по-різному реагують на частоту звукової хвилі. Електронна приманка для риби "Супер клювання", відгуки досвідчених раболовов підтверджують цей факт, здатна утворювати при роботі електромагнітний сигнал, дратуючи тим самим нервові закінчення бічної лінії риб і залучаючи їх до місця його поширення. В процесі розробки приманки "Супер Клев" були підібрані низькочастотні звукові хвилі, які в морській воді поширюються на 1100 м, а для прісних водойм зона поширення звуку досягає 900 метрів.

Догляд за електронною приманкою

Певними перевагами володіє електронна приманка "Супер клювання". Відгуки рибалок сходяться в єдиній думці в тому, що вони можуть підбирати самостійно глибину занурення, місце розташування і час. При цьому враховуються такі чинники, як пору року, вид риби, яку збираєтеся зловити, оснащення, температура і щільність води, де проводиться риболовля. Діставши приманку з води, її слід дуже ретельно обтерти.

Для продовження терміну служби батареї уважно слід підходити до підключення зарядного пристрою, так як при неправильному підключенні прилад можна вивести з ладу. Слід знати, що наявні на зарядному пристрої затискачі червоного і чорного кольору приєднуються до сторін приладу, пофарбованим у відповідний колір. Електронна приманка "Супер клювання", відгуки користувачів підтверджують це, вимагає правильного підключення контактів, перед включенням приладу в розетку слід уважно ознайомитися з інструкцією.

При використанні електронної приманки необхідно уникати перепадів температури і сильних ударів. Ще один момент: після використання приладу в морській воді його обов'язково потрібно добре промити в прісній воді. Електронна приманка "Супер клювання" вимагає повної зарядки акумулятора при своєму першому використанні. Для цього буде потрібно не більше однієї години, термін його дії становить 150 годин. У разі відкладення на електричних контактах новоутворень їх видаляють жорсткою щіткою.

Ціна і спосіб придбання

Електронна приманка для риби "Супер клювання", відгуки про яку дуже похвальні, пропонується для покупки в різних спеціалізованих рибальських магазинах, магазинах електроніки, телемагазинах і по інтернету. В даний час на пострадянському просторі вони продаються на території Росії, Білорусі, прибалтійських країн. Для європейських споживачів ціна приладу коливається від 33 до 55 євро, а російський споживач може придбати його в інтервалі від 800 рублів (у виробника) до 25 000 рублів у посередника.

Відгуки користувачів

Якщо порівнювати кількість позитивних відгуків рибалок з негативними, то однозначно перші значно превалюють. Привабливість "Супер клювання" полягає в тому, що приманка зручна і проста у виконанні, підходить практично для всіх видів річкових і озерних риб. На думку експертів, негативні відгуки пов'язані з браком досвіду в користуванні електронною приманкою. Наприклад, дуже важливо підібрати правильну глибину занурення, а це приходить тільки з досвідом.


Цікаві Статті

Олег Пашинін: біографія

Олег Пашинін: біографія

Олег Пашинін - відомий футболіст, який прославився на позиції півзахисника в московському "Локомотиві". Заграний за збірну Узбекистану. На початку кар'єри Олег Пашинін народився 12 вересня 1974 року в селищі Дегтянка Тамбовської області. Перші успіхи проявив на обласному рівні, коли стало зрозуміло, що в цьому виді спорту може багато досягти, перебрався в Москву, в систему столичного "Локомотива". З 1992 року граве

Максим Бєляєв: кар'єра і біографія російського захисника

Максим Бєляєв: кар'єра і біографія російського захисника

Російський захисник тульського "Арсеналу" Максим Бєляєв вважається одним з перспективних молодих гравців чемпіонату. За плечима 25-річного футболіста вже є багатий досвід, здатний стати в нагоді будь-якому клубу Прем'єр-ліги. Перші кроки у футболі Бєляєв Максим Олександрович народився 30 вересня 1991 року в місті Озери Московської області. Першій футбольній школою захисника став московський "Спартак&quo

Найнижчий баскетболіст НБА: ім'я, кар'єра, спортивні досягнення

Найнижчий баскетболіст НБА: ім'я, кар'єра, спортивні досягнення

Як відомо, найкращий баскетболіст НБА за всю історію - це Майкл Джордан. Ця людина без перебільшень був богом баскетболу. Він був гарний як в грі, так і на турнірі слем-данків. Однак скільки ще є гравців, гідних згадки і поваги? Скільки в НБА було крутих данкеров, стрибунів і снайперів - неймовірно багато. Вінс Ка

Вдала рибалка: фидерная оснащення на ляща і правильно підібрана підгодовування

Вдала рибалка: фидерная оснащення на ляща і правильно підібрана підгодовування

Лящ - риба терпляча, обережна і зовсім не дурна. Тому його ловля повинна бути заздалегідь продуманої, інакше рибалка не принесе нічого хорошого. В першу чергу повинна бути ретельно підібрана оснащення фідера для лову ляща. Гарне вудлище масою понад 80 грам дозволить важкі годівниці з підгодівлею закидати без особливих зусиль. Волосінь вибирається діаметром від 0.3 міліметра, це дозволить уникнути обри

Як приготувати енергетики для тренувань в домашніх умовах?

Як приготувати енергетики для тренувань в домашніх умовах?

Протягом тренувального процесу більшості людей часто виникає питання про те, що ж додати в свій раціон, щоб вистачало енергії і сил для тренувань. Отримати досить вуглеводів зі стандартною порцією їжі для довгої і "вибуховий" тренування навряд чи вийде, якщо в планах ударне кількість повторень або збільшення робочого ваги в тренажерному залі. Виступаючі бодібілдери і спортсмени "зі стажем" вирішили це питання за допомогою енергетиків для тренування. Виробники спортивного харчування і харчових добавок максимально розгорнулися в питанні спеціалізованих напоїв, споживачеві зали

Гачок для риболовлі: опис, особливості, види, розміри та відгуки

Гачок для риболовлі: опис, особливості, види, розміри та відгуки

В риболовлі немає дрібниць. Навіть сама, здавалося б, незначна деталь може стати вирішальною, вплинути на кількість улову. Гачок для риболовлі є ключовою снастю, від якої залежить успіх всього підприємства. Існує величезна кількість їх розмірів, видів. Від кожного способу лову риби, умов водойми залежить правильний вибір. Перебуваючи в спеціалізованому магазині, від різнома