• Tuesday July 16,2019

Виготовлення снасті для риболовлі своїми руками

Виготовлення рибальських снастей - це не тільки корисне заняття, але і захоплююче хобі. Крім того, рибна ловля на саморобні снасті принесе набагато більше задоволення, ніж на ті, які були куплені в магазині. Виготовлення снасті для риболовлі своїми руками збуджує бажання змайструвати що-небудь корисне, щоб обдурити хитру рибу, до того ж таким чином можна значно заощадити.

Виготовлення снасті на коропа

Короп є досить хитрою рибою, тому необхідно ретельно підготується, щоб повернутися додому з пристойним уловом. Найпопулярнішою снастю на коропа є балалайка або поставуши. Виготовити таку снасть на коропа своїми руками досить просто. При цьому застосовувати її можна на різних глибинах і при перебігу різної сили. Для виготовлення снасті знадобиться шматок пінопласту, волосінь товщиною 0, 4 мм, капронова нитка, грузило вагою близько 150 г з невеликим отвором, гачок, карабін, ніж, ізоляційна стрічка і шматок пластмаси довжиною 4 см.

Виготовлення снасті займає від 15 до 30 хвилин. Як поплавка виступає пінопласт, який оснащений фіксатором. До поплавця необхідно прив'язати волосінь, на кінці якої закріплюється свинцеве грузило. Вага вантажу залежить від сили течії, тому краще брати з собою кілька штук різного розміру. Гачок слід закріпити на досить довгому повідку. Для такої снасті в якості наживки краще всього використовувати варений горох.

Виготовлення снасті на сазана

Для лову сазана важливо ретельно підбирати снасті. Для такої риболовлі застосовується оснащення різних виробників і модифікацій. Однак в деяких випадках має сенс зробити снасть на сазана своїми руками. В такому випадку є можливість врахувати всі особливості лову риби у водоймі певного типу. Найчастіше використовується саме поплавочная снасть. Однак для деяких типів водойм можна використовувати і донну. При виготовленні снасті дуже важливо, щоб всі її елементи були досить міцними, але в той же час пружними.

Вага сазана може досягати 4 кг, тому дуже важливо використовувати якісну котушку, а також міцну волосінь. При цьому можна виготовити таку снасть на сазана своїми руками, як штекерное вудилище. Для цього вудилища необхідно використовувати котушку значних розмірів. Можна застосовувати гачки різного розміру, проте вони повинні бути досить міцними, щоб витримати велику рибу.

Виготовлення снасті «гумка»

Особливістю снасті «гумка» є те, що вантаж кріпиться до спеціального амортизатора, а не безпосередньо до волосіні. Отже, гумка може розтягуватися, тому можна витягувати гачки з води, закидаючи грузило. Виготовляється снасть «гумка» своїми руками просто. Для цього необхідні волосінь, гачки, грузило і, звичайно ж, гумка. Крім того, знадобляться додаткові елементи, наприклад, дзвіночок і карабін з вертлюжком. Щоб розрахувати довжину необхідної гумки, слід враховувати те, що вона розтягується в чотири рази. Довжина повідків становить близько півметра. При цьому найкраще, якщо самий короткий поводок буде знаходитися ближче до гумки. Волосінь необхідно використовувати досить міцну, діаметром близько 0, 4 мм. Для кріплення волосіні до гумки рекомендується використовувати карабін. Для далекого закидання слід використовувати грузило вагою близько 1 кг.

Така снасть дозволяє ловити як мирну, так і хижу рибу. До того ж це досить просто, тому використовувати гумкою зможе навіть початківець рибалка.

Снасть «Вбивця карася»

Популярна снасть «Вбивця карася» - це поєднання вантажу з годівницями. Можна зробити снасті для риболовлі своїми руками, які не поступатимуться за якістю і функціональності фабричним.

Таку снасть зробити досить просто. Для цього знадобляться 3-5 годівниць, які також будуть працювати в якості вантажу, товста волосінь або шнур, гачки і волосінь. Годівниці необхідно закріпити на плетеному шнурі або досить товстою волосіні. При цьому розташувати їх слід на відстані 20 см один від одного. Остання годівниця повинна бути найважчою. Якщо вони все однієї ваги, на кінець снасті необхідно повісити грузило. Таким чином, оснащення НЕ буде заплутується при закиданні.

Гачки прикріплюються на повідках, довжина яких не повинна перевищувати 6 см. Розмір гачків вибирається залежно від виду риби. Виготовлення снасті для риболовлі своїми руками займає близько півгодини і не вимагає спеціальних інструментів і дорогих матеріалів.

Переваги саморобних снастей

  1. Економія. Виготовлення снастей своїми руками набагато вигідніше, ніж покупка фірмової оснастки. При цьому можна використовувати підручні матеріали, які є у кожного рибалки.
  2. Функціональність. Можна виготовити снасті, що ідеально підходять для конкретного виду рибної ловлі в водоймі, який має певну глибину і силу течії.
  3. Приємне дозвілля. Виготовлення снасті для риболовлі своїми руками - це ще й цікаве проведення часу, яке може принести більше задоволення, ніж рибна ловля.


Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!"  Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт.  Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех