• Tuesday May 21,2019

Хокеїст Моріс Рішар. Фільм про Моріса Рішара

Моріс Рішар був народжений 4 серпня 1921 року в Монреалі (Канада). Тут же відбулася і його смерть у 2000 році, 27 травня. Був хокеїстом, нападником справа. 18 сезонів вів НХЛ, захищаючи клуб Монреаля. Багато цікавого про Рішара дізнаємося далі зі статті.

Картина про нього

Прославився не тільки серед спортсменів, але і в середовищі кінолюбителів Моріс Рішар. Фільм про нього знято в 2005 році в рідній Канаді. Це біографічна драма. Її називають шедевром свого жанру. Незважаючи на те що картина поставлена ​​відповідно до біографією Моріса Рішара, є безліч цікавих деталей, які підносять не тільки сухі факти, але ще і атмосферу хокейної середовища, а також всього часу.

А саме це п'ятдесяті роки минулого століття. Деякі сценаристи грішать тим, що своїми фантазіями роблять роботи недостатньо реалістичними, однак це не той випадок.

Хороша робота

Подивившись фільм «Моріс Рішар» російською, ознайомившись з історіями реальних людей, можна здивуватися тому, наскільки вдало вибрані актори на всі ролі, як вони схожі на персоналії, на основі чиїх образів створювалися. Багато в чому це стосується і головного героя. Переглядаючи картину, правда віриш, що перед тобою Моріс Рішар. Хоча у фільмі не було іменитих діячів знімального майданчика, підібраний акторський склад відмінно впорався з поставленою метою і досконало передав потрібну історію і атмосферу.

Відмінна передача атмосфери

Моріс Рішар - хокеїст насамперед. Тому головна роль у стрічці віддається саме спорту. Матчі були поставлені з відмінною правдоподібністю. Здається, ніби події розгортаються в реальному часі, це не постановка, ніхто справді не знає, чим же закінчиться змагання.

Вдалося режисерові тримати глядачів у напрузі і щиро співпереживати тому, що відбувається на екрані. Льодові сцени відрізняються великою динамікою. Моріс Рішар забиває прекрасні голи. Не обійшлося і без бійок, які також зберігають напруження і розпалюють рівень адреналіну в людській крові. Хоча бій на ігровому полі повинен бути тільки в рамках правил, однак даними фрагментами віддається дуже важлива роль. Франко-канадець за національністю Моріс Рішар. Актор, який зіграв його, передав те, як спортсмен переживав погане до нього ставлення на основі невміння добре висловлюватися англійською мовою.

Суперники не приховували своєї до нього ненависті і злоби. Звичайно ж, це багато в чому було обумовлено тим, що спортсмен був безкомпромісний і неймовірно талановитий. За один сезон їм були закинуті 50 шайб. Всі наступні гравці на його позиції дорівнювали на цей норматив як на еталон. Ще тим знаменитий цей талановитий діяч спорту, що в його честь засновано іменний приз за звання кращого снайпера сезону.

У фільмі стільки цікавих поворотів сюжетної лінії, що він прикрасить дозвілля будь-якої людини, навіть якщо він не є фанатом подібних змагань. Повчальна цінність картини полягає в тому, що завдяки їй була віддана дань поваги талановитому хокеїстові.

Пізнавальна роль

Навіть тим, хто захоплюється цим спортом зовсім недавно, перегляд даної роботи може доставити масу задоволення. Завдяки їй хочеться вникнути в його історичні процеси ще більш уважно. Починаєш цікавитися як радянськими рекордсменами, так і успішними людьми з-за кордону. Багатьох шанувальників найбільше приваблює історія NHL, адже саме звідти ростуть корені.

Рішар був настільки відомою в даному середовищі особистістю, що ви мали б великий шанс отримати інформацію про нього, переглядаючи кінострічку або знайшовши дані в спеціальній літературі. Його подвиги красномовно описані і зафіксовані як предмет для наслідування. Плюс фільму в тому, що він не випускає вас зі стану зацікавленості і напруги, бажання дізнатися, до чого ж призведе черговий поворот долі. Всі пориви героїв зрозумілі, і глядач з легкістю співпереживає їм, стає частиною того, що відбувається.

море плюсів

Багато які ознайомилися хвалять роботу композитора, чиїми працями вдалося створити бажану атмосферу. Відчувається саме життя тих місць і часу. Були у персонажів і злети, і падіння. Приємно і цікаво дивитися за тим, як кіношний Моріс Рішар мужньо долає труднощі, вміє переступити через невдачі, мимоволі переймаєшся до нього повагою. Складність життя франко-канадця в тих умовах відображена дуже добре. Персонажа часто били, він ставав жертвою такого брудного суддівства оточуючих.

Глядачі захоплено хвалять картину після її перегляду. Будь ви любитель хокею або просто поціновувач хорошого кіно, є великий відсоток ймовірності того, що ознайомлення принесе вам задоволення. Ви не просто отримаєте історичну довідку, але ще відчуєте емоції, співпереживаючи герою. Багато біографічні фільми грішать зайвою сухістю і нудьгою, однак це не той випадок.

Користь від перегляду

Багато завдяки стрічці дізналися, хто такий Рішар. Подивившись її, люди відчувають бажання поглянути на ігри хокеїста. Ця кінобіографія мотивує глядачів брати приклад з завзятості і стійкості даної людини.

Це не просто інформаційна стрічка, а й повчальна. У ній крім ознайомчого сенсу є ще й моральне навантаження. Дивлячись на головного героя, ми бачимо ікону ідеального борця, який не боїться виникнення перешкод на своєму шляху.

Робота прекрасна в усіх відношеннях. Оцінять її як бувалі спортсмени, так і прискіпливі цінителі кінематографа, здатні проаналізувати рівень роботи знімальної групи і сценаристів. Поєднуються тут краса, великий талант, драйв, сила, глибока одухотвореність і гідність.

Кожному буде легше після такої мотивації витягнути на поверхню всі свої найпозитивніші якості. Завдяки таким стрічкам формується сильне мислення і стійкість до негодам, насланим часом долею. Робота професійна, до неї доторкнулися кращі майстри своєї ремесла, вклавши всю свою любов і розуміння.

Моріс Рішар пішов з кар'єри в 1960-м. Йому присвоїли звання кращого бомбардира, який забив 544 шайби, власника «Харт Трофі». Він взяв участь в 30 матчах всіх зірок.


Цікаві Статті

Типи велосипедів.  Як правильно вибрати велосипед за типом призначення?  Спортивні велосипеди: ціна.  Дитячі велосипеди

Типи велосипедів. Як правильно вибрати велосипед за типом призначення? Спортивні велосипеди: ціна. Дитячі велосипеди

Велосипеди є досить цікавими засобами пересування людини. У багатьох країнах ними користуються люди з різним грошовим достатком, і це радує. Використовуватися моделі можуть на самих різних покриттях. Таким чином, перед виробниками давно постало завдання оптимізувати конструкцію для комфортного пересування по будь-якій поверхні. Ні для кого не секрет, що розробки в

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

У німецькому футболі є не тільки зірки найвищого рівня, є там і слабші гравці, які, однак, при цьому все одно заслуговують на увагу. Наприклад, Кевін Гросскройц - досить помітна фігура в Німеччині, улюбленець уболівальників дортмундської «Боруссії», якого використовували практично на всіх можливих позиціях і продаж якого фанати керівництву не пробачать ніколи. Так, він не є зіркою першої величини, але він роботяга, який готовий зробити все, що в його силах, щоб пробитися в основу команди, за яку виступає. Отже, як же склалася спортивна кар'єра такого футболіста, як Кевін Гросскройц? Які цік

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Так вже історично склалося (спасибі радянському кінематографу), що автомат «Шмайсер», він же МР-40, став таким же невід'ємним символом «білявих бестій», як його антипод ППШ радянських воїнів-визволителів. Цей міф посилено підтримувався і культивувався протягом усіх повоєнних десятиріч. Насправді автомат «Шмайсер» ніколи не був ні наймасовішим, ні найбільш популярним з

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Усім шанувальникам футболу відомо таке ім'я, як Буряк Леонід Йосипович. Непростий і цікавий шлях пройшла ця людина. Як склалася його життя? Чого він зумів досягти? Про це і піде мова в статті. Леонід Буряк: біографія Майбутній футболіст народився 10 липня 1953 року. Громадянином якої країни є Леонід Буряк? Національність футболіста - українець

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Вибравши спінінг і підібравши до нього котушку, рибалка стикається з ще одним питанням - це вибір волосіні. Вирішити це завдання нескладно, адже на нашому ринку є величезна кількість риболовецьких виробів, і навіть самий упереджений спінінгіст зможе знайти собі відповідне. Складніше розібратися з принциповим питанням про те, яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка. Саме це питання в останні роки став одним з основних каменів спотикання у виборі спінінгів снастей. Отже, давайте розг

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Кожна людина мріє про те, щоб мати гарне і підтягнуте тіло. Особливо дівчата, для яких зовнішній вигляд і фігура мають особливе значення. Красива і спортивна дівчина завжди виглядає більш апетитно і приваблює безліч поглядів і уваги. І часто зовнішній вигляд псують відкладення в районі рук і зоні пахв. Є величезним помилкою думку тих, хто вважає, що повнота рук непомітна. Багато чоловіків звертають на це увагу, тому що ві