• Sunday May 19,2019

Клініка доктора Мухіної "Орігітея": відгуки пацієнтів про схуднення

Дівчат і жінок, абсолютно задоволених своїм відображенням у дзеркалі, можна перерахувати по пальцях. Прекрасні створення змінюють образи і стилі, експериментують зі своєю зовнішністю і відчувають незнищенне бажання схуднути. Для одних ця проблема стоїть дійсно гостро, інші мріють позбутися всього від пари-трійки кілограмів. Дієтолог Маріят Мухіна давно відома в області боротьби із зайвими кілограмами. Її «Інноваційна програма досягнення стрункості» вже стала методичним зазначенням в даній області косметології. Вона поєднала в собі східну мудрість і сучасні інновації. Познайомимося з її методом, використовуваним мережею клінік «Орігітея», з відгуками про її роботі, а також з думками відомих особистостей, встигли скористатися послугами дієтолога Мухіної.

проблема ожиріння

Перш ніж познайомити вас з методами, застосовуваними в клініці «Орігітея» для схуднення і з відгуками про неї, поговоримо про зайві кілограми і про те, що проблема ожиріння стає глобальною катастрофою. Напевно, людство живе не так уже й погано, якщо, починаючи з 2010 року, голод поступово поступився ожиріння свою «пальмову гілку» за масштабами поширення.

Якщо ситуація не зміниться, то вже до 2030 року, за прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров'я, половина людства буде важити значно більше норми. І це проблема не тільки розвинених країн. Як тільки економічна ситуація в бідній країні починає налагоджуватися, у її жителів з'являється тенденція до значного додатку у вазі. У віці 18 років ожирінням страждає 13% людства. Життя людей із зайвою вагою коротше приблизно на 10 років, зате хронічними захворюваннями вони страждають набагато частіше. За кількістю товстунів лідирує США, тут їх 34% від загальної кількості населення. Але і росіянам розслаблятися не можна, адже за даними того ж ВООЗ наша країна посідає «почесне» 4-е місце в рейтингу за кількістю огрядних людей. Ожиріння буває I, II, III і IV ступенів, розраховується воно за спеціальною формулою, що враховує індекс маси тіла. Потрібно розуміти, що значну зайву вагу - це не тільки естетична проблема, але і медична. Доктор Мухіна знайома з позбавленням від зайвих кілограмів не в теорії, свій метод вона спочатку випробувала на собі.

Лікар-дієтолог Маріят Мухіна - становлення

Маріят Мурадаліевна Мухіна народилася 17 травня 1970 року у місті Твері. Її батько, Мурадаліев Мурадалі Алієвич, служив лікарем і є кандидатом медичних наук, мама, Валентина Павлівна Мурадаліева, працювала на посаді інженера-програміста.

Вже з дитячих років майбутній дієтолог проявляла величезний інтерес до медицини, а приклад батька-хірурга, запатентував свій метод з видалення жовчного міхура, зіграв вирішальну роль. У 1987 році Маріят закінчила середню школу із золотою медаллю, а в 1993 році отримала диплом Тверській Державної Медичної Академії за спеціальністю «Лікувальна справа». Далі до 1995 року вона навчається в ординатурі за спеціальністю «Сімейний лікар», а після трудиться звичайним дільничним лікарем-терапевтом. Саме на цьому терені вона зіткнулася з малою ефективністю традиційної медицини і захотіла змінити становище.

У 2001 році Мухіна надходить на факультет професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації ТГМА за програмою «Рефлексотерапія». Тоді ж вона проходить міжнародну сертифікацію Академії традиційної китайської медицини в Пекіні. У 2002 Мухіна захищає дисертацію і отримує диплом кандидата медичних наук, в 2006 знову надходить на факультет перепідготовки в ТГМА, тепер уже за програмою «Неврологія», а в 2008 відправляється на курси підвищення кваліфікації по дієтології і фітотерапії. Тоді ж вона прослуховує курс «Основи електропунктурної діагностики». У 2010 році їй присуджується вчений ступінь доктора медичних наук. Вона стільки вчилася, що всі негативні відгуки про клініку доктора Мухіної «Орігітея», в яких дієтолог упрекается в некомпетентності, не заслуговують на довіру. Маріят освічений і висококласний фахівець. А про те, що в 2010 році подружжя Мухіна, Маріят і Микола, був створений тільки Твері свою хокейну команду, названу «Орігітея», у відгуках не прочитаєш. Адже це вже зовсім інша розмова, що стосується просування і розвитку масового спорту.

Мережа клінік «Орігітея»

Такому незвичайного назвою клініки зобов'язані своєю творцю. Сама Маріят роз'яснює, що воно походить від японського «арігато», що означає «дякую», і говорить, що таке найменування повністю відображає її ставлення до життя: з вдячністю дарувати красу.

Спочатку дієтолог працювала за програмою рефлексотерапії на базі Тверського кардіоцентру, а в 2003 році відкрила свою першу клініку, яка на перших порах розміщувалася в приміщенні колишньої квартири. А до 2007 року мережа налічувала вже 11 клінік в Росії: в Твері, Челябінську, Владивостоку, Санкт-Петербурзі, Красногорську, Митищах, Коломиї та 4 в Москві. Є клініки Мухіної і за кордоном: в українському Києві, німецькому Баден-Бадені, швейцарському Монтре. Про роботу клініки «Орігітея» в Твері відгуки пацієнтів дуже сприятливі. Люди діляться враженнями про проходження акупунктурних процедур і про зцілення від різних недуг.

Позитивних відгуків про практикуються інноваційні методи в медичному, психологічному, косметологічному і дієтологічних напрямках дуже багато. Наприклад, хороша думка склалося про інноваційну методику Мухіної у клієнток клініки «Орігітея» в Челябінську. У відгуках звучить похвала про апаратні і ін'єкційних методах естетичної косметології. Також пацієнтки діляться враженнями про виїзних оздоровчих турах і участі в майстер-класах. Але в мережі інтернет досить і негативу на адресу Мухіної. Так, про роботу співробітників клініки «Орігітея» в Красногорську у відгуках вказується на неуважність і некомпетентність її співробітників. Можна сказати, що спостерігається чітка тенденція поділу відвідувачів клінік на захоплених шанувальників її методики, і на завзятих противників інноваційного методу Мухіної. Проте, бажаючих схуднути «легко» завжди досить, а клініки, крім косметологічних послуг, надають індивідуальні або групові медичні та психологічні послуги. Ось їх перелік:

 • Авторський метод М.Мухіной «Золота голка».
 • Корекція маси тіла.
 • Лікування нікотинової залежності за програмою «Антитютюн».
 • Терапевтична програма «Антистрес».
 • Косметологічні процедури.
 • Сеанси з оздоровлення і омолоджування організму.
 • 16 програм стрункості.

Голка для схуднення

Про клініках «Орігітея» і про «Голці Мухіної» відгуки дуже суперечливі. Цей продукт викликає масу суперечок і дебатів.

Очікується, що установка голки в певні точки вуха повинна знизити апетит, позбавити від тяги до солодкого, прискорити метаболізм. Полягає вона в тому, що в місце, так званого, козелка, де знаходяться центри спраги і голоду, поміщається голка, яка повинна підтримувати постійний контроль. Методика запатентована і має своїх прихильників і супротивників. Зовні лікувальна голка нагадує аксесуар для пірсингу - вона має тонке підставу, на кінцях якого розташовані 2 золотих кульки. Прикраса не кидається в очі і виглядає естетично. А для любителів ефектних рішень можна вибрати голку, прикрашену дорогоцінним та напівдорогоцінним камінчиками. Пацієнтки, що діляться враженнями про клініки «Орігітея», у відгуках про схуднення за допомогою методу «Золота голка», відзначають наступні його переваги:

 • почуття голоду притупляється, і переїдання не відбувається;
 • вага йде досить поступово;
 • процедура установки голки безболісна і безпечна;
 • непомітність прикраси позбавляє власницю від будь-яких роз'яснень;
 • наукова обгрунтованість методу вселяє довіру.

З мінусів, описаних у відгуках, можна виділити наступні зауваження:

 • дорогі процедури;
 • несумлінність менеджерів;
 • позитивна динаміка схуднення з'являється тільки в разі дотримання дієти, зміни харчової поведінки і суворого дотримання всіх приписів.

Також хочеться відзначити деяку недостовірність інформації про протипоказання до процедури, зазначену на офіційному сайті Мухіної. Дієтолог пише, що протипоказань у методики немає. Таку заяву межує з недобросовісністю доктора, адже процедура протипоказана при онкологічних і багатьох хронічних захворюваннях, прийомі гормональних препаратів, а також при підвищеній чутливості до голковколювання. Подібне ставлення до своїх пацієнткам виглядає, щонайменше, непрофесійно.

Книга Маріят Мухіної «Золотий метод стрункості»

Говорячи про клініки «Орігітея» Мухіної, відгуки про книгу, яку лікар-дієтолог написала в 2013 році, також не можна залишити без уваги. Називається ця праця «Золотий метод стрункості». Книга випущена видавництвом "Ексмо" в електронному форматі і доступна для прочитання в стандартній підписці. Доктор Мухіна розповідає своїм читачам про спосіб акупрессури, ділиться секретами, коли необхідні точки масажуються, і яким чином. За словами дієтолога, такий масаж очищає організм, а також сприяє зниженню апетиту. В анотації автор обіцяє допомогти читачам знайти стимул до схуднення, розкрити секрети дієтології. Питанню мотивації в книзі приділяється величезне значення, адже за словами автора, саме чітке визначення мети схуднення - це вже половина справи. Доктор Мухіна пропонує до ознайомлення спеціальний режим харчування і систему очищення організму. З цією книгою метод Мухіної «Золота голка» стає зрозуміліше кожному, хто стурбований своєю вагою.

Режим харчування від дієтолога

Для ефективного протікання процесу надання тілу струнких форм, доктор-рефлексотерапевт Маріят Мухіна розробила не тільки метод, але і дієту з однойменною назвою - «Золота голка».

Дієтолог наполягає на тому, що тільки комплексне поєднання методів східної медицини в поєднанні з дотриманням розумної дієти приведуть до найкращого результату в боротьбі із зайвими кілограмами. У кожному разі режим харчування розробляється індивідуально, Маріят навіть дозволяє їсти солодощі. Правда, придбати їх пропонує у себе в клініках. З наявного асортименту можна виділити такі продукти: льодяники, варення, мармелад, сухофрукти, фіточаї, сиропи, висівки, натуральний замінник цукру, стаканчики для заварювання чаю, екоподушечкі з лавандою. Все фірмове, цінник відповідний. Про клініках «Орігітея» відгуки відвідувачів відзначають наполегливість, з якою їм пропонується купити ці товари. Оскільки голочка, закріплена в вусі пацієнтки, повинна зменшити апетит, але не блокувати його, їм доведеться виконувати непрості, але розумні правила:

 • Прийоми їжі повинні здійснюватися в певний час.
 • Їжу необхідно ретельно пережовувати.
 • В день потрібно випивати не менше 2 літрів свіжої води.
 • Час їжі священно, відволікатися від прийому їжі не можна ні на які зовнішні подразники (книги, телевізор, смартфон).
 • Після 18 годин потрібно обмежувати себе в їжі.
 • Обов'язкові до вживання наступні продукти: відварне м'ясо, свіжі овочі і фрукти, продукти, багаті на клітковину.
 • Доведеться повністю виключити хлібобулочні вироби, вершкове масло, ковбасні вироби, солодощі, які містять натуральний цукор, шоколад, напівфабрикати, солоні чіпси-горішки-сухарики, алкоголь.

Ознайомившись з такими рекомендаціями, створюється враження, що це не що інше, як постулати правильного харчування. Якщо їх строго дотримуватися, то схуднути можна і без дорогущей голки. До речі, багато пацієнток клініки доктора Мухіної «Орігітея» у відгуках пишуть саме про те, що скинути зайву вагу вдавалося тільки за рахунок виконання рекомендацій.

Програма «Антитютюн»

Про шкоду куріння знають все. Позбутися від нікотинової залежності дуже складно. В процесі відмови від тютюну беруть участь всі системи людського організму, але найважче перемогти цю звичку на психологічному рівні. Дієтолог Мухіна взялася за вирішення цієї проблеми у своїй клініці. Тут відбувається лікування від тютюнової залежності за програмою «Антитютюн». Колишні учасники програми хвалять за це клініки «Орігітея». У відгуках вони відзначають, що позбутися від куріння їм вдалося без особливих складнощів. Сама програма являє собою підтримує курс, розрахований на 3 тижні. В цей час пацієнтові може бути запропоновано пройти ще й додаткову процедуру, що називається «Озонотерапія Антитютюн», що складається з 10 сеансів. Що ж, в боротьбі з курінням гарні всі засоби. Про методи в клініці «Орігітея» Мухіної відгуки клієнтів, які пройшли терапію, дуже хороші. Вони надихають і стимулюють спробувати кинути курити назавжди.

Відгуки співробітників про роботу в клініці

На сайті «Правда співробітників» кожен працівник фірми або компанії може залишити відгук про її роботі - позитивний чи негативний. Користувач з ніком «Маріят Мухіна» тут докладно описує переваги роботи в своїй компанії:

 • Білі зарплати.
 • Оформлення по повному соціальному пакету.
 • Високі оклади, система преміювання.
 • Можливість кар "єрного росту.
 • Навчання, перекваліфікація і підвищення кваліфікації за рахунок фірми.
 • Допомога в пошуку житла та часткова компенсація оплати за нього для іногородніх.
 • Персоніфіковані робочі місця.

А ось відгуки співробітників клініки доктора Мухіної «Орігітея» малюють іншу картину. Респонденти пишуть про сірих зарплатах в конвертах, некоректному і навіть хамське ставлення керівників до персоналу, звільнення без пояснення причин, процвітаючому підлабузництво, непрофесіоналізмі колег, судових позовах, несумлінності хвалебних відгуків. Позитивних відгуків співробітників «Орігітея» також досить, але виглядають вони якимись штучними. Справедливості заради слід зауважити, що жоден зі співробітників не відгукнувся негативно про саму Маріят Мурадаліевне. Навпаки, господиню мережі клінік поважають і хвалять.

Відгуки пацієнтів мережі клінік

Розглядаючи методи, використовувані в клініках «Орігітея», реальні відгуки про схуднення можна розділити на позитивні і негативні, що досить передбачувано.

Аналізуючи ситуацію, що склалася, тематику відгуків можна розділити на такі розділи:

 1. Ставлення до роботи молодшого медперсоналу. Комусь подобається організаційне облаштування клінік, а хтось скаржиться на молодший медичний персонал, дорікає йому в неграмотності і грубості.
 2. Ставлення до лікарів. Тут спостерігається та ж картина: хтось звинувачує лікарів у непрофесіоналізмі, в невмінні провести процедуру безболісно, ​​в недбалому ставленні до клієнтів після оплати послуг. Одночасно з незадоволеними клієнтками є віддані шанувальниці Мухіної, задоволені роботою лікарів в її клініках і не мають до них жодних претензій.
 3. Ставлення до методу. «Золота голка» запатентована, але працює вона не на всіх. Інакше як пояснити діаметрально протилежні відгуки пацієнтів "Орігітеі" про її вплив?

Як бачимо, про мережу клінік «Орігітея» відгуки пацієнтів різні.

Думки «зірок»

На «солодке» пропонуємо вам познайомитися з відгуками про клініку «Орігітея», написаними відомими медійними особами і популярними акторами. А їх в клієнтах у знаменитого лікаря-дієтолога чимало.

Олена Проклова. Чарівна та талановита артистка театру і кіно відгукується про Маріят Мурадаліевне, як про одержимого і захоплено фахівця, майстра своєї справи. Вона вважає дієтолога своїм товаришем і «співавтором» створення нових образів. Поряд з «Золотий голкою», користь від якої вона ставить на чільне, артистка використовує весь арсенал косметичних процедур, що проводяться в «Орігітее».

Ірина Грібуліна. Співачка, поет і композитор, режисер, автор багатьох гімнів для різних міст і країн. Ірина заявляє, що з «Золотий голкою» їй вдалося скинути 20 кг. У методику доктора Мухіної вона повірила беззастережно, все її рекомендації виконувала дуже скрупульозно. Клініку артистка відвідує щотижня, Маріят Мурадаліевна симпатична їй своїм особистим чарівністю і величезною позитивною енергетикою.

Євгенія Добровольська. Народна артистка РФ визнається, що для того, щоб слідувати інструкціям, їй довелося змінити внутрісімейний уклад і спосіб життя, «Орігітею» вона вважає своїм «домашнім салоном краси», а доктора Мухіна - своїм «інструктором по красі».

Ірина Муромцева. Популярна телеведуча каналу «Росія» високо оцінює і ефект від процедур, і особисте спілкування з дієтологом Мухіної, яке приносить їй психологічний комфорт.Іріна про методику Мухіної, про клініку «Орігітея» і про лікарів відгуки залишила дуже теплі.

Ті «зірки», що звернулися за допомогою до дієтолога одного разу, стають прихильниками «Золотої голки» і постійними клієнтами «Орігітеі». Ось вони:

 • Ангеліна Вовк, ведуча телевізійних і естрадних програм, народна артистка.
 • Барі Алібасов, музичний продюсер.
 • Микола Бандурин, естрадний артист і куплетист.
 • Костянтин Лавроненко, актор театру і кіно.
 • Наталя Корольова, естрадна співачка, заслужена артистка.
 • Сергій Жигунов, актор, кінорежисер, продюсер.
 • Лариса Лужина, народна артистка РРФСР.
 • Світлана Разіна, російська естрадна співачка.
 • Регіна Дубовицька, автор і беззмінний лідер «Аншлагу».
 • Балерина Марія Гладишева.
 • Співачка Наталя Штурм.

И это далеко не полный список знаменитых поклонников Марият Мухиной, испытавших на себе ее методику и поверивших в нее.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ