• Wednesday June 26,2019

Як вирубати з одного удару людини? Дізнаємося!

На жаль, в житті бувають такі ситуації, коли вам загрожує серйозна небезпека, і мало того що суперник перевершує за силою в кілька разів, так він ще і агресивний. І почалася бійка може закінчитися не тільки ударами і саднами, а й загибеллю одного з її учасників.

Як вирубати з одного удару людини?

Саме в такі моменти потрібно захищатися всіма можливими і неможливими способами. При попаданні в подібну ситуацію мимоволі виникає питання: як вирубати людини одним ударом? Існує кілька способів вивести людину з рівноваги. Почнемо з найбільш вразливою області людини - око. Вдаривши противника по діагоналі від низу до верху долонею на себе, ви не завдасте сильних каліцтв, адже вам потрібно тільки припинити бійку, але біль і травмування століття і верхніх покривів очного яблука йому гарантовані. Навіть є ймовірність того, що нападник знепритомніє, і ви встигнете сховатися.

Дуже важливо не промахнутися, інакше всі ваші спроби увінчаються трагедією для вас. Удари повинні бути швидкими, точними і несподіваними, інакше як ще вирубати з одного удару людини, який агресивно налаштований і фізично сильніший за вас?

Дуже болючими є удари по носі противника. Пряме влучення в орган дихання призводить до короткого за часом шоку. Але якщо вдарити підставою долоні трохи вище, то цей шок буде куди сильніше і довше. Не забудьте знаменитий прийом в кінематографі, удар головою в ніс. Якщо ви підготовлена ​​людина або у вас за спиною досвід боротьби, то вам не складе великих труднощів зробити його. Цей спосіб призведе до перелому носа або до нокауту.

Існує ще один чудовий прийом, як вирубати з одного удару ворога, ви, напевно, вже здогадалися, куди, - це пахова область. Вона дуже чутлива, і є основною метою, тому що це найбільш незахищена область чоловічого організму. В починається бійці вам дасть деяку перевагу точний удар по чоловічому достоїнству, який здатний занурити людини в несвідомий стан.

Як вирубати з одного удару людини? Продовжуючи шукати способи, згадайте ще про одну частини тіла, нищівний удар по якій може привести до значних травм. Звичайно, це вуха. Це чудова мішень для нападу. Точний і сильний удар одночасно по обох вух призведе до розриву барабанних перетинок, а також кровотечі в порожнини носа, вуха, горла і втрати свідомості.

Рада спортсмена

У книзі Джона Гілбі «Секрети бойових мистецтв світу» розповідається про російською борця за прізвищем Сліманьскій. Він довго служив в органах державної безпеки. І він описує удари по вуха долонями, які складені човником. Пальці при цьому притиснуті щільно один до одного. В результаті чого, противник отримує травму середнього вуха і втрачається в просторі. Удар повинен бути завдасть таким чином, щоб саме долоню припадала на раковину.

Навіть якщо ви потрапите тільки по одному юшку, і вам не вдасться оглушити, то противник в будь-якому випадку отримає масу неприємних відчуттів від удару по хряща. І у вас буде два варіанти розвитку подій: це добити опонента або швидко зникнути з місця бійки. Цей варіант не розглядається, коли противник зростом під два метри.

Удар в скроневу частину

Як вирубати з одного удару людини? Продовжуючи вивчати слабкі частини тіла супротивника і заучувати способи боротьби, потрібно згадати про те, що череп має різну товщину на всій його площі, попереду це 5 мм, а в лобовій частині майже сантиметр. Тільки в скроневій частині людського черепа товщина всього два, а то і один міліметр. Як ви вже зрозуміли, ця область досить уразлива для нанесення ударів.

Тільки ні в якому разі не наносите удар кістками кулака, це може привести до летального результату вашого противника, а це дуже небажано. Бийте тільки долонею. Хоча і такий метод теж здатний привести до смерті людини. Якщо долоню ляже таким чином, що ваш удар може вразити очей, то це вважається комбінованим ударом.

Куди бити?

Голова - воістину унікальний орган, який поєднує в собі багато больових точок. Як вирубати з одного удару людини? Розглянемо ще одне місце, куди варто бити. Цей варіант - щелепу. Удар по нижній щелепі вимагає точності, різкості, правильної траєкторії і сильного кулака. Якщо все це поєднати, то ви відправите в нокаут ворога з одного удару.

Як це відбувається? Удар по щелепі потрібно наносити прямо від низу до верху, від цього голова зробить різкий ривок, і мозок, який підпорядковується законам фізики, вдариться об черепну коробку. Це призводить до тимчасового відключення свідомості, тобто до нокауту.

Тільки бийте так, щоб не потрапити по зубах. Удар по зубам людини може пошкодити вашу руку. Такі травми супроводжуються попаданням інфекцій, запаленням, нагноєнням.

висновок

Існує ще багато способів вивести людський організм з ладу. Але, потрапивши в таку ситуацію, краще все вирішити мирним шляхом, не починаючи бійки.


Цікаві Статті

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО - дворазовий чемпіон Національної атлетичної асоціації, ще до участі в Олімпійських іграх у 2008 році встиг зарекомендувати себе як талановитий спортсмен у змаганнях з вільної боротьби. Медалі на Олімпіаді він не отримав, проте його перехід у 2009 році в професійні змагання зі змішаних єдиноборств ознаменував прихід одного з найбільш високорів

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Як футбольні, так і хокейні фанати готові з піною у рота доводити, що вони вболівають за найкращу гру, наводячи при цьому безліч аргументів. Але складно неупереджено і однозначно відповісти на питання: футбол або хокей, що краще? Спочатку потрібно порівняти два види спорту по користі і небезпеки для людини, доступності, витрат, популярності та іншими критеріями. І лише потім можна зробити більш-менш ґрунтовні ви

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко - російський професійний футболіст, який виступає в якості воротаря в ФК «Тосно». Серед його спортивних досягнень можна виділити наступне: чемпіон російської Футбольної Національної ліги 2012 (у складі Саранська «Мордовії»). Серед індивідуальних нагород голкіпера можна відзначити, що його оголошували кращим гравцем місяця в сезоні 2014/15, а згодом кращим гравцем клубу за підсумками сезону (в період виступів за «Уфу»

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Плавання - дуже популярний вид спорту. Адже вода благотворно впливає на весь організм: додає силу, свіжість, красу і здоров'я. Басейни в Кожухова дуже популярні серед населення. Під час тренувань у воді знімається напруга, стрес і поліпшується настрій. Плавати в них можна і взимку, і влітку. Для занять у воді практично

Що таке каток?  відпочиваємо активно

Що таке каток? відпочиваємо активно

Прихід зими вносить свої поправки в проведення дозвілля. Сніг і мороз нагадують любителям зимового відпочинку про прихованих санках, лижах, ковзанах і другом інвентарі. Де краще кататися на ковзанах? Якщо для катання на санках або лижах досить невеликого спуску, то ковзани вимагають наявності і спеціального

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Фігура балерини приваблює своєю витонченістю, проте не всі представниці цієї професії мають природну стрункістю. Багато з них прикладають масу зусиль, які полягають не тільки в постійних тренуваннях, а й в спеціальному раціоні. Його називають дієтою балерин. Для кого-то вона може здатися жорсткою, хоча включає виключно корисні продукти. суть дієти В основу системи схуднення входить складання раціону, який базуєтьс