• Tuesday May 21,2019

Які бувають тренажери для преса живота

Свого тіла ефектний вигляд прагнуть надати як чоловіки, так і жінки. Плоский живіт і накачаний прес роблять фігуру чоловіка спортивної, а тіло жінки більш витонченим. Помічниками в цьому стануть тренажери для преса живота.

Всі, хто приділяють своїй зовнішності особливу увагу, намагаються відвідувати спортивні зали. Там досвідчені тренери розробляють індивідуальний комплекс спеціальних вправ для м'язів живота.

Але якщо у вас немає можливості займатися в спортзалі, можна робити це і вдома, використовуючи тренажери для преса живота. Тим більше що їх вибір досить великий, і кожен зможе підібрати для себе найбільш зручний пристрій.

Для початку розберемося, які м'язи роблять наш прес витонченим і спортивним. В першу чергу це пряма зовнішня м'яз. Вона знаходиться вздовж очеревини, передній її стінки. Дана м'яз розділяється сухожиллями. Ось вони-то і надають животу рельєфність. Крім цього, є внутрішні і зовнішні косі м'язи. Вони не так помітні, але дуже важливі, тому що відповідають за зовнішній вигляд талії і черевної стінки.

Щоб у вас був гарний і підтягнутий живіт, потрібно тренувати обидві групи м'язів. Для прямого м'яза необхідні вправи зі згинанням корпусу, підтягуванням і згинанням ніг. Такі вправи робляться на турніку, можна використовувати тренажери для преса живота.

Для косих м'язів застосовуються вправи зі скручування. Їх можна виконувати в підвішеному стані або в положенні лежачи.

Розглянемо кілька вправ, які ви можете робити вдома, застосовуючи тренажер для преса живота. Основним і найпростішим тренажером є лава для преса. Вона буває горизонтальній або похилій. На ній ви можете виконувати всі види вправ для м'язів живота. Це підйоми, скручування, згинання-розгинання ніг і так далі. На лаві ви можете опускати і піднімати корпус, при цьому ваші спина і шия будуть фіксіроваться.Виполняя скручування, при підйомі повертайтеся так, щоб лівим ліктем тягнутися до правого коліна, і навпаки.

Звичайний турнік можна використовувати як тренажер для живота. У підвішеному стані ви підтягуєте і сгибаете ноги.

Дуже ефективним вважається гребний тренажер. Якщо ви на ньому будете регулярно проводити тренування, то в короткий термін зможете зміцнити спину і накачати м'язи живота. Не потрібно забувати і про такі прості гімнастичних інструментах, як хула-хуп, обертовий диск, м'яч і ролик. Всі вони також тренують прес. Звичайно, вони не так швидко приведуть ваше тіло в ідеальний стан, як вузькоспеціалізовані тренажери для преса живота. Але зате в їх використанні більше ігрового ефекту, що дозволяє зробити більш цікавим одноманітний тренувальний процес.

Гімнастичний ролик, наприклад, зробить м'язи найбільш витривалими. Він дає більше навантаження як на прес, так і на трицепси, і на м'язи спини. Гімнастичний м'яч потрібно вибирати, виходячи зі свого зростання. Що Їх на ньому вправи дають навантаження на м'язи спини і живота. Ще за допомогою м'яча можна виправити свою поставу. Використовуйте його замість стільця. М'яч починає котитися, як тільки ви викривляється спину. Щоб не впасти, доводиться випрямитися і балансувати.

Ну і, безумовно, жоден тренажер або комплекс вправ вам не допоможе, якщо займатися ви будете час від часу. Тільки регулярні заняття і правильне харчування зроблять вашу фігуру стрункою і підтягнутою.


Цікаві Статті

Станова тяга сумо: поради та рекомендації

Станова тяга сумо: поради та рекомендації

Багато атлетів недооцінюють роботу портняжной м'язи. Вона знаходиться на внутрішній поверхні ваших стегон. Її основне завдання - стабілізація області таза і ніг, а також захист колінних суглобів від можливих травм. Якщо кравецька, або як її ще називають, привідний м'яз слабкіше, ніж сусідки - зупиняється ріст інших груп м'язів. При слабо розвинених призводять м'язах можна легко

Як пройшла Олімпіада в Пекіні

Як пройшла Олімпіада в Пекіні

Пекін був обраний столицею XXIX Літньої Олімпіади в 2001 році на сесії МОК, що проходила в Москві. Його конкурентами за право прийняти Ігри були Торонто, Париж, Осака і Стамбул. Олімпіада проходила в 2008 році і стала наймасштабнішою за всю історію. Китай підійшов до підготовки та проведення Олімпіади з максима

Воблери Strike Pro.  Навіщо платити більше?

Воблери Strike Pro. Навіщо платити більше?

Воблери Strike Pro - це рибні приманки від всесвітньо відомого виробника, дистриб'юторська мережа якого поширюється аж на 60 країн у всьому світі. Рибалки із задоволенням купують ці снасті, т. К. Вони відрізняються високою якістю, величезним асортиментом та прийнятною вартістю. Про бренд Компанія Strike Pro розпочала свою діяльність в 1

"Нічний перекус" для схуднення: реальні відгуки

"Нічний перекус" для схуднення: реальні відгуки

Сьогодні у нас піде мова не про банальне спустошенні холодильника в позаурочний час. Ті, хто практикує подібні нічні походи на кухню, навряд чи зможуть розлучитися із зайвою вагою, скоріше, навпаки, наберуть ще більше. Сьогодні ми поговоримо про спеціальний засіб для схуднення під назвою «Нічний перекус». Його склад повністю натуральний, а значить, не завдасть час здоров'ю, але при цьому п

Аптечний допінг в бодібілдингу: огляд препаратів, застосування, опис курсів

Аптечний допінг в бодібілдингу: огляд препаратів, застосування, опис курсів

Що розповідають про аптечний допінгу спортвікі, журнали, книги, дають загальне уявлення про те, як бодібілдер може поліпшити свої показники, користуючись медикаментами. Знайшлося застосування найрізноманітніших фармацевтичним продуктам, від екстрактів женьшеню і левзеї до лікарських засобів, що впливають на

Воблер Yo Zuri - якісні снасті-приманки для любителів риболовлі

Воблер Yo Zuri - якісні снасті-приманки для любителів риболовлі

Кожен завзятий рибалка хоче в своїй колекції мати воблер Yo Zuri. Принади цієї японської фірми дуже якісні, а тому служать довго. Протягом довгих років бренд використовує свою унікальну технологію у виробництві воблерів. Так, самі їх роблять із пластику, гаки - з ванадіума, використовуючи при цьому спеціальні хімічні заточки. Так що зірватися після упіймання у риби шансів просто немає. Форма, ко