• Tuesday July 16,2019

Що таке лазертаг? Особливості та відмінності від інших військових ігор

Що таке лазертаг? Ця назва найчастіше використовується відносно лазерного пейнтобола. Це військово-прикладна гра, яка проходить в реальному просторі і часі. У кожного гравця є своя зброя і система датчиків, закріплених на тілі. Є два основних напрямки цієї гри: арені і внеаренний лазертаг.

Обидва напрямки гри засновані на загальних принципах, але тим не менше вони істотно відрізняються. В арену лазертаг датчики вбудовуються в спеціальний жилет, тому стиль гри дещо обмежений в діях: потрібно уникати зіткнень, заборонено лежати і бігати. Арені лазертаг проходить в приміщенні, в лабіринті. Внеаренний дає гравцеві більшу свободу, в тому числі і в діях. Датчики в цьому напрямку гри кріпляться тільки на головний пов'язці.

принцип гри

Далеко не всім відомо, що таке лазертаг і який принцип цієї військової гри. Суть лазерного пейнтобола полягає в ураженні датчиків противника інфрачервоним променем, випромінюваних бластером гравця. Попадання в датчик не супроводжується фізичними відчуттями. В основному одне влучення не рахується «смертельним». Хоча хід гри багато в чому залежить від налаштувань програмного забезпечення. Зброї можна задати різний нищівну силу. Також є можливість вибирати показник «броні» і кількість «здоров'я».

Після того як датчик противника буде вражений, пролунає звуковий сигнал, і заданий для зброї кількість хітів знімається. Після того як загальна кількість хітів, отриманих гравцем, перевищить задане значення «здоров'я», його бластер відключається, і він вважається «убитим».

Устаткування для гри

Для створення власного лазертаг необхідний наступний комплект обладнання:

  1. Радіоточка, за допомогою якої буде працювати вся система. Щоб збільшити ігрову зону, потрібно розширити радіус дії. Для цього необхідно придбати кілька радіоточок і об'єднати їх.
  2. Комп'ютер з встановленим на ньому софтом. Софт купується разом з радіоточкою або ж скачується з сайту виробника.

Ось, в принципі, і все необхідне для гри лазертаг обладнання. Але ще для неї потрібен спеціальний зброю. Ця частина найдорожча в системі. Зброя може бути будь-яким, так як воно універсально і взаємозамінні, але вітчизняні покупці найчастіше віддають перевагу імітації автомата Калашникова. Виробники рекомендують купувати комплект з десяти штук і хоча б на одне - зброя для лазертаг вимагає пристрілки, як і сьогодення.

Види зброї для гри

Зброя, яку використовують в лазертаг, буває двох видів:

  1. Моделі лазерних пістолетів і бластеров.
  2. Імітація бойових видів вогнепальної зброї.

Для гри можна використовувати і більш легкі види автоматів і лазерних пістолетів - космічну зброю, подібне якому можна побачити у фантастичних фільмах. Ніякої схожості з бойовими видами ні зовні, ні в режимах стрільби воно не має. Така зброя має більший кут попадання, є багато можливостей зробити його відновлює.

приклади гри

Щоб стало зрозуміліше, що таке лазертаг, можна привести такі приклади гри: знайти і захопити територію ворога, провести операції з порятунку заручників, знищення противника на своїй території, звільнення або захоплення декількох головних точок для встановлення контролю над ними. Місій може бути стільки, скільки завгодно, за вашим бажанням.

Чим відрізняється лазертаг від інших видів військових ігор?

Найближче до лазертагу такі ігри, як страйкбол, пейнтбол і хардбол. У страйкболі гравці копіюють форму і озброєння відомих світових підрозділів. У противника стріляють пластиковими кульками, які розганяються енергією стисненого повітря. Дальність стрільби - всього кілька десятків метрів, вартість пострілу низька. Поразка кульками на близьких відстанях досить болісно, ​​на вильоті удар практично не відчувається.

У пейнтболі поразки супротивника ведеться кульками з фарбою. З захисту потрібно маска для запобігання попадання "кулі" в обличчя гравця. Дальність стрільби - кілька десятків метрів. Попадання болісно навіть на вильоті.

Найбільш травматичним видів військових ігор вважається хардбол. Тут стрілянина ведеться сталевими кульками або свинцевими кульками за рахунок пружини чи стисненого повітря. Зі спеціального обладнання потрібно щільний захист для всього тіла, шарф для шиї і маска на обличчя. Попадання досить болісно навіть на вильоті. Дальність стрільби набагато більше, ніж у пейнтболі або страйкболі, але менше, ніж в грі лазертаг.

Тепер нагадаємо, що таке лазертаг. У цій грі поразки супротивника ведеться кодованим інфрачервоним сигналом. Для цієї гри не потрібне спеціальне захисне спорядження (якщо використовуються військові зразки з інфрачервоним лазером, то необхідні спеціальні окуляри для захисту сітківки очей). Вартість пострілу - нульова, дальність стрільби - до 200 метрів на сонці (у темну пору або в звичайну погоду дальність істотно збільшується).

Із сучасних видів розваг гра лазертаг вважається найбільш невинною. Тут в вас лише направляють промінь світла, який фіксується системою датчиків. Великою перевагою є те, що при стрільбі немає затримок. Зброя лазертаг стріляє точно і швидко, майже як справжні бойові автомати. Принцип його роботи заснований на попаданні або непотрапляння. Тобто якщо у вас п'ять життів, то і потрапити в вас повинні п'ять разів. Крім того, гравець може програмувати зброю на свій розсуд, наприклад зробити меншу дальність, багато життів, патронів або прибрати вогонь своїх.


Цікаві Статті

Популярна низкоуглеводная дієта: меню на тиждень

Популярна низкоуглеводная дієта: меню на тиждень

Ще в 70-х роках минулого століття американці стали панічно боятися вуглеводів, вважаючи їх винними у всіх зайвих кілограмах. У пострадянських країнах же повальний відмову від каш, хліба і макаронів з метою схуднення почався лише в 90-х роках. Але повністю уникати вживання вуглеводів не варто - так ви позбавите себе джерела багатьох вітамінів і корисних речовин. Підходити до питання схуднення необхідно з розумом: не можна просто відмо

Ростовки велосипедів: таблиця.  Ростовка рами велосипеда

Ростовки велосипедів: таблиця. Ростовка рами велосипеда

Найважливіший параметр, на який має сенс звертати увагу при виборі даного транспортного засобу, - це ростовки велосипедів (тобто розміри рами). Не так важливий матеріал, модель і зовнішній вигляд, як комфорт і відповідний розмір залізного коня. Тільки в цьому випадку їздити буде зручно. Історія ростовок Щоб вибрати оптимальний розмір велосипеда, необхідно враховувати ряд параметрів. Раніше все було набагато простіше. За радянських часів зус

Веласкес-Вердум - бій року

Веласкес-Вердум - бій року

Для більшості любителів змішаних єдиноборств такі імена, як Кейн Веласкес і Фабріціо Вердум. говорять дуже багато. Якщо дивитися об'єктивно, то на сьогоднішній день ці два бійця є титанами важкій ваговій категорії в UFC. Історичне протистояння Веласкес-Вердум, яке відбулося в 2015 році, повинна була визначити найсильнішого в дивізіоні і закрити всі суперечки про те, наскільки Вердум гідний або н

Радянський футболіст Георгій Ярцев: біографія

Радянський футболіст Георгій Ярцев: біографія

Георгій Ярцев - радянський футболіст, яскрава, емоційна особистість, нападник не тільки на полі, але і в житті. Видатний гравець і тренер, ризикова людина і боєць, який закінчив медучилище, але, попри все, що йде назустріч своїй мрії. Хто має титули кращого бомбардира чемпіонату СРСР 1978 року, чемпіон СРСР 1979 року народження, срібний призер чемпіонату СРСР 1980 року. Ранні роки Народився в селищі Микільське Костро

Калібр 243 Win: опис, характеристики

Калібр 243 Win: опис, характеристики

До уваги любителів полювання на прилавках спеціалізованих магазинів наданий широкий асортимент різної збройової продукції. Судячи з численних відгуків споживачів, особливою популярністю користуються патрони Winchester 243. Створений спеціально для відстрілу гризунів, даний боєприпас сьогодні ефективно використовується для полювання на дичину середніх розмірів. Деякий час в якості снайперського снаряд

B-flexy: відгуки.  Вакуумно-роликовий масаж тіла на апараті B-flexy

B-flexy: відгуки. Вакуумно-роликовий масаж тіла на апараті B-flexy

Сорок два роки тому в одному з американських журналів вийшла стаття, яка надовго позбавила спокою представниць прекрасної статі. Йшлося про целюліт і необхідність позбавлення від нього - з тих пір дівчата і жінки не перестають боротися з ненависною "апельсиновою кіркою". Поява нової проблеми зіграло на руку beauty-виробникам. Креми, обгортання і десятки видів масажу сьогодні кинуті на боротьбу з целюлітом. Ми розповімо про апарат B-flexy. Відгуки, принцип дії і вартість процедури будуть розг