• Tuesday July 16,2019

Як правильно насаджувати опариша на гачок в різних випадках?

Зараз існують різні види приманки для лову риби. Однією з найбільш популярних на сьогоднішній день є опариш - личинки мухи. Саме на нього клює більшість риб, які водяться в вітчизняних водоймах. У даній статті будуть дані відповіді на питання про те, як правильно насаджувати опариша на гачок, зберігати і фарбувати його. За цим ховається кілька нюансів, які необхідно враховувати. Їх добре знають досвідчені рибалки, а ось новачки і любителі з'ясовують на власному досвіді.

Як зберегти?

Для початку розберемося з тим, як таку приманку найкраще зберегти. Добре, якщо вона придбаний безпосередньо перед риболовлею. Гірше, якщо приманка куплена заздалегідь. В такому випадку гостро постає питання її тривалого зберігання. Зазвичай опариш продається в спеціальній пластиковій тарі. Упереміш з ним в ній знаходяться тирса. Якщо все це куплено перед риболовлею, то необхідно звернути його у вологу, холодну ганчірку. Цього буде цілком достатньо для того, щоб доставити приманку на рибну ловлю в цілісності й схоронності. У разі необхідності тривалого зберігання (до декількох діб) має сенс обмотати його все тієї ж вологою ганчірочкою і покласти в холодильник. Тільки не в морозильній камері, де він замерзне і прийде в непридатність. Далі розберемося з тим, як правильно насаджувати опариша на гачок.

Міняємо забарвлення приманки

До того як насадити опариша на гачок, рекомендується виконати з ним одну нескладну операцію - змінити його колір. Вважається, що якщо він червоного кольору, то риба на нього значно краще буде клювати. Найбільш часто використовують такі методи забарвлення:

  1. Годування опариша сиром, який забарвлений за рахунок додавання харчового

    барвника.

  2. Забарвлення за допомогою все того ж харчового барвника безпосередньо без добавок.
  3. Останній спосіб полягає в тому, щоб погодувати опариша мотилем. Під його впливом він також стане необхідного кольору.

Варіант №1: маленька риба і невеликий гачок

У такому випадку немає можливості надіти на один гачок більше однієї личинки. Можна застосувати 2 способи в такій ситуації:

  1. За голову.
  2. Через весь тулуб повністю.

У першому випадку за очима протягується наконечник гачка. Це більш підходящий варіант, оскільки приманка може вільно бовтатися в рідини і привертати увагу поруч плаваючих риб. Другий варіант того, як правильно насаджувати опариша на гачок, полягає в тому, що личинка з хвоста повністю нанизується на гачок. Це більш трудомісткий процес, який не завжди виправданий. Його найкраще застосувати тоді, коли присутня відмінний клювання, а приманки залишилося зовсім небагато. У такій ситуації опариш зберігає свій зовнішній вигляд і на один екземпляр можна зловити значно більше риби.

Варіант №2: Великий гачок і велика риба

Тепер з'ясуємо то, як правильно насаджувати опариша на гачок в разі полювання за більш великою рибою (наприклад, лящем). Зазвичай в таких випадках на гачок нанизується декілька личинок за голову раніше викладеним способом. Виходить своєрідна гірлянда, на яку відмінно ловиться практично будь-яка велика риба в вітчизняних водоймах.

Підведемо підсумки

Існують різні насадки для риболовлі. Однією з найкращих серед них вважається опариш. При відносно невисокій вартості на нього клює чудово більшість риб, яких можна зустріти у водоймах нашої країни. Це відмінний вибір як для початківця рибалки, так і для професіоналів цієї справи.


Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!"  Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт.  Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех