• Tuesday June 25,2019

Воблери "Бандит": види, особливості, переваги

Воблери користуються повагою і популярністю у завзятих рибалок при ловлі хижої риби. Вони з'явилися досить давно, однак і зараз не припиняються розробки нових моделей. У числі виробників, що входять в десятку лідерів, знаходиться Bandit Lures. Компанія випускає воблери під однойменною назвою.

Особливості

Воблери "Бандит" заслужили довіру рибалок завдяки тому, що ними можна "грати" на будь-якій течії. Вони забезпечують високий улов при різних обставинах. Крім того, приманка веде себе як справжня жива риба.

У Росії цей товар з'явився досить несподівано, але відразу став улюбленцем багатьох професійних рибалок і новачків. Така стрімка популярність пояснюється тим, що воблери під назвою "Бандит" мають безліч позитивних характеристик і явних переваг.

Спеціально для російських рибалок американська компанія випустила приманки, які ідеально підходять до наших умов лову. Наприклад, з'явилися воблери "Бандит" на судака. Були розроблені варіанти жовтого і лимонного кольору, моделі з смужками і крапками на черевці і характерними забарвленнями спинок.

За формою дані воблери схожі з продукцією від компанії Bomber, проте їх лопаті відрізняються оригінальністю. Завдяки цьому приманок властива своєрідна гра і можливість робити особливі заглиблення.

різновиди

Воблери "Бандит" можна класифікувати за різними параметрами. За плавучості вони поділяються на кілька типів.

 1. Тонучі вироби. Їх проводиться не так багато, тому що вони призначені тільки для лову на глибині.
 2. Варіанти з нейтральною плавучістю. Їх індивідуальна риса - зависання в товщі води.
 3. Слабоплавающіе і плаваючі моделі. Використовуються для риболовлі у водоймах, які мають слабке перебіг і невелику глибину.

Виділяють різні воблери за формою приманки:

 • "Раттлин" - застосовується для лову окуня.
 • "Джерк-бейт" - призначений для ривковой проводки.
 • "Кренк" - відрізняється унікальністю своєї гри.
 • "Фет" - підходить для риболовлі на окуня. При цьому він видає особливі звуки, так як заповнений кулями.
 • "ШЕД" - вузький і об'ємний воблер.
 • "Мінно" - їм можна ловити рибу на маленькій глибині.
 • "Поппер" - ідеальний для риболовлі на мілководді і в траві.

Така різноманітність дозволяє підібрати найкраще виріб, який підходить до тих чи інших особливостей водойми.

переваги

Воблери "Бандит" хоча і не найдешевші, зате для них характерна наявність безлічі переваг:

 • якісне покриття приманок декількома шарами глянсовою фарби;
 • використання у виробництві кращих матеріалів;
 • застосування техніки художнього лиття;
 • можливість лову риби в різних умовах - на мілководді, в траві, ямах, свалах, на значній глибині;
 • широкий модельний ряд;
 • різноманітність кольорів;
 • використання для будь-якої хижої або полухіщной риби;
 • можливість робити надзвичайно точні кидки,
 • довговічність.

Переваги даних воблерів очевидні. Вони цікаві і уловисті, а рибалка з ними приносить справжнє задоволення.

Відгуки

Воблери "Бандит", відгуки про які переважно позитивні, можуть легко використовуватися навіть недосвідченими людьми, адже додаткових знань і пристосувань вони не вимагають.

Негативні враження від даних приманок залишаються лише у тих рибалок, які неправильно підібрали виріб. Та чи інша модель розрахована на певні умови водойми. Наприклад, якщо купити джерк-бейт, то застосовувати плавну і повільну проводку просто безглуздо. Поппер ж не призначений для лову хижаків на глибині.

Воблери "Бандит" - ефективні помічники кожного рибалки. Вони мають безліч позитивних характеристик, цікавих особливостей і моделей. Якщо добре вивчити місце передбачуваного лову, можна придбати для себе максимально підходящий екземпляр.


Цікаві Статті

Яка риба клює в вересні? Ловля риби у вересні: що клює?

Яка риба клює в вересні? Ловля риби у вересні: що клює?

Вересень - прекрасний час для лову будь-якої риби. З незначним зниженням температури водні мешканці стають більш активними. Причому це відноситься і до мирних, і до хижих риб. Перші без обережності носяться по всій водоймі в пошуках хоч якоїсь їжі напередодні тривалої і холодної зими, а другі не упускають можливості

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Компанія Pontoon 21 з'явилася в результаті об'єднання кількох великих виробників снастей для рибного лову з Росії, Японії і Китаю. Відгуки рибалок про нову продукцію, особливо про спінінгах Gad, були хорошими, і Pontoon 21 стала швидко розвиватися. Оригінальні рішення, що призводять до результативної риболовлі, застосовуються і в лінійці вудилищ спінінгів. Види спінінгів Pontoon 21 Основна лінійка спінінгів Pontoon 21 представл

Полювання на коропа, або Як ловити на бойла

Полювання на коропа, або Як ловити на бойла

Одним з перспективних методів полювання на коропа є ловля на Бойл. Це відносно новий напрямок в карпфішінге, яке зародилося в Європі в кінці 80-х років минулого століття. Як ловити коропа на Бойл, стало відомо у нас до кінця 90- х років. На сьогоднішній день цей метод став широко застосовуватися як спортсм

Тренування на рельєф м'язів

Тренування на рельєф м'язів

Рельєф м'язів просто так отримати неможливо - для цього потрібен спеціальний підхід до тренувань. Крім того, вам необхідно усвідомити, що тренування на рельєф - це повноцінний комплекс, який необхідно дотримуватися цілком, не упускаючи ніяких деталей. Так що уважно вивчіть всі поради і виконуйте їх беззаперечно, щоб домогтися видатного рельєфу м'язів. Силові вправи Силові вправи складають основу набору м'язової маси - без цих вправ ви будете дома

Палац водних видів спорту, Казань: адреса, відгуки, кращі поради перед відвідуванням

Палац водних видів спорту, Казань: адреса, відгуки, кращі поради перед відвідуванням

Плавання - це популярний вид спорту, яким може займатися будь-який бажаючий. До Палацу водних видів спорту в Казані кожен бажаючий може потренуватися, незалежно від пори року. Заняття у воді корисні для здоров'я, крім цього вони бадьорять і піднімають настрій. Детальніше про водному комплексі поговоримо нижче. Пр

А ви хочете знати, як розрахувати вагу по зростанню?

А ви хочете знати, як розрахувати вагу по зростанню?

Неважливо, скільки в вас зайвих кілограмів, якщо ви незадоволені своєю фігурою, то необхідно щось робити для виправлення ситуації. Звичайно, комусь заважає всього 1-2 кг, і вони виснажують себе дієтами і фізичними вправами, при цьому інші спокійно ставляться до своїх зайвим 30 кг і навіть не планують хоч якось від них позбавлятися. Головне, не переборщити при схудненні, адже анорексічкі мало кого приваблюють. Саме тому необхідно знати, як розрахувати вагу по росту. Якщо дівчина масою 55 кг і довжиною 160 см буде достатньо округлої, то при 180 см крізь шкіру будуть просвічувати кістки. Не варто