• Sunday May 19,2019

Виготовлення снасті для риболовлі своїми руками

Виготовлення рибальських снастей - це не тільки корисне заняття, але і захоплююче хобі. Крім того, рибна ловля на саморобні снасті принесе набагато більше задоволення, ніж на ті, які були куплені в магазині. Виготовлення снасті для риболовлі своїми руками збуджує бажання змайструвати що-небудь корисне, щоб обдурити хитру рибу, до того ж таким чином можна значно заощадити.

Виготовлення снасті на коропа

Короп є досить хитрою рибою, тому необхідно ретельно підготується, щоб повернутися додому з пристойним уловом. Найпопулярнішою снастю на коропа є балалайка або поставуши. Виготовити таку снасть на коропа своїми руками досить просто. При цьому застосовувати її можна на різних глибинах і при перебігу різної сили. Для виготовлення снасті знадобиться шматок пінопласту, волосінь товщиною 0, 4 мм, капронова нитка, грузило вагою близько 150 г з невеликим отвором, гачок, карабін, ніж, ізоляційна стрічка і шматок пластмаси довжиною 4 см.

Виготовлення снасті займає від 15 до 30 хвилин. Як поплавка виступає пінопласт, який оснащений фіксатором. До поплавця необхідно прив'язати волосінь, на кінці якої закріплюється свинцеве грузило. Вага вантажу залежить від сили течії, тому краще брати з собою кілька штук різного розміру. Гачок слід закріпити на досить довгому повідку. Для такої снасті в якості наживки краще всього використовувати варений горох.

Виготовлення снасті на сазана

Для лову сазана важливо ретельно підбирати снасті. Для такої риболовлі застосовується оснащення різних виробників і модифікацій. Однак в деяких випадках має сенс зробити снасть на сазана своїми руками. В такому випадку є можливість врахувати всі особливості лову риби у водоймі певного типу. Найчастіше використовується саме поплавочная снасть. Однак для деяких типів водойм можна використовувати і донну. При виготовленні снасті дуже важливо, щоб всі її елементи були досить міцними, але в той же час пружними.

Вага сазана може досягати 4 кг, тому дуже важливо використовувати якісну котушку, а також міцну волосінь. При цьому можна виготовити таку снасть на сазана своїми руками, як штекерное вудилище. Для цього вудилища необхідно використовувати котушку значних розмірів. Можна застосовувати гачки різного розміру, проте вони повинні бути досить міцними, щоб витримати велику рибу.

Виготовлення снасті «гумка»

Особливістю снасті «гумка» є те, що вантаж кріпиться до спеціального амортизатора, а не безпосередньо до волосіні. Отже, гумка може розтягуватися, тому можна витягувати гачки з води, закидаючи грузило. Виготовляється снасть «гумка» своїми руками просто. Для цього необхідні волосінь, гачки, грузило і, звичайно ж, гумка. Крім того, знадобляться додаткові елементи, наприклад, дзвіночок і карабін з вертлюжком. Щоб розрахувати довжину необхідної гумки, слід враховувати те, що вона розтягується в чотири рази. Довжина повідків становить близько півметра. При цьому найкраще, якщо самий короткий поводок буде знаходитися ближче до гумки. Волосінь необхідно використовувати досить міцну, діаметром близько 0, 4 мм. Для кріплення волосіні до гумки рекомендується використовувати карабін. Для далекого закидання слід використовувати грузило вагою близько 1 кг.

Така снасть дозволяє ловити як мирну, так і хижу рибу. До того ж це досить просто, тому використовувати гумкою зможе навіть початківець рибалка.

Снасть «Вбивця карася»

Популярна снасть «Вбивця карася» - це поєднання вантажу з годівницями. Можна зробити снасті для риболовлі своїми руками, які не поступатимуться за якістю і функціональності фабричним.

Таку снасть зробити досить просто. Для цього знадобляться 3-5 годівниць, які також будуть працювати в якості вантажу, товста волосінь або шнур, гачки і волосінь. Годівниці необхідно закріпити на плетеному шнурі або досить товстою волосіні. При цьому розташувати їх слід на відстані 20 см один від одного. Остання годівниця повинна бути найважчою. Якщо вони все однієї ваги, на кінець снасті необхідно повісити грузило. Таким чином, оснащення НЕ буде заплутується при закиданні.

Гачки прикріплюються на повідках, довжина яких не повинна перевищувати 6 см. Розмір гачків вибирається залежно від виду риби. Виготовлення снасті для риболовлі своїми руками займає близько півгодини і не вимагає спеціальних інструментів і дорогих матеріалів.

Переваги саморобних снастей

  1. Економія. Виготовлення снастей своїми руками набагато вигідніше, ніж покупка фірмової оснастки. При цьому можна використовувати підручні матеріали, які є у кожного рибалки.
  2. Функціональність. Можна виготовити снасті, що ідеально підходять для конкретного виду рибної ловлі в водоймі, який має певну глибину і силу течії.
  3. Приємне дозвілля. Виготовлення снасті для риболовлі своїми руками - це ще й цікаве проведення часу, яке може принести більше задоволення, ніж рибна ловля.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ