• Saturday July 20,2019

Джонні Джексон, бодібілдер: фото, біографія, силові показники. Тренування Джонні Джексона

Чи часто вам доводилося чути про те, що професійні бодібілдери виглядають масивними і сильними лише зовні, однак насправді мають нефункціональними і слабкими м'язами? Цей спорт постійно критикується за його марність, ніби великі м'язи ніде застосувати в реальному житті, та й виглядають якось незграбно. Нарешті, крім зовнішньої форми культуристи ні до чого більше не прагнуть, на відміну від пауерліфтерів, які працюють на максимальні ваги або борців, постійно поліпшують техніку ведення бою. Що ж, Джонні Джексон є сміливим контраргументом в таких нападках з боку громадськості та ЗМІ, відображаючи всю пишноту улюбленого спорту. Нині він входить до числа найсильніших людей планети, що мають сумарну вагу «базової трійки» - неймовірні 1023 кілограми!

коротка біографія

Майбутній атлет народився 30 січня 1971 року в одному з містечок штату Нью-Джерсі, США - Хаммонтоні. У багатьох інтерв'ю Джонні Джексон уникає питань про дитинство або сімейний стан. Зрозуміло, кожен має право на особисте життя. Захоплюватися бодібілдінгом почав в дуже ранньому віці - 8 років, коли пройшла його перша тренування. З тих часів наш герой став одержимим цим спортом, проводячи свої тренування разом з братом. Останній, на жаль, загинув в 1998 році, що стало справжнім потрясінням для спортсмена, кардинально змінив його життя. За словами самого Джексона, він в той момент пообіцяв, що не закине бодібілдинг, братиме участь в турнірах і почне заробляти шалені гроші, як і хотів його брат. Більш того, зал захищав його від «вуличних» проблем.

Перші успіхи в спорті

Крім феноменального стажу в бодібілдингу, Джонні Джексон є щасливим володарем гарної генетики, що дозволила йому швидше досягти чудових результатів, та ще й з гарною формою, що не страждає асиметрією. Так, першим успіхом юнаки став шкільний чемпіонат з жиму лежачи, де йому піддалася штанга вагою 138, 3 кг. Уточнимо, що Джексону в той час було 16 років, а вчився він у 9-му класі. Крім того, він навіть грав за шкільну команду в американський футбол, що тільки підтверджує любов цієї людини до спорту, яка збереглася і до сьогоднішнього дня.

Дебютним виходом на сцену став 1998 рік, коли проходив турнір Junior Nationals. Виступав він в середніх вагах, однак зайняти почесне перше місце Джонні не вдалося, адже судді віддали йому срібло. Все це змусило атлета більш серйозно підходити до тренувань і харчування, щоб наполеглива праця приніс чудові дари.

ПРО-кар'єра

Статус бодібілдера ПРО-рівня Джексон отримав лише тоді, коли йому стукнуло 30 років на змаганнях NPC. Той день став дуже важливим для нього, адже переможцем абсолютній категорії став саме герой нашої статті. З боку критиків і суддів звучали хвалебні слова про чудесну м'язової симетрії і, звичайно, хорошою опрацювання і рельєфу. Йому також пощастило стояти в одному ряду з найпопулярнішими бодибилдерами того часу: Лі Пріст, Ронні Колеманом, Ахмадом Хайдаром і багатьма іншими.

Наступний серйозний крок в кар'єрі Джексона стала Олімпія 2003 року, де виступали кращі бодібілдери світу. Там він зайняв 11-е місце, що не дуже обрадувало атлета. З того часу Джонні не пропускав цей турнір, за винятком невдалого 2009 року. Вищу нагороду в світі залізного спорту Джексон так і не виграв, проте з кожним роком намагається працювати старанніше і отримувати все краще і краще форму.

Характер і життєві принципи

Джексон завжди дивував публіку своєю відвертістю і адекватними поглядами на стан певних речей. Плюс до цього, як стверджують його друзі і колеги, Джонні ніколи не намагався вистачати зірок з неба, а свою мету на сьогодні він ставить досить можливу і доступну - увійти до п'ятірки кращих на «Олімпії». Він сам стверджує, що сподіватися на першу трійку немає сенсу, адже належної формою спортсмен до сих пір не має. І це не можна назвати песимістичними настроями, адже це справжня філософія життя, яка кожен день мотивує його на більш наполеглива праця і стійке бажання прогресувати.

Кар'єра Джонні подібна Американських гірках, де стрімкі злети різко змінюються плачевними падіннями, а вдалі виступи приходять на місце поразок і навпаки. Серед народу ходить чутка, що величний трон «Містера Олімпії» для Джексона - це всього лише міраж у пустелі, який поступово віддаляється від нього, якими б складними тренуваннями не займався, і як би строго не підходив до програм харчування. Найголовніше для Джонні Джексона - це самовираження і успіх, до чого і прагнуть більшість людей на нашій планеті. Звичайно, не всім це вдається, проте Джон не збирається здаватися.

Джонні Джексон - тренування

У програмі тренувань атлета ми не знайдемо чогось нового, так як вона багато в чому схожа з іншими техніками професійних бодібілдерів. В основі силових навантажень стоять базові вправи, а також часта робота на памп, щоб м'язи наливалися кров'ю і ставали більше, витривалішими і сильнішими. Підходи у вправах не вважає, так як працює до знемоги. Часто використовує супермережу, а кількість самих вправ доходить до 6-8 за тренування. Нарешті, працює Джонні, як нескладно здогадатися, дрібно, тобто ділить дні на опрацювання спини, грудей і тому подібне. Загалом, нічого нового.

Однак тут цікаво інше: Джонні славиться чудовою формою трапецієподібних м'язів, що є безперечним досягненням його кар'єри. Плюс до цього, все тренування проходять в хардкорні режимі: з великими вагами і божевільною інтенсивністю, що і прославило героя статті.

Програма тренування трапецій

Найкраще опрацьовані м'язи, якими володіє Джонні Джексон, - трапеції. Вони у багато разів перевершують аналогічні у Ронні Колеман або Лу Фериньо, та й ряду інших спортсменів професійного рівня. Коли він знаходиться на піку своєї форми перед змаганнями, дана група м'язів ніби хоче "відірватися", так сильно випирають вони над плечима. Але все це не просто результат хорошої генетики або стероїдів, як вважають багато новачків. Колись атлет протягом 3 декад наполегливо працював над опрацюванням трапецій, в той час як багато інших спортсменів "забивають" на належний розвиток настільки бажаних м'язів.

Нині програма тренувань трапецієподібних включає 4 вправи, на кожне з яких відводиться багато часу і сил:

 1. Шраг на "Хаммері".
 2. Шраг на тренажері Сміта зі штангою за спиною.
 3. Тяга до підборіддя.
 4. Шраг з гантелями сидячи.

Кожне з перерахованих вище вправ Джонні виконує 4 підходи по 10-15 повторень.

Життя «за лаштунками»

Як вже говорилося раніше, Джонні не любить говорити про особисте життя, проте кілька фактів з досьє дозволяють почерпнути чимало цікавого про будні спортсмена. Свої тренування Джонні Джексон проводить в клубі MetroFlex (Техас), де найчастіше працює разом зі знаменитим бряжчить Уорреном. Це покращує змагальний ефект між атлетами, що грає важливу роль в підготовці до різних чемпіонатів. Крім того, в цьому ж залі колись тренувався Ронні Колеман, так що тут кожен метр буквально просякнутий духом залізного спорту, яким правлять бодібілдери. Фото багатьох з них можете побачити нижче.

До Ахіллесовою п'яті Джексона, за його власним твердженням, відноситься харчування і належне дотримання раціону. Навіть володіючи хорошим апетитом, йому вкрай рідко вдається з'їсти великі порції їжі, що не грає на руку бодібілдерам. Якось в своєму інтерв'ю він зазначив, що кожен з нас може важко тренуватися і робити кардіо-вправи, однак при поганому раціоні харчування форму змінити не вийде.

Що стосується важких і дивно інтенсивних тренувань, Джонні завжди стверджував, що високі темпи і позамежні ваги на штанзі обдаровують його справжньою насолодою, адже та любов до заліза, що розвинулася при давніх походах в зал з братом, збереглася і понині.

Далі ми відзначимо цікаві факти з його повсякденних турбот:

 • Складним елементом бодібілдингу вважає збалансоване харчування.
 • Улюблені тренування стосуються опрацювання плечей.
 • Може дозволити собі похід в ресторан фастфуда ( "Макдональдс", KFC і інші) після змагань.
 • Звичайний день починається о 4:30. Лягає спати атлет в 10-11 годин вечора.
 • Найважливішим вправою залізного спорту вважає станову тягу.
 • Пишається тим, що пройшов армійську підготовку, яка виробила в ньому ідеальне відчуття дисципліни.
 • Крім бодібілдингу захоплюється американським футболом і пауерліфтингом.
 • Улюблена музична група на тренуваннях - DMX.

Джексон не схожий на інших атлетів світового рівня, адже стиль його тренувань більш олдскульний, та й силові показники набагато вище, ніж у багатьох суперників на сцені. На жаль, прихильність суддів не на його боці, проте публіка любить Джонні, та й із задоволенням відвідує його Експо і стенди.

Джонні Джексон - силові показники

Саме ці дані валять фанатів спортсмена в захват. Отже, ось ми і підійшли до найцікавішого - силовим показниками, якими володіє Джонні Джексон. Бодібілдинг не завжди може похвалитися високими показниками з вагами у тих чи інших атлетів ПРО-рівня, однак з нашим героєм таке не пройде. Список буде виглядати наступним чином:

 • Жим штанги лежачи - 277 кілограм.
 • Станова тяга - 377 кілограм.
 • Присідання - 374 кілограми.
 • Сумарна вага "базової трійки" - 1023 кілограми.

Що ж, досить значні результати при наступних антропометричних даних:

 • Зростання - 173 сантиметри.
 • Вага - 115 кілограм на змаганнях і 124 в період "міжсезоння".
 • Обхват грудної клітки - 145 сантиметрів.
 • Обхват біцепса - 58 сантиметрів.
 • Обхват талії - 81 сантиметр.

На закінчення

Тривалості кар'єри Джонні Джексона може позаздрити кожен, адже в свої 45 років він вже довгих 16 знаходиться в рядах ПРО. Виграні титули, відмінна форма і натовп затятих шанувальників - чого ще можна бажати істинному бодибилдеру?


Цікаві Статті

Що таке ГН: визначення, вплив на організм, норма в день

Що таке ГН: визначення, вплив на організм, норма в день

Що таке ГН? Це цікавить багатьох. Даний показник допомагає в порівнянні оцінювати вплив однакової кількості вуглеводів різного типу. Чим вище показник ГН, тим істотніше навантаження на роботу організму. Існують способи для зниження даного показника. А як їх застосовувати, і як впливає спорт на глікемічний навантаження, розглянемо в статті. основи Кожна людина, яка веде

Основи боксу: поняття, характеристика виду спорту, техніка і методика, курси для початківців і постановка основного удару

Основи боксу: поняття, характеристика виду спорту, техніка і методика, курси для початківців і постановка основного удару

Бокс - це один з видів спорту. Іншими словами, це - кулачний бій, який проводиться між двома спортсменами, на руках кожного з яких є спеціальні бійцівські рукавички. Це контактний вид спорту. При цьому бій постійно контролюють рефері. Бій триває до дванадцяти раундів. Бокс вже набрав достатню популярність у всьому світі. Деякі з батьків наві

Тоні Фрімен: фото, зріст, вага, програма тренувань

Тоні Фрімен: фото, зріст, вага, програма тренувань

Тоні Фрімен - відома людина в світі культуризму, прозваний своїми колегами і шанувальниками Х-меном, і на це є причини. Адже параметри цього бодібілдера дійсно вражають: тонка талія (76 см) і неймовірно масивні плечі і стегна роблять цю людину схожим на героя з коміксів. Але завдяки цьому контрасту і прославився Тоні Фрімен. Зростання спортсмена - 188 см. Звичайний вага досягає 138 кг, а змагальний - 129 кг. Романтика і спорт Історія появи Тоні Фрімена на арені світового бодібілдінгу

Костіна Оксана: спортивні досягнення і біографія

Костіна Оксана: спортивні досягнення і біографія

Оксана Костіна - радянська спортсменка, видатна російська гімнастка, яка виступала з індивідуальними вправами. перші результати У гімнастику Костіна Оксана потрапила в віці семи років. 1986 рік, коли дівчині було 14, приніс їй перші результати: здобута перемога на змаганнях, що проводилися між пензенськими школами. Спортсменку оцінили, а

Шім'ї Врсалько: кар'єра хорватського футболіста, фіналіста ЧС-2018

Шім'ї Врсалько: кар'єра хорватського футболіста, фіналіста ЧС-2018

Шім'ї Врсалько - хорватський професійний футболіст, який виступає на позиції правого захисника в іспанському клубі «Атлетіко Мадрид» і національної збірної Хорватії. Фіналіст чемпіонату світу 2018 в Росії. Влітку 2018 року перейшов до італійського «Інтер Мілан» на правах оренди. біографія футболіста Шім&

Патрони Феттер: швидкість, відгуки

Патрони Феттер: швидкість, відгуки

Для справжніх мисливців дробові патрони "Феттер" є справжнім порятунком. На сьогоднішній день в магазинах представлений широкий їх асортимент. Відрізняються вони не тільки за калібром, а й по марці пороху. В середньому показник дульной енергії у них знаходиться на рівні 3500 Дж. У свою чергу початкова швидкість польоту кулі дорівнює 300 метрам за секунду. Капсули, як прави