• Sunday May 26,2019

Маргарита Дробязко: біографія і спортивна кар'єра фігуристки

У сьогоднішній статті мова піде про одну із значущих особистостей в світовому спорті. Це Маргарита Дробязко. Біографія талановитої фігуристки, її життєвий і кар'єрний шлях - це ті моменти, яким ми приділимо особливу увагу.

Сім'я, дитинство і ранні роки фігуристки

Маргарита народилася в Москві в грудні 1971 року. Саме в столиці пройшла основна частина її дитячих і юнацьких років. У цьому місті наша героїня вперше ступила на лід і серйозно захопилася фігурним катанням. Свій спортивний шлях дівчинка почала в шестирічному віці.

На перше тренування Маргариту, як і більшість її однолітків, привели батьки. Однак тоді ніхто з них не припускав, що дочка всерйоз займеться спортом і стане справжньою чемпіонкою. Перший час Маргарита сприймала катання як захоплення. Але незважаючи на це, з плином часу з'явилися перші серйозні успіхи і результати. А за ними - великі надії на блискуче спортивне майбутнє.

Фігурне катання почалося для спортсменки в одиночному розряді. Однак Маргарита задоволена швидко перейшла в парне катання. Це було зроблено за порадою тренера. Олег Граніонов став для неї першим партнером на льоду. Але, на жаль, в роботі з ним Маргарита не змогла домогтися істотних результатів. Фігуристка мало чим відрізнялася від своїх одноліток.

У той час Маргарита вважалася досить посередньої спортсменкою. Все змінилося, коли її партнером став литовський фігурист Повилас Ванагас.

Зоряний шлях фігуристки

Почавши виступати зі своїм новим партнером, Маргарита Дробязко, біографія якої до цього нічим примітним не відрізнялася, зуміла вперше звернути на себе увагу глядачів і суддів. Уже в сезоні 1991 і 1992 років до неї прийшов перший успіх. Пара Ванагас-Дробязко завоювала золото на першості Литовської Республіки.

Але незважаючи на те що успіх торкнувся фігуристів, їх результати, як і раніше залишалися досить скромними. На Олімпіаді спортсмени зайняли лише 16-е місце, на Чемпіонаті світу - 17-е. Не набагато кращі були успіхи на першості Європи. Маргарита і Повилас стали тільки 15-ми.

Кубок професіоналів: Повилас Ванагас і Маргарита Дробязко

Біографія спортсменки містить в собі той факт, що перед сезоном 1992/1993 року Маргарита прийняла литовське громадянство. З тих пір вона стала виступати під прапорами своєї нової батьківщини, докладаючи максимум зусиль. Згодом результати пари стали стрімко зростати. У новому сезоні (1992/1993 року) фігуристи стали чемпіонами Литви, а також завоювали срібну медаль на Nebelhorn Trophy. На зимовій Універсіаді того ж року парі вдалося отримати в свою скарбничку срібло.

Дробязко Маргарита, фото якої все частіше і частіше стали з'являтися в пресі, разом зі своїм партнером Повилас Ванагас стала впевнено пробиватися до вершин спортивної кар'єри. Наступний сезон 1993/1994 року приніс їм бронзову медаль Nebelhorn Trophy, а рік по тому фігуристи завоювали два срібла на німецькому Nations Cup і Skate Canada. У цей період пара залишалася найкращою на Литовських чемпіонатах з фігурного катання. Відзначимо, що золото національної першості Литви спортсмени зуміли завоювати протягом тринадцяти сезонів. Медалі найвищого ґатунку діставалися фігуристам кожен раз, коли вони брали в ньому участь.

У сезоні 1999/2000 року на Чемпіонаті світу бронзу взяли Повилас Ванагас і Маргарита Дробязко. Біографія спортсменки відзначає той факт, що їй спільно з партнером вдалося завоювати золото Skate Canada. Після цього тріумфу уряд Литви представило фігуристів до державних нагород. У червні 2000 року Маргариті і Повилас вручили ордени Великого князя Литовського Гедімінаса. Цей рік ознаменувався іншим урочистою подією в житті фігуристки - весіллям. Чоловік Маргарити Дробязко - не хто інший, як вірний і відданий партнер - Повилас.

Як складалася подальша спортивна кар'єра фігуристки

Зоряна пара продовжувала утримувати лідерство на чемпіонатах Литви. Крім цього, їй вдавалося досягати високих результатах в інших змаганнях. У сезоні 2000-2002 років Маргарита і Повилас знову займають третє місце в фіналі Гран-прі. У різні роки пара завойовує 2 золота на Skate Israel і Меморіалі Карла Шеффера.

Фігуристка Маргарита Дробязко, біографія якої містить масу цікавих відомостей, неодноразово приймала рішення покинути професійний спорт. Чоловік і партнер підтримував її в цьому. Пара заявляла про відхід з катання в 2002-му, але вже в сезоні 2004/2005 року фігуристи знову почали виступати. Через рік вони вибороли третє місце на Чемпіонаті Європі, однак після цього пішли з професійно спорту. На цей раз остаточно.

Маргарита Дробязко в даний час

Сьогодні Маргарита Дробязко стала знову популярною. Вона брала участь в таких телевізійних проектах, як «Льодовиковий період», «Танці на льоду». Литовська фігуристка Дробязко Маргарита, фото якої стали із завидною частотою з'являтися в пресі, здобула перемогу в одному з телешоу.


Цікаві Статті

Як відбирають спортсменів до Олімпіади в Сочі

Як відбирають спортсменів до Олімпіади в Сочі

Гідно виступити на майбутній сочинській Олімпіаді і отримати максимальне число медалей - природне бажання будь-якої країни. Саме тому на Олімпіаду відбирають найсильніших спортсменів. Росія не стає винятком. Як же формується російська олімпійська збірна, і хто отримує почесне право в неї увійти? Загальні принципи відбору російських спорт

Сер Алекс Фергюсон: секрети успіху легендарного шотландця

Сер Алекс Фергюсон: секрети успіху легендарного шотландця

За 26 років, проведених у керма футбольного клубу «Манчестер Юнайтед», його наставник сер Алекс Фергюсон, фото якого розташовані нижче, зміг завоювати 28 трофеїв. За його власним рішенням, сезон 2012/2013 став останнім в тренерській кар'єрі шотландця. З іншого боку, навіть незважаючи на роботу в клубній структурі, у нього з'явилося багато часу для спогадів. Сер Алекс Фергюсон, біографія якого вийде дуже скоро, вже зараз не приховує методи

Super Sculpt.  Що це таке?  Загальна характеристика і сообенно методики

Super Sculpt. Що це таке? Загальна характеристика і сообенно методики

Аеробіка зазвичай вважається абсолютно безпечним і нескладним видом спорту. Але є у неї і такі напрямки, які абсолютно не потрапляють під цей опис, наприклад, система Super Sculpt. Що це таке? Програма представляє собою серйозну силове тренування, яка вимагає певної підготовки і користується популярністю як у жінок,

Як зняти житло на час Олімпійських ігор в Лондоні

Як зняти житло на час Олімпійських ігор в Лондоні

В цьому році було звернено пильну увагу на те, що ціни на житло в країнах, які організують значущі світові події, значно виростають на час заходів. Але це не зупиняє справжніх шанувальників великого спорту. На час Олімпійських ігор в Лондоні можна вигідно зняти житло, якщо подбати про його оренду за кілька місяців до поїздки. Вам знадобиться - інтернет; - кредитна карта;

Найкращі продукти для тих, хто займається бодібілдінгом

Найкращі продукти для тих, хто займається бодібілдінгом

Не дозволяйте пропаганді протеїнових порошків відволікати вас від вашої мети. Ви можете отримати достатню кількість білка, що допомагає вам нарощувати м'язову масу, всього лише додавши в свій раціон правильні продукти. Ось одинадцять базових інгредієнтів, які ви можете використовувати при приготуванні повсякденних страв, які ідеально підходять для збільшення запасу енергії і прискорення відновлення

Глушник для зброї або як стріляти непоміченим

Глушник для зброї або як стріляти непоміченим

Давно минули часи, коли гучні звуки від пострілів зброї вважалися великою гідністю, бо сіяли паніку в стані ворога. Нинішнє покоління цурається відкритих боїв, все частіше озброєння використовується в спеціальних місіях на території ворога. Для успішного виконання наказів потрібно тихе і безшумна зброя, яке в момент використання залишиться непоміченим. Епоха стрілецької зброї почалася в момент створення бездимного пороху, а разом з нею ін