• Tuesday June 25,2019

Спортивна акробатика для дітей

Кожна нормальна батько мріє дати своїй дитині тільки найкраще, виховати його здоровим і інтелектуально розвиненою людиною. Відмінною базою для гарної фізичної підготовки вашої дитини можуть стати заняття спортивною акробатикою.

Акробатика (з грецької - ходити по краю) включає в себе гімнастичні вправи, ходьбу по канату або колоді, стрибки на батуті. Заняття акробатикою для дітей надзвичайно корисні, вони розвивають координацію рухів і відчуття рівноваги. Якщо в подальшому ваша дитина вибере інший вид спорту, акробатичні навички йому знадобляться всюди: в фігурному катанні, футболі, у веслуванні та плавання. Особливо необхідна акробатика дуже активним діткам: їх невгамовна енергія, нарешті, піде в правильне русло. Акробатика для дітей гарантує гармонійний розвиток всіх груп м'язів дитячого організму, завдяки різним типам вправ і ступеня навантаження.

Акробатичні стрибки на батуті

Всі діти просто обожнюють стрибати на батуті. А тим часом багато батьків не уявляють, яку користь можуть принести такі стрибки маленькому організму, якщо займатися ними правильно. Стрибки на батуті дуже добре тренують вестибулярний апарат, дозволяють добре орієнтуватися в просторі. Під час таких занять рівномірно тренується все тіло, а не яка-небудь окрема група м'язів. Відмінно підійде така акробатика для початківців дітей, адже стрибати на батуті можуть навіть зовсім маленькі дітки. Такий вид фізичних вправ подарує вам і вашій дитині масу позитивних емоцій і зарядить відмінним настроєм на весь день.

Гімнастично - акробатичні вправи

Складно виділити який-небудь основний вид вправ у спортивній гімнастиці, настільки багата вона різноманітними елементами. Сюди відносяться перекиди і перевороти, заняття на турніках і кільцях, складні акробатичні фігури у вільній програмі. Виконуючи акробатичні вправи, дитина отримає не тільки задоволення від тренування, але і придбає красиву, правильну поставу, рельєфну мускулатуру. Також акробатика для дітей позитивно впливає на обмінні процеси в організмі, що росте. При правильному підборі комплексу вправ можна навіть скорегувати роботу внутрішніх органів.

циркова акробатика

Цей вид акробатики трохи відрізняється від основного визначення і зараз набирає все більше популярності серед дітей. У цирковій акробатики велика увага приділяється розтяжці і вмінню балансувати. Балансуючи на канаті, ваш малюк навчиться не тільки володіти своїм тілом, а й освоїть ази акторської майстерності, навчиться працювати в колективі.

Спортивна акробатика для дітей забезпечить не тільки хорошу фізичну підготовку, а й позитивно вплине на психічний і розумовий здоров'я. У дітей поліпшується пам'ять, підвищується швидкість мислення. На акробатичних заняттях навантаження спрямовується не тільки на мускулатуру, також тренується дихання, що позитивно позначається на роботі легенів і серця, та й усього організму в цілому.

Роль тренера в тренуваннях

Звичайно, всі позитивні сторони акробатики зведуться до нуля, якщо ви не знайдете хорошого тренера для своєї дитини. Адже дитячий тренер - це не тільки фахівець, який покаже основні акробатичні фігури і навчить їм вашого малюка. Ця людина обов'язково повинен любити дітей, із задоволенням проводити тренування. Якщо ви хочете знайти тренера на такий вид спорту, як акробатика для дітей, відгуки батьків, чиї чада вже відвідують такі заняття, будуть для вас дуже цінними. Дізнайтеся, як саме і де проходить тренування, чи є необхідне спортивне спорядження, наскільки вимогливий тренер, як він ставиться до дитячого непослуху і небажанню виконувати завдання. Адже не завжди малюк буде вести себе добре на заняттях, і дуже важливо, щоб дитячий тренер зміг правильно оцінити настрій дитини, знав, в якій ситуації дати дитині можливість відпочити і не наполягати на виконанні будь-яких елементів.

травмоопасность

Звичайно, як і будь-який інший вид спорту, акробатика не обходиться без травм. Найчастіше це падіння і розтягування. Але хіба, перебуваючи вдома, ваша дитина повністю застрахований від таких травм? Повністю убезпечити маленького непосиду практично неможливо, тому не бійтеся віддавати його на заняття акробатикою для дітей. До того ж перший час тренування проходять без складних завдань, навантаження розподіляється рівномірно і поетапно під керівництвом досвідченого тренера, який ніколи не дасть виконувати новий елемент дитині, якщо він ще не освоїв його в теорії. Важливо також, щоб ваш юний спортсмен займався в хорошому спортивному залі, обладнаним якісними снарядами і гімнастичними матами.

Який вік ідеально підходить для занять акробатикою

Самим "правильним" віком для відвідування акробатичних занять вважається вік 6-7 років. Педіатри і психологи рекомендують такий вік як найбільш підготовлений як з боку душевного настрою, так і готовності організму до фізичних навантажень. Однак це зовсім не заважає вам знайомити дитину зі спортом і в більш ранньому віці. У цьому вам допоможе секція акробатики для дітей молодшого віку, де можливо ваша присутність. На таких заняттях діти вчаться основам фізичного виховання, роботі в колективі.

Кому протипоказані заняття спортивною гімнастикою

Перш ніж записатися на заняття акробатикою, обов'язково необхідно пройти з дитиною повне медичне обстеження і здати відповідні аналізи, адже від їх результатів залежить здоров'я і життя вашої дитини. Огляд у лікаря виявить такі медичні протипоказання, як короткозорість, порушення в роботі опорно-рухового апарату, бронхіальна астма, хвороби серця, епілепсії, нервові розлади і психічні захворювання. Не варто впадати у відчай, спортивний світ великий і без зусиль можна підібрати секцію з полегшеним навантаженням.

Навіть якщо ви не збираєтеся виховувати майбутнього олімпійського чемпіона, спортивна акробатика для дітей привнесе дуже багато цікавого в їхнє життя. Вони стануть більш сильними, спритними і граціозними, придбають дуже цінний досвід і знайдуть нових друзів. Самі сором'язливі дітки в руках умілого тренера розкриваються і вражають своїми акробатичними талантами. Не турбуйтеся, якщо ваша дитина спочатку буде невмілим і незграбним, багато відразу виходити не буде. Така реакція на невдачі і промахи - і акробатика для дітей з розряду улюблених занять відразу переміститься в самі ненависні. Підтримуйте дитину, вчіть долати страхи і невдачі, вірте в нього, і дуже скоро він буде радувати вас своїми спортивними досягненнями та перемогами.


Цікаві Статті

Яка риба клює в вересні?  Ловля риби у вересні: що клює?

Яка риба клює в вересні? Ловля риби у вересні: що клює?

Вересень - прекрасний час для лову будь-якої риби. З незначним зниженням температури водні мешканці стають більш активними. Причому це відноситься і до мирних, і до хижих риб. Перші без обережності носяться по всій водоймі в пошуках хоч якоїсь їжі напередодні тривалої і холодної зими, а другі не упускають можливості

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Компанія Pontoon 21 з'явилася в результаті об'єднання кількох великих виробників снастей для рибного лову з Росії, Японії і Китаю. Відгуки рибалок про нову продукцію, особливо про спінінгах Gad, були хорошими, і Pontoon 21 стала швидко розвиватися. Оригінальні рішення, що призводять до результативної риболовлі, застосовуються і в лінійці вудилищ спінінгів. Види спінінгів Pontoon 21 Основна лінійка спінінгів Pontoon 21 представл

Полювання на коропа, або Як ловити на бойла

Полювання на коропа, або Як ловити на бойла

Одним з перспективних методів полювання на коропа є ловля на Бойл. Це відносно новий напрямок в карпфішінге, яке зародилося в Європі в кінці 80-х років минулого століття. Як ловити коропа на Бойл, стало відомо у нас до кінця 90- х років. На сьогоднішній день цей метод став широко застосовуватися як спортсм

Тренування на рельєф м'язів

Тренування на рельєф м'язів

Рельєф м'язів просто так отримати неможливо - для цього потрібен спеціальний підхід до тренувань. Крім того, вам необхідно усвідомити, що тренування на рельєф - це повноцінний комплекс, який необхідно дотримуватися цілком, не упускаючи ніяких деталей. Так що уважно вивчіть всі поради і виконуйте їх беззаперечно, щоб домогтися видатного рельєфу м'язів. Силові вправи Силові вправи складають основу набору м'язової маси - без цих вправ ви будете дома

Палац водних видів спорту, Казань: адреса, відгуки, кращі поради перед відвідуванням

Палац водних видів спорту, Казань: адреса, відгуки, кращі поради перед відвідуванням

Плавання - це популярний вид спорту, яким може займатися будь-який бажаючий. До Палацу водних видів спорту в Казані кожен бажаючий може потренуватися, незалежно від пори року. Заняття у воді корисні для здоров'я, крім цього вони бадьорять і піднімають настрій. Детальніше про водному комплексі поговоримо нижче. Пр

А ви хочете знати, як розрахувати вагу по зростанню?

А ви хочете знати, як розрахувати вагу по зростанню?

Неважливо, скільки в вас зайвих кілограмів, якщо ви незадоволені своєю фігурою, то необхідно щось робити для виправлення ситуації. Звичайно, комусь заважає всього 1-2 кг, і вони виснажують себе дієтами і фізичними вправами, при цьому інші спокійно ставляться до своїх зайвим 30 кг і навіть не планують хоч якось від них позбавлятися. Головне, не переборщити при схудненні, адже анорексічкі мало кого приваблюють. Саме тому необхідно знати, як розрахувати вагу по росту. Якщо дівчина масою 55 кг і довжиною 160 см буде достатньо округлої, то при 180 см крізь шкіру будуть просвічувати кістки. Не варто