• Tuesday June 25,2019

Скільки футболіст пробігає за матч? Цікава статистика деяких гравців

Питання, скільки футболіст пробігає за матч, спортсменів і тренерів хвилювало дуже давно. Отримати точний розрахунок загальної дистанції, яку долає кожен окремо взятий гравець, стало реальним лише після створення спеціальних комп'ютерних програм.

Як проводиться розрахунок пробігу футболіста за матч?

При сучасному технічному забезпеченні трансляції поєдинків цілком реально розрахувати, скільки кілометрів пробігає футболіст за матч. Як це робиться? Зазвичай представники телеканалів встановлюють кілька телетрансляційних камер на стадіоні. Наприклад, можна згадати камеру-павука на харківському стадіоні "Металіст". Безумовно, картинка з цього об'єкта рідко потрапляє на екран під час ефіру, але ж це записуючий пристрій працює постійно, і бачить усіх футболістів.

Комп'ютерники створили спеціальну програму, яка дозволяє прорахувати, скільки в середньому пробігає футболіст за матч. Як працює система? Спеціальна камера запам'ятовує футболістів і стежить за ними. Вона фіксує переміщення кожного окремо взятого гравця, і потім за допомогою програми можна проаналізувати, скільки футболіст пробігає за матч.

Пробіг залежить від амплуа гравця

Дослідження професійних футбольних статистів показали, що загальний пробіг гравця за матч залежить від того до якого амплуа належить гравець. Давайте поміркуємо. Напевно, найменше проходить (пробігає) за гру воротар. Його переміщення в основному обмежуються штрафним майданчиком. Лише іноді голкіперу доводиться вибігати за її межі (ліквідація небезпечного виходу один на один, перепасовка з захисниками і т. Д.), Що збільшує кілометраж пробігу воротаря футбольної команди. Захисники бігають, безумовно, більше, ніж воротарі, але це ж природно. Центрбек - це зазвичай повільний фактурний футболіст, тому говорити про те, що він рухається дуже багато, не варто. Флангові захисники бігають значно більше, ніж центральні, тому що їм набагато частіше доводиться підключатися до атакуючих дій своєї команди. Форварди працюють приблизно в такому ж режимі, що і центральні захисники. Головне їхнє завдання - забивати голи. Захисники направляють в лінію атаки м'яч за допомогою довгої передачі, за яку повинні зачепитися нападники. Далі форвард робить знижку на гравців другої лінії атаки, тобто півзахисників, які підключаються до наступу. Звичайно, нападники продовжують брати участь в атаці.

Найбільше бігають гравці центру поля, тому що у них є кілька складних завдань:

  • організація цілісності командної структури;
  • зв'язування захисних і атакувальних порядків;
  • створення атак.

Кілометраж гравців різних ліній в числовому вираженні

Ми з вами вже проаналізували загальну тенденцію щодо кілометражу гравців різних амплуа. Тепер хотілося б дізнатися числові значення пробігу гравців. Фахівці підрахували, що воротар за матч може пробігти до 2-3 кілометрів. Можливо, комусь це число здасться фантастичним, але воно цілком реальне, тому що професійний сильний голкіпер повинен бути мобільним, і вміти грати на виході.

Скільки футболіст пробігає за матч (захисник, наприклад)? Статистичні дані стверджують, що висококласні захисники пробігають від 5 до 7 кілометрів за гру. В цей пробіг входять як оборонна робота на своїй половині поля, так і походи на стандарти в чужу штрафну площадку. Форварди пробігають від 7 до 10 кілометрів за матч, причому в основному без м'яча, а в пошуках вигідної позиції для його прийому і продовження атаки. Вимірювання дистанції, яку в середньому долають півзахисники, показали, що числове зображення загальної довжини їх переміщення по полю становить 9-12 кілометрів.

рекорди

Скільки пробігає футболіст за матч? Рекорд зафіксувати досить складно, так як немає абсолютної точності у вимірах. Відомо лише те, що є футболісти, які за одну гру можуть пробігти до 15 кілометрів.

З найбільш свіжих даних варто виділити показники Зінедіна Зідана і Луїша Фігу на Чемпіонаті Європи 2004 року. Не було жодної гри, коли якийсь із цих гравців пробіг менше 11, 2 км.

Ось такий складний і цікавий вид спорту. Ну, а скільки футболіст пробігає за матч - залежить від його амплуа, професіоналізму, віку і рівня команди.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на