• Tuesday June 25,2019

Як в домашніх умовах виготовити балістичний гель

А ви знаєте, як можна дізнатися балістичний коефіцієнт будь кулі? Зазвичай в польових умовах цей показник визначається тим, як снаряд пробиває абсолютно незахищену плоть. Природно, це було в минулому столітті. Фахівці вже давно придумали матеріал, який максимально близький по щільності плоті тварини і людини - балістичний гель.

Він дозволяє провести випробування, не використовуючи мертві туші, наприклад, свиней. І його можна приготувати в домашніх умовах. Наведений нижче рецепт дозволяє створити балістичний гель своїми руками. Однак отриманий матеріал буде відрізнятися від того, який виготовляють для військових і силових структур.

Що потрібно для приготування

Отже, як зробити балістичний гель? Перш за все, необхідно підготувати посуд і всі компоненти. Перший інгредієнт - желатин. Цей продукт потрібно розвести в співвідношенні один до восьми. Іншими словами, на 800 грам чистої води потрібно взяти всього 100 грам желатину.

Цього компонента потрібно багато, так як він є основою для балістичного гелю. Щоб приготувати блок, обсяг якого становить два літри, знадобиться 250 грам харчового желатину. Варто відзначити, що балістичний гель можна приготувати будь-якого розміру і форми. Все залежить від того, яка ємність і прес-форма є в наявності.

приготування желатину

Для початку слід взяти посуд відповідного розміру і влити в неї необхідну кількість рідини. Тільки після цього в воду можна додати желатин. При цьому склад потрібно ретельно перемішати.

Якщо зробити все навпаки, то в результаті утворюються великі грудки, які доведеться розтирати. Хто працював з желатином, знає, як це непросто. Навіть при ретельному розтиранні залишаться дрібні грудочки, які можуть зіпсувати балістичний гель.

Перемішувати желатин краще руками. Пальцями можна намацати навіть найменші грудочки і розтерти їх.

охолодження обов'язково

Після того як склад буде готовий, ємність слід помістити в холодне місце. Найкраще посуд з майбутнім гелем помістити в морозильну камеру або в холодильник. Це дозволить забезпечити необхідну гідратацію.

розігрів складу

Коли харчовий желатин розчиниться повністю і охолоне в холодильнику, необхідно його розігріти. Для цього отриманий склад слід перелити в каструлю і поставити на вогонь. Не варто залишати желатин без нагляду. На цьому етапі склад необхідно регулярно перемішувати. В результаті цього всі бульбашки повітря, які є в суміші, вийдуть.

Заповнення прес-форми

Баллистический гель майже готовий. Залишилося залити склад в прес-форму і трохи почекати. Отже, яку посуд використовувати? Для прес-форми підійде практично будь-яка ємність. Звичайно, є певні вимоги. Отже, посуд в першу чергу повинна за обсягом відповідати кількості приготованого харчового желатину.

Також слід використовувати антипригарні кошти. В даному випадку ідеально підійде спрей. От і все. Тепер необхідно перелити розведений харчовий желатин в прес-форму і знову охолодити. Для цього ємність зі складом потрібно помістити в холодильник приблизно на 36 годин. Через зазначений час в прес-формі утворюється необхідний балістичний гель.

Повторне використання

В ході випробувань балістичний гель буде деформуватися. Але і це не біда, тому що йому можна повернути первозданний вигляд. Цим і відрізняється матеріал домашнього виробництва. Щоб привести в порядок балістичний гель, необхідно його порізати на невеликі шматочки і помістити все в підходящу за обсягом каструлю. Попередньо матеріал, придатний для переробки, варто ретельно промити під струменем води, бажано холодної. Після цього ємність слід поставити на невеликий вогонь і довести вміст до температури в 120 ° С.

В результаті нагрівання склад повинен стати однорідним. При повторному кип'ятінні, як і при приготуванні, желатин потрібно регулярно перемішувати. В іншому випадку в готовому балістичному гелі будуть бульбашки повітря. Що не зовсім добре. Готовий склад після розігріву варто знову влити в прес-форму і помістити на 24 години в холод.

Як і скільки зберігати

Готовий балістичний гель, виготовлений з харчового желатину, довго не зберігається. Тому використовувати матеріал потрібно протягом півгодини, якщо температура в приміщенні або ж на вулиці перевищує 20 ° С. Крім цього, балістичний гель домашнього приготування боїться тривалого перебування під прямими сонячними променями, а також в приміщеннях з високою температурою повітря.

На закінчення

Ось так можна приготувати балістичний гель в домашніх умовах. Як бачите, в процесі виготовлення немає нічого складного. Головне - дотримуватися правил розведення харчового желатину. Основне призначення балістичного гелю - ловити кулі.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на