• Friday July 19,2019

Як ефективно накачати прес в домашніх умовах

Всі ми, перебуваючи на пляжі в теплу пору року, хочемо виглядати ідеально. Красиве підтягнуте тіло з підкресленим пресом приваблює протилежну стать, та й сама людина, перебуваючи в такому вигляді, відчуває себе набагато впевненіше. Так як ефективно накачати прес і підтримувати м'язи в тонусі протягом усього року?


Завдання, прямо скажемо, не з легких, але вона цілком здійсненна. Як? Ефективно накачати прес можна, лише регулярно приділяючи час тренувань, не даючи самому собі поблажок. Що стосується часу дня, коли краще займатися, то це питання індивідуальних особливостей організму і зайнятості. Кому-то фізичні навантаження до душі вранці, комусь - увечері. Загальне правило для обох випадків, яке порекомендує кожен фітнес-тренер, наступне: необхідно постаратися утриматися від прийому їжі протягом 1, 5 - 2 годин після закінчення тренування. Що стосується періодичності тренувань, то оптимальний варіант - три рази в тиждень. Розмірений темп, при якому навантаження на м'язи живота будуть чергуватися з днями відпочинку, допоможе плавно нарощувати м'язову масу і вдосконалювати свою форму.

Отже, ви задалися питанням про те, як ефективно накачати прес, але не знаєте, з чого почати. А починати, як і будь-який інший вид тренування, необхідно з розігріву м'язів. Природно, краще всього для цього підійдуть велотренажер або бігова доріжка. Однак через брак таких в домашніх умовах цілком можна обійтися стрибками. Кардиотренировки одночасно і спалюють жир, підвищують витривалість і, звичайно, прогрівають все зв'язки і м'язи.
Далі переходимо безпосередньо до вправ. Рекомендуємо три види навантажень, які можна використовувати для м'язів преса. Для їх виконання не потрібні спеціальні пристосування і додатковий інвентар.
Перша вправа виконується, лежачи на спині, ноги при цьому зігнуті в колінах, руки зведені в замок за головою і спрямовані в протилежні сторони. З такого вихідного положення потрібно якомога більш плавно піднімати верхню частину тулуба і тягнутися підборіддям до колін, після чого знову повертається у вихідне положення.
Друга вправа виконується з аналогічного вихідного положення, але з діагональним скручуванням. Т. е. Правий лікоть спрямовується до лівого коліна і навпаки. Це відмінний спосіб для додання форми косим м'язам живота.
З все того ж вихідного положення піднімайте ноги під кутом 90 ° до тіла, після чого плавно опускайте їх на підлогу. Це третій вид навантаження.

Ще один спосіб, як ефективно накачати прес - вправи з фітболом, пружним гумовим м'ячем діаметром до одного метра. За допомогою фітболу опрацьовуються різні групи м'язів всього тіла. Вправа по скручуванню виконується в положенні лежачи спиною на м'ячі і впираючись ногами в підлогу. Руки, як і раніше, зімкнуті за головою. В якості альтернативи можна виконувати скручування торса, лежачи на підлозі і поклавши напівзігнуті ноги на фітбол.
Запорука успіху не в тому, який ефективний спосіб накачати прес ви віддасте перевагу (краще все ж виконувати вправи в комплексі), а, як це вже було сказано, в підході до тренувань. Ведіть чіткий контроль виконуваних вправ, не лінуйтеся записувати все в блокнот. Наприклад, зручною буде таблиця з графами, в яких буде фіксуватися інформація про тренованих м'язах, вправах для них і кількості виконуваних підходів. Так можна стежити за виконанням вправ і не забувати про навантаження на конкретний день.
Багато хто задається питанням: "За скільки місяців можна накачати прес?" Насправді питання це риторичне, оскільки виконувати вправи потрібно в першу чергу для себе, щоб виглядати гідно і бути в тонусі протягом усього року.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі