• Monday April 22,2019

Як вирубати з одного удару людини? Дізнаємося!

На жаль, в житті бувають такі ситуації, коли вам загрожує серйозна небезпека, і мало того що суперник перевершує за силою в кілька разів, так він ще і агресивний. І почалася бійка може закінчитися не тільки ударами і саднами, а й загибеллю одного з її учасників.

Як вирубати з одного удару людини?

Саме в такі моменти потрібно захищатися всіма можливими і неможливими способами. При попаданні в подібну ситуацію мимоволі виникає питання: як вирубати людини одним ударом? Існує кілька способів вивести людину з рівноваги. Почнемо з найбільш вразливою області людини - око. Вдаривши противника по діагоналі від низу до верху долонею на себе, ви не завдасте сильних каліцтв, адже вам потрібно тільки припинити бійку, але біль і травмування століття і верхніх покривів очного яблука йому гарантовані. Навіть є ймовірність того, що нападник знепритомніє, і ви встигнете сховатися.

Дуже важливо не промахнутися, інакше всі ваші спроби увінчаються трагедією для вас. Удари повинні бути швидкими, точними і несподіваними, інакше як ще вирубати з одного удару людини, який агресивно налаштований і фізично сильніший за вас?

Дуже болючими є удари по носі противника. Пряме влучення в орган дихання призводить до короткого за часом шоку. Але якщо вдарити підставою долоні трохи вище, то цей шок буде куди сильніше і довше. Не забудьте знаменитий прийом в кінематографі, удар головою в ніс. Якщо ви підготовлена ​​людина або у вас за спиною досвід боротьби, то вам не складе великих труднощів зробити його. Цей спосіб призведе до перелому носа або до нокауту.

Існує ще один чудовий прийом, як вирубати з одного удару ворога, ви, напевно, вже здогадалися, куди, - це пахова область. Вона дуже чутлива, і є основною метою, тому що це найбільш незахищена область чоловічого організму. В починається бійці вам дасть деяку перевагу точний удар по чоловічому достоїнству, який здатний занурити людини в несвідомий стан.

Як вирубати з одного удару людини? Продовжуючи шукати способи, згадайте ще про одну частини тіла, нищівний удар по якій може привести до значних травм. Звичайно, це вуха. Це чудова мішень для нападу. Точний і сильний удар одночасно по обох вух призведе до розриву барабанних перетинок, а також кровотечі в порожнини носа, вуха, горла і втрати свідомості.

Рада спортсмена

У книзі Джона Гілбі «Секрети бойових мистецтв світу» розповідається про російською борця за прізвищем Сліманьскій. Він довго служив в органах державної безпеки. І він описує удари по вуха долонями, які складені човником. Пальці при цьому притиснуті щільно один до одного. В результаті чого, противник отримує травму середнього вуха і втрачається в просторі. Удар повинен бути завдасть таким чином, щоб саме долоню припадала на раковину.

Навіть якщо ви потрапите тільки по одному юшку, і вам не вдасться оглушити, то противник в будь-якому випадку отримає масу неприємних відчуттів від удару по хряща. І у вас буде два варіанти розвитку подій: це добити опонента або швидко зникнути з місця бійки. Цей варіант не розглядається, коли противник зростом під два метри.

Удар в скроневу частину

Як вирубати з одного удару людини? Продовжуючи вивчати слабкі частини тіла супротивника і заучувати способи боротьби, потрібно згадати про те, що череп має різну товщину на всій його площі, попереду це 5 мм, а в лобовій частині майже сантиметр. Тільки в скроневій частині людського черепа товщина всього два, а то і один міліметр. Як ви вже зрозуміли, ця область досить уразлива для нанесення ударів.

Тільки ні в якому разі не наносите удар кістками кулака, це може привести до летального результату вашого противника, а це дуже небажано. Бийте тільки долонею. Хоча і такий метод теж здатний привести до смерті людини. Якщо долоню ляже таким чином, що ваш удар може вразити очей, то це вважається комбінованим ударом.

Куди бити?

Голова - воістину унікальний орган, який поєднує в собі багато больових точок. Як вирубати з одного удару людини? Розглянемо ще одне місце, куди варто бити. Цей варіант - щелепу. Удар по нижній щелепі вимагає точності, різкості, правильної траєкторії і сильного кулака. Якщо все це поєднати, то ви відправите в нокаут ворога з одного удару.

Як це відбувається? Удар по щелепі потрібно наносити прямо від низу до верху, від цього голова зробить різкий ривок, і мозок, який підпорядковується законам фізики, вдариться об черепну коробку. Це призводить до тимчасового відключення свідомості, тобто до нокауту.

Тільки бийте так, щоб не потрапити по зубах. Удар по зубам людини може пошкодити вашу руку. Такі травми супроводжуються попаданням інфекцій, запаленням, нагноєнням.

висновок

Існує ще багато способів вивести людський організм з ладу. Але, потрапивши в таку ситуацію, краще все вирішити мирним шляхом, не починаючи бійки.


Цікаві Статті

Біографія хокеїста Євгена Катічева

Біографія хокеїста Євгена Катічева

У даній статті мова піде про Російському професійному хокеїста Катічеве Євгенії Олексійовича. Він є уродженцем Челябінська і учасником клубу «Витязь». Розповідається про його біографії і спортивній кар'єрі, починаючи з ранніх років і закінчуючи сьогоденням, про всі його підйомах і падіннях, про участь в різних змаганнях і про всі клубах, за які він виступав. Фанати представленого гравця зможуть ще більше дізнатися про його життя, а інші відкриють для себе історію успіху іменитого спортсмена. Коротка біографія Євгена Катічева і загальні відомості про хокеїста Євген Олексійович Катич народивс

Виконання станової тяги: користь, можливу шкоду, правильна техніка

Виконання станової тяги: користь, можливу шкоду, правильна техніка

Виконання станової тяги - просте рішення для організації дієвих силових тренувань. Спортсмени використовують вправу для підтримки тіла в хорошій формі, прогресу атлетичних показників. Заняття сприяє активізації обмінних процесів в організмі, спалюванню підшкірного жиру, якісному засвоєнню корисних речовин. Давайте з'ясуємо, ще якась

Георге Хаджі.  Біографія Карпатського Марадони

Георге Хаджі. Біографія Карпатського Марадони

Георге Хаджі - румунський футболіст. Позиція, на якій виступав гравець, - півзахист. Хаджі названий кращим футболістом Румунії минулого століття. У 2001 році почав працювати тренером. Головна особливість гравця - приголомшливий удар. Футболістові вдавалося закручувати м'яч, який летів з незрозумілої лінії і представляв вели

Найкращі фітнес-клуби Мурманська

Найкращі фітнес-клуби Мурманська

Одного разу приходить час, коли кожен з нас хоче зайнятися спортом. Причини можуть бути абсолютно різними: бажання почати правильне життя з чистого аркуша або просто потреба терміново привести своє тіло в ідеальну форму. Найчастіше люди шукають відповідний спортивний клуб або фітнес-зал. А як же йдуть справи з фітнес-клубами в Мурманську? У цій статті складений список найкращих закладів для заняття с

Олег Нечаєв: історія кар'єри футболіста

Олег Нечаєв: історія кар'єри футболіста

Нечаєв Олег Михайлович народився 25 червня 1971 року в селі Костянтинівка в Республіці Татарстан. З юного віку він почав займатися футболом і з 17 років виступав за професійні команди. Початок кар'єри Олег Нечаєв в якості першої команди вибрав казанський "Рубін". У 1988 році виступав у другій лізі чемпіонату СРСР

Содові ванни для схуднення: відгуки лікарів - що слід знати?

Содові ванни для схуднення: відгуки лікарів - що слід знати?

Чи є ефективними содові ванни для схуднення? Відгуки лікарів різноманітні на цей рахунок. Завдяки безлічі приписаних позитивних якостей соді, цей продукт став досить популярним у використанні з метою зниження ваги. Міфи про чудодійні властивості і здатності моментально спалювати жир, змушують безліч жінок експериментувати з цим далеко не безпечним продуктом, не замислюючись про наслідки. Сод