• Saturday July 20,2019

Які бувають тренажери для преса живота

Свого тіла ефектний вигляд прагнуть надати як чоловіки, так і жінки. Плоский живіт і накачаний прес роблять фігуру чоловіка спортивної, а тіло жінки більш витонченим. Помічниками в цьому стануть тренажери для преса живота.

Всі, хто приділяють своїй зовнішності особливу увагу, намагаються відвідувати спортивні зали. Там досвідчені тренери розробляють індивідуальний комплекс спеціальних вправ для м'язів живота.

Але якщо у вас немає можливості займатися в спортзалі, можна робити це і вдома, використовуючи тренажери для преса живота. Тим більше що їх вибір досить великий, і кожен зможе підібрати для себе найбільш зручний пристрій.

Для початку розберемося, які м'язи роблять наш прес витонченим і спортивним. В першу чергу це пряма зовнішня м'яз. Вона знаходиться вздовж очеревини, передній її стінки. Дана м'яз розділяється сухожиллями. Ось вони-то і надають животу рельєфність. Крім цього, є внутрішні і зовнішні косі м'язи. Вони не так помітні, але дуже важливі, тому що відповідають за зовнішній вигляд талії і черевної стінки.

Щоб у вас був гарний і підтягнутий живіт, потрібно тренувати обидві групи м'язів. Для прямого м'яза необхідні вправи зі згинанням корпусу, підтягуванням і згинанням ніг. Такі вправи робляться на турніку, можна використовувати тренажери для преса живота.

Для косих м'язів застосовуються вправи зі скручування. Їх можна виконувати в підвішеному стані або в положенні лежачи.

Розглянемо кілька вправ, які ви можете робити вдома, застосовуючи тренажер для преса живота. Основним і найпростішим тренажером є лава для преса. Вона буває горизонтальній або похилій. На ній ви можете виконувати всі види вправ для м'язів живота. Це підйоми, скручування, згинання-розгинання ніг і так далі. На лаві ви можете опускати і піднімати корпус, при цьому ваші спина і шия будуть фіксіроваться.Виполняя скручування, при підйомі повертайтеся так, щоб лівим ліктем тягнутися до правого коліна, і навпаки.

Звичайний турнік можна використовувати як тренажер для живота. У підвішеному стані ви підтягуєте і сгибаете ноги.

Дуже ефективним вважається гребний тренажер. Якщо ви на ньому будете регулярно проводити тренування, то в короткий термін зможете зміцнити спину і накачати м'язи живота. Не потрібно забувати і про такі прості гімнастичних інструментах, як хула-хуп, обертовий диск, м'яч і ролик. Всі вони також тренують прес. Звичайно, вони не так швидко приведуть ваше тіло в ідеальний стан, як вузькоспеціалізовані тренажери для преса живота. Але зате в їх використанні більше ігрового ефекту, що дозволяє зробити більш цікавим одноманітний тренувальний процес.

Гімнастичний ролик, наприклад, зробить м'язи найбільш витривалими. Він дає більше навантаження як на прес, так і на трицепси, і на м'язи спини. Гімнастичний м'яч потрібно вибирати, виходячи зі свого зростання. Що Їх на ньому вправи дають навантаження на м'язи спини і живота. Ще за допомогою м'яча можна виправити свою поставу. Використовуйте його замість стільця. М'яч починає котитися, як тільки ви викривляється спину. Щоб не впасти, доводиться випрямитися і балансувати.

Ну і, безумовно, жоден тренажер або комплекс вправ вам не допоможе, якщо займатися ви будете час від часу. Тільки регулярні заняття і правильне харчування зроблять вашу фігуру стрункою і підтягнутою.


Цікаві Статті

Шаміль Завуров - боєць міжнародного рівня

Шаміль Завуров - боєць міжнародного рівня

Дагестан є батьківщиною багатьох сучасних бійців, які представляють Росію. Адже на теренах цієї кавказького регіону дітей з малих років привертають різноманітні види єдиноборств: самбо, боротьба, східні бойові мистецтва. Завдяки цьому багато спортсменів надалі освоюють універсальну техніку ведення бою, відчуваючи свої сили в різних версіях ММА. Одним з таких атлетів і став Шаміль Завуров, поєдинки за уч

Філіп Лам: життя і кар'єра "баварської" легенди

Філіп Лам: життя і кар'єра "баварської" легенди

Кожна людина, що захоплюється футболом, знає такого спортсмена, як Філіп Лам. Майже все своє життя він грав за мюнхенську «Баварію» і цілих 15 років за збірну Німеччини, яку в останній рік своєї кар'єри привів до перемоги на чемпіонаті світу. Про нього можна багато чого розповісти, але зараз мова піде лише про найцікавіші факти. Дитинство і юність Як і багато інших німецьких хлопчаки, Філіп Лам з дитинства захоплювався футболом. Кол

Як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом: поради початківцям фігуристам

Як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом: поради початківцям фігуристам

Всі новачки, вперше стали на ковзани, турбуються лише про те, щоб встояти на ногах. Але з часом ноги перестають роз'їжджатися в різні боки, і нам хочеться не тільки відточити свою майстерність, а й оволодіти новою технікою. Тому рано чи пізно у кожного з нас виникає закономірне питання про те, як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом. Що потрібно знати про екіпіровку? Перш ніж зосередити свою

"Бригантина" - басейн в Митищах: опис, адреса, контакти та відгуки

"Бригантина" - басейн в Митищах: опис, адреса, контакти та відгуки

Коли посеред робочого тижня раптом захотілося трохи розвіятися, ідеальним варіантом стане легка фізичне навантаження. Це може бути зарядка, розтяжка, пробіжка або плавання. Тренувати організм необхідно, адже це є запорукою витонченої фігури, міцного здоров'я і гарного настрою. Багато міст пропонують своїм жителя

Євген Набоков - легендарний воротар

Євген Набоков - легендарний воротар

Євген Набоков є російським воротарем, який більшу частину своєї кар'єри відіграв в НХЛ. Цей воротар, безумовно, провів яскраву кар'єру. Він здобув безліч перемог як в клубному чемпіонаті, так і на міжнародній арені. Початок спортивного шляху Євген Набоков народився 25 липня 1975 року в місті Усть-Каменогорську. Навчатися хокею цей прославлений воротар став в місцевій хокейній школі. Уже

Красиве накочене тіло: прагнемо до ідеалу

Красиве накочене тіло: прагнемо до ідеалу

Кожна людина мріє про ідеальне тіло. Звичайно ж, найкращий варіант досягти результату - піти в тренажерний зал. Але не завжди допомагають лише фізичні вправи, слід чітко розпланувати свій раціон і розпорядок дня. Адже накачане тіло - це прекрасно. Але варто також усвідомлювати, що за кілька тижнів ефекту не буде, на це потрібно буде витратити парочку років. Кожна доросла людина розум