• Sunday May 19,2019

Як правильно насаджувати опариша на гачок в різних випадках?

Зараз існують різні види приманки для лову риби. Однією з найбільш популярних на сьогоднішній день є опариш - личинки мухи. Саме на нього клює більшість риб, які водяться в вітчизняних водоймах. У даній статті будуть дані відповіді на питання про те, як правильно насаджувати опариша на гачок, зберігати і фарбувати його. За цим ховається кілька нюансів, які необхідно враховувати. Їх добре знають досвідчені рибалки, а ось новачки і любителі з'ясовують на власному досвіді.

Як зберегти?

Для початку розберемося з тим, як таку приманку найкраще зберегти. Добре, якщо вона придбаний безпосередньо перед риболовлею. Гірше, якщо приманка куплена заздалегідь. В такому випадку гостро постає питання її тривалого зберігання. Зазвичай опариш продається в спеціальній пластиковій тарі. Упереміш з ним в ній знаходяться тирса. Якщо все це куплено перед риболовлею, то необхідно звернути його у вологу, холодну ганчірку. Цього буде цілком достатньо для того, щоб доставити приманку на рибну ловлю в цілісності й схоронності. У разі необхідності тривалого зберігання (до декількох діб) має сенс обмотати його все тієї ж вологою ганчірочкою і покласти в холодильник. Тільки не в морозильній камері, де він замерзне і прийде в непридатність. Далі розберемося з тим, як правильно насаджувати опариша на гачок.

Міняємо забарвлення приманки

До того як насадити опариша на гачок, рекомендується виконати з ним одну нескладну операцію - змінити його колір. Вважається, що якщо він червоного кольору, то риба на нього значно краще буде клювати. Найбільш часто використовують такі методи забарвлення:

  1. Годування опариша сиром, який забарвлений за рахунок додавання харчового

    барвника.

  2. Забарвлення за допомогою все того ж харчового барвника безпосередньо без добавок.
  3. Останній спосіб полягає в тому, щоб погодувати опариша мотилем. Під його впливом він також стане необхідного кольору.

Варіант №1: маленька риба і невеликий гачок

У такому випадку немає можливості надіти на один гачок більше однієї личинки. Можна застосувати 2 способи в такій ситуації:

  1. За голову.
  2. Через весь тулуб повністю.

У першому випадку за очима протягується наконечник гачка. Це більш підходящий варіант, оскільки приманка може вільно бовтатися в рідини і привертати увагу поруч плаваючих риб. Другий варіант того, як правильно насаджувати опариша на гачок, полягає в тому, що личинка з хвоста повністю нанизується на гачок. Це більш трудомісткий процес, який не завжди виправданий. Його найкраще застосувати тоді, коли присутня відмінний клювання, а приманки залишилося зовсім небагато. У такій ситуації опариш зберігає свій зовнішній вигляд і на один екземпляр можна зловити значно більше риби.

Варіант №2: Великий гачок і велика риба

Тепер з'ясуємо то, як правильно насаджувати опариша на гачок в разі полювання за більш великою рибою (наприклад, лящем). Зазвичай в таких випадках на гачок нанизується декілька личинок за голову раніше викладеним способом. Виходить своєрідна гірлянда, на яку відмінно ловиться практично будь-яка велика риба в вітчизняних водоймах.

Підведемо підсумки

Існують різні насадки для риболовлі. Однією з найкращих серед них вважається опариш. При відносно невисокій вартості на нього клює чудово більшість риб, яких можна зустріти у водоймах нашої країни. Це відмінний вибір як для початківця рибалки, так і для професіоналів цієї справи.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ