• Wednesday June 26,2019

Тренажер "Здорова спина": відгуки

У лікувальних і профілактичних цілях при захворюваннях хребта велику роль відіграє лікувальна фізкультура і спеціальні гімнастичні вправи. Один з найефективніших методів - заняття на унікальному тренажері «Здорова спина». Пристосуванням можна користуватися удома, в офісі або спеціальних медичних закладах.

Особливості

Розглянутий спортивний прилад ще називається «Місток». З його допомогою можна позбутися від спинних болів, підкоригувати поставу, укріпити і розтягнути м'язову групу. Компактний тренажер «Здорова спина» відмінно підходить для домашнього застосування, показаний людям всіх вікових груп, незалежно від ваги і зростання. Займатися за допомогою цього пристосування можуть досвідчені спортсмени і новачки.

Простота конструкції дає можливість експлуатувати агрегат без спеціальних навичок і додаткової допомоги. Він призначений як для позбавлення від хвороб хребта, так і їх профілактики. За допомогою зазначеного приладу проводять ранкову зарядку, знімають напругу з м'язів в кінці робочого дня. Комплекс занять триває 5-15 хвилин, при необхідності навантаження підвищують.

Проведення інтенсивних занять на ефективному тренажері «Здорова спина» сприяє:

 • поліпшенню розтяжки хребетного стовпа;
 • вдосконалення гнучкості;
 • позбавленню від спазмів м'язів;
 • запобігання розвитку патологій;
 • зняттю больових симптомів.

Пристрій орієнтований на грудини і поперековий відділ хребта.

конструкція

Тренажер «Місток» ( «Здорова спина») - це пристосування дугообразного типу, скріплене біля основи. Конфігурація приладу повторює контури хребта людини. До основним конструкційним елементам належить робоча частина у вигляді дуги і основа з трьома гніздами. З одного боку елемента передбачено отвір для регулювання дуги.

Власник самостійно може коригувати контур робочого елемента з установкою однієї з трьох програм. Як матеріал виготовлення використовується спеціальний ударостійкий пластик. Незважаючи на масу всього в один кілограм, конструкція здатна витримувати значні навантаження.

Апарат оснащений зрозумілим і нескладним механізмом складання, коригується без особливих складнощів. Випускається тренажер «Здорова спина» в двох варіаціях: штатному виконанні і версії з ефектом масажу. Другий тип відрізняється наявністю спеціальних елементів, розташованих уздовж дуги. Модифікація сприяє посиленню притоку крові до проблемних ділянок, а також зменшення їх напруги.

Плюси і мінуси

Судячи з відгуків про тренажер «Місток» ( «Здорова спина»), до його переваг можна віднести:

 • простоту експлуатації;
 • відсутність необхідності в додатковому оснащенні і сторонньої допомоги;
 • широкі можливості для використання в обмеженому просторі;
 • доступну вартість (від тисячі рублів);
 • гарантію від виробника на 24 місяці.

До того ж займатися на ньому можна в будь-якому віці.

Серед мінусів - низька ефективність для розробки верхньої плечового пояса.

Принцип роботи

Домашній тренажер «Здорова спина» діє таким чином: анатомічна форма агрегату розтягує хребетну частина за рахунок ваги тулуба і його вигинання. Дистанція між хребцями починає поступово збільшуватися, при цьому спинні м'язи виконують функцію підтримки.

Розтягуючись, вони чинять опір, посилюючи м'язовий каркас. Після занять знижується навантаження на хребетний стовп. Разом з ним зміцнюється тканину м'язів. Ефект розтяжки досягається при правильному розташуванні пристрою. Перед тренуванням слід встановити пристосування, як зазначено в інструкції. Збільшена по ширині частина повинна розміщуватися під попереком, суджена сторона - під лопатками.

Як займатися?

На першому етапі заняття тривають в 2-3 рази довше звичайного часу. Це пов'язано з тим, що користувачеві необхідно звикнути до конструкції з урахуванням індивідуальних особливостей.

Спочатку більшість м'язів і зв'язок ослаблені, тому можливо їх оніміння і набрякання. На перших порах рекомендується виконувати вправи з мінімальним навантаженням, щоб не перевантажувати хребет. Слід правильно дихати, максимально задіявши ребра. Груди і живіт при виконанні вправ повинні використовуватися по мінімуму. Тренажер можна застосовувати пасивним або активним способом. Виробник уточнює, що другий метод дає кращий результат в плані терапевтичного і розслабляючого ефекту.

Орієнтовна схема тренувань

Нижче наведено приблизний тренувальний комплекс.

 1. Лежачи на арці, необхідно гранично розслабитися.
 2. Руки не поспішаючи закидають назад, повільно і не згинаючи піднімають, повертаються у вихідну позицію. Збільшити навантаження можна шляхом напруги преса.
 3. Згинають в колінах ноги, заводять їх вліво, притискають до підлоги.
 4. У зворотний бік розгортають голову набік.
 5. Після цього змінюють напрямок зігнутих кінцівок і голови.
 6. Плечі повинні бути притиснуті щільно до підлоги.
 7. Після закінчення виконання вправ необхідно перевернутися набік і посидіти пару хвилин перед тим, як встати.

Рекомендації та протипоказання

показання:

 • ослаблення спинних м'язових відділів;
 • защемлення хребетних і спинних нервів;
 • прояв грижі міжхребцевої;
 • радикуліт;
 • спастичні прояви в міжхребцевих м'язах.

Не рекомендується використовувати розглянутий апарат особам з нестандартно високим або низьким ростом, дітям до 16 років, людям, які мають захворювання серцево-судинної системи, гіпертонікам.

робочі режими

Як свідчать відгуки про тренажер «Здорова спина», його можна експлуатувати на трьох робочих позиціях. Кожна з них передбачає певний рівень навантаження.

Перший режим забезпечує навантаження на м'язи по мінімуму, при цьому добре розслабляється спина. Він ідеально підходить для початківців або людей похилого віку.

На другому рівні навантаження стає більше з підвищенням інтенсивності тренувань. На цьому етапі активно зміцнюються м'язи і хребетний стовп, запобігаючи травми і розтягування. Цей режим рекомендується виставляти після 2-3 тижнів занять.

Третя категорія передбачає граничне навантаження на проробляються ділянки. При правильному використанні виявляється лікувальну дію. Цей режим рекомендується тільки підготовленим людям. Часто на цьому рівні займаються гімнасти і йоги.

Щоб забезпечити безпеку і корисність тренувань, необхідно вибирати режим, відповідний підготовці та фізичних особливостей. Переходити на збільшені навантаження слід тільки після достатнього посилення м'язового корсету. Перед експлуатацією приладу рекомендується проконсультуватися з лікарем. Крім того, обов'язково вивчіть інструкцію з експлуатації та обслуговування пристосування.

Відгуки про тренажер для спини і хребта «Здорова спина»

Відгуки користувачів про цей апарат переважно позитивні. У них вони відзначають простоту використання тренажера, хороший ефект і доступну вартість. Крім того, багатьох приваблює компактність приладу, що дає можливість експлуатувати його практично в будь-якому місці. Серед додаткових плюсів - короткочасний денний курс занять, що займає не більше 15 хвилин. При цьому медичні фахівці стверджують, що навіть такий ефективний тренажер, не може повністю замінити комплексне лікування і спеціальний курс гімнастики.


Цікаві Статті

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО - дворазовий чемпіон Національної атлетичної асоціації, ще до участі в Олімпійських іграх у 2008 році встиг зарекомендувати себе як талановитий спортсмен у змаганнях з вільної боротьби. Медалі на Олімпіаді він не отримав, проте його перехід у 2009 році в професійні змагання зі змішаних єдиноборств ознаменував прихід одного з найбільш високорів

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Як футбольні, так і хокейні фанати готові з піною у рота доводити, що вони вболівають за найкращу гру, наводячи при цьому безліч аргументів. Але складно неупереджено і однозначно відповісти на питання: футбол або хокей, що краще? Спочатку потрібно порівняти два види спорту по користі і небезпеки для людини, доступності, витрат, популярності та іншими критеріями. І лише потім можна зробити більш-менш ґрунтовні ви

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко - російський професійний футболіст, який виступає в якості воротаря в ФК «Тосно». Серед його спортивних досягнень можна виділити наступне: чемпіон російської Футбольної Національної ліги 2012 (у складі Саранська «Мордовії»). Серед індивідуальних нагород голкіпера можна відзначити, що його оголошували кращим гравцем місяця в сезоні 2014/15, а згодом кращим гравцем клубу за підсумками сезону (в період виступів за «Уфу»

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Плавання - дуже популярний вид спорту. Адже вода благотворно впливає на весь організм: додає силу, свіжість, красу і здоров'я. Басейни в Кожухова дуже популярні серед населення. Під час тренувань у воді знімається напруга, стрес і поліпшується настрій. Плавати в них можна і взимку, і влітку. Для занять у воді практично

Що таке каток? відпочиваємо активно

Що таке каток? відпочиваємо активно

Прихід зими вносить свої поправки в проведення дозвілля. Сніг і мороз нагадують любителям зимового відпочинку про прихованих санках, лижах, ковзанах і другом інвентарі. Де краще кататися на ковзанах? Якщо для катання на санках або лижах досить невеликого спуску, то ковзани вимагають наявності і спеціального

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Фігура балерини приваблює своєю витонченістю, проте не всі представниці цієї професії мають природну стрункістю. Багато з них прикладають масу зусиль, які полягають не тільки в постійних тренуваннях, а й в спеціальному раціоні. Його називають дієтою балерин. Для кого-то вона може здатися жорсткою, хоча включає виключно корисні продукти. суть дієти В основу системи схуднення входить складання раціону, який базуєтьс