• Saturday July 20,2019

Хокеїст Моріс Рішар. Фільм про Моріса Рішара

Моріс Рішар був народжений 4 серпня 1921 року в Монреалі (Канада). Тут же відбулася і його смерть у 2000 році, 27 травня. Був хокеїстом, нападником справа. 18 сезонів вів НХЛ, захищаючи клуб Монреаля. Багато цікавого про Рішара дізнаємося далі зі статті.

Картина про нього

Прославився не тільки серед спортсменів, але і в середовищі кінолюбителів Моріс Рішар. Фільм про нього знято в 2005 році в рідній Канаді. Це біографічна драма. Її називають шедевром свого жанру. Незважаючи на те що картина поставлена ​​відповідно до біографією Моріса Рішара, є безліч цікавих деталей, які підносять не тільки сухі факти, але ще і атмосферу хокейної середовища, а також всього часу.

А саме це п'ятдесяті роки минулого століття. Деякі сценаристи грішать тим, що своїми фантазіями роблять роботи недостатньо реалістичними, однак це не той випадок.

Хороша робота

Подивившись фільм «Моріс Рішар» російською, ознайомившись з історіями реальних людей, можна здивуватися тому, наскільки вдало вибрані актори на всі ролі, як вони схожі на персоналії, на основі чиїх образів створювалися. Багато в чому це стосується і головного героя. Переглядаючи картину, правда віриш, що перед тобою Моріс Рішар. Хоча у фільмі не було іменитих діячів знімального майданчика, підібраний акторський склад відмінно впорався з поставленою метою і досконало передав потрібну історію і атмосферу.

Відмінна передача атмосфери

Моріс Рішар - хокеїст насамперед. Тому головна роль у стрічці віддається саме спорту. Матчі були поставлені з відмінною правдоподібністю. Здається, ніби події розгортаються в реальному часі, це не постановка, ніхто справді не знає, чим же закінчиться змагання.

Вдалося режисерові тримати глядачів у напрузі і щиро співпереживати тому, що відбувається на екрані. Льодові сцени відрізняються великою динамікою. Моріс Рішар забиває прекрасні голи. Не обійшлося і без бійок, які також зберігають напруження і розпалюють рівень адреналіну в людській крові. Хоча бій на ігровому полі повинен бути тільки в рамках правил, однак даними фрагментами віддається дуже важлива роль. Франко-канадець за національністю Моріс Рішар. Актор, який зіграв його, передав те, як спортсмен переживав погане до нього ставлення на основі невміння добре висловлюватися англійською мовою.

Суперники не приховували своєї до нього ненависті і злоби. Звичайно ж, це багато в чому було обумовлено тим, що спортсмен був безкомпромісний і неймовірно талановитий. За один сезон їм були закинуті 50 шайб. Всі наступні гравці на його позиції дорівнювали на цей норматив як на еталон. Ще тим знаменитий цей талановитий діяч спорту, що в його честь засновано іменний приз за звання кращого снайпера сезону.

У фільмі стільки цікавих поворотів сюжетної лінії, що він прикрасить дозвілля будь-якої людини, навіть якщо він не є фанатом подібних змагань. Повчальна цінність картини полягає в тому, що завдяки їй була віддана дань поваги талановитому хокеїстові.

Пізнавальна роль

Навіть тим, хто захоплюється цим спортом зовсім недавно, перегляд даної роботи може доставити масу задоволення. Завдяки їй хочеться вникнути в його історичні процеси ще більш уважно. Починаєш цікавитися як радянськими рекордсменами, так і успішними людьми з-за кордону. Багатьох шанувальників найбільше приваблює історія NHL, адже саме звідти ростуть корені.

Рішар був настільки відомою в даному середовищі особистістю, що ви мали б великий шанс отримати інформацію про нього, переглядаючи кінострічку або знайшовши дані в спеціальній літературі. Його подвиги красномовно описані і зафіксовані як предмет для наслідування. Плюс фільму в тому, що він не випускає вас зі стану зацікавленості і напруги, бажання дізнатися, до чого ж призведе черговий поворот долі. Всі пориви героїв зрозумілі, і глядач з легкістю співпереживає їм, стає частиною того, що відбувається.

море плюсів

Багато які ознайомилися хвалять роботу композитора, чиїми працями вдалося створити бажану атмосферу. Відчувається саме життя тих місць і часу. Були у персонажів і злети, і падіння. Приємно і цікаво дивитися за тим, як кіношний Моріс Рішар мужньо долає труднощі, вміє переступити через невдачі, мимоволі переймаєшся до нього повагою. Складність життя франко-канадця в тих умовах відображена дуже добре. Персонажа часто били, він ставав жертвою такого брудного суддівства оточуючих.

Глядачі захоплено хвалять картину після її перегляду. Будь ви любитель хокею або просто поціновувач хорошого кіно, є великий відсоток ймовірності того, що ознайомлення принесе вам задоволення. Ви не просто отримаєте історичну довідку, але ще відчуєте емоції, співпереживаючи герою. Багато біографічні фільми грішать зайвою сухістю і нудьгою, однак це не той випадок.

Користь від перегляду

Багато завдяки стрічці дізналися, хто такий Рішар. Подивившись її, люди відчувають бажання поглянути на ігри хокеїста. Ця кінобіографія мотивує глядачів брати приклад з завзятості і стійкості даної людини.

Це не просто інформаційна стрічка, а й повчальна. У ній крім ознайомчого сенсу є ще й моральне навантаження. Дивлячись на головного героя, ми бачимо ікону ідеального борця, який не боїться виникнення перешкод на своєму шляху.

Робота прекрасна в усіх відношеннях. Оцінять її як бувалі спортсмени, так і прискіпливі цінителі кінематографа, здатні проаналізувати рівень роботи знімальної групи і сценаристів. Поєднуються тут краса, великий талант, драйв, сила, глибока одухотвореність і гідність.

Кожному буде легше після такої мотивації витягнути на поверхню всі свої найпозитивніші якості. Завдяки таким стрічкам формується сильне мислення і стійкість до негодам, насланим часом долею. Робота професійна, до неї доторкнулися кращі майстри своєї ремесла, вклавши всю свою любов і розуміння.

Моріс Рішар пішов з кар'єри в 1960-м. Йому присвоїли звання кращого бомбардира, який забив 544 шайби, власника «Харт Трофі». Він взяв участь в 30 матчах всіх зірок.


Цікаві Статті

Що таке ГН: визначення, вплив на організм, норма в день

Що таке ГН: визначення, вплив на організм, норма в день

Що таке ГН? Це цікавить багатьох. Даний показник допомагає в порівнянні оцінювати вплив однакової кількості вуглеводів різного типу. Чим вище показник ГН, тим істотніше навантаження на роботу організму. Існують способи для зниження даного показника. А як їх застосовувати, і як впливає спорт на глікемічний навантаження, розглянемо в статті. основи Кожна людина, яка веде

Основи боксу: поняття, характеристика виду спорту, техніка і методика, курси для початківців і постановка основного удару

Основи боксу: поняття, характеристика виду спорту, техніка і методика, курси для початківців і постановка основного удару

Бокс - це один з видів спорту. Іншими словами, це - кулачний бій, який проводиться між двома спортсменами, на руках кожного з яких є спеціальні бійцівські рукавички. Це контактний вид спорту. При цьому бій постійно контролюють рефері. Бій триває до дванадцяти раундів. Бокс вже набрав достатню популярність у всьому світі. Деякі з батьків наві

Тоні Фрімен: фото, зріст, вага, програма тренувань

Тоні Фрімен: фото, зріст, вага, програма тренувань

Тоні Фрімен - відома людина в світі культуризму, прозваний своїми колегами і шанувальниками Х-меном, і на це є причини. Адже параметри цього бодібілдера дійсно вражають: тонка талія (76 см) і неймовірно масивні плечі і стегна роблять цю людину схожим на героя з коміксів. Але завдяки цьому контрасту і прославився Тоні Фрімен. Зростання спортсмена - 188 см. Звичайний вага досягає 138 кг, а змагальний - 129 кг. Романтика і спорт Історія появи Тоні Фрімена на арені світового бодібілдінгу

Костіна Оксана: спортивні досягнення і біографія

Костіна Оксана: спортивні досягнення і біографія

Оксана Костіна - радянська спортсменка, видатна російська гімнастка, яка виступала з індивідуальними вправами. перші результати У гімнастику Костіна Оксана потрапила в віці семи років. 1986 рік, коли дівчині було 14, приніс їй перші результати: здобута перемога на змаганнях, що проводилися між пензенськими школами. Спортсменку оцінили, а

Шім'ї Врсалько: кар'єра хорватського футболіста, фіналіста ЧС-2018

Шім'ї Врсалько: кар'єра хорватського футболіста, фіналіста ЧС-2018

Шім'ї Врсалько - хорватський професійний футболіст, який виступає на позиції правого захисника в іспанському клубі «Атлетіко Мадрид» і національної збірної Хорватії. Фіналіст чемпіонату світу 2018 в Росії. Влітку 2018 року перейшов до італійського «Інтер Мілан» на правах оренди. біографія футболіста Шім&

Патрони Феттер: швидкість, відгуки

Патрони Феттер: швидкість, відгуки

Для справжніх мисливців дробові патрони "Феттер" є справжнім порятунком. На сьогоднішній день в магазинах представлений широкий їх асортимент. Відрізняються вони не тільки за калібром, а й по марці пороху. В середньому показник дульной енергії у них знаходиться на рівні 3500 Дж. У свою чергу початкова швидкість польоту кулі дорівнює 300 метрам за секунду. Капсули, як прави