• Tuesday July 16,2019

Огляд басейнів в Ставрополі

Здоров'я потрібно берегти змолоду. Адже простіше його зберегти, ведучи здоровий спосіб життя і займаючись спортом, ніж потім довго і болісно і часто безрезультатно намагатися повернути, нарікаючи на «помилки молодості». Один з найбільш дієвих та ефективних способів зміцнити здоров'я - це водні процедури.

Користь від відвідування басейну

Життя в Ставрополі, як і в будь-якому іншому великому мегаполісі, надає не найкраще вплив на здоров'я і самопочуття людини. Міська суєта, стреси, часто малорухливий спосіб життя, неправильне харчування негативно впливають на організм. Можна зайнятися спортом, але не всім всі види спорту показані. Плавання - один з найбільш універсальних і практично не має протипоказань спорт. Регулярне відвідування басейну в Ставрополі допоможе жителям міста зміцнити здоров'я, позбавиться від задишки, зняти стрес, підвищити імунітет і не тільки. Пропонуємо вашій увазі перелік деяких ставропольских басейнів з коротким їх описом.

Басейни в Ставрополі

У Ставрополі є більше десятка різних спорткомплексів з басейнами і просто басейнів для плавання.

Якщо цікавить дитячий варіант, то досить непоганий дитячий оздоровчий аквацентр під назвою «Британіка POOL» знаходиться на вулиці Рогожникова 5. Обладнаний аквацентр чотирма басейнами. «Океан» - п'ять на вісім метрів, «Хвиля» - три на сім метрів, «Перемога» і «Старт» - кожен чотири на три метри. Відгуки про цей комплекс досить позитивні. Відвідувачі відзначають, що інструктори грамотні і ввічливі, вода тепла, запах хлорки не сильний.

Досить позитивні відгуки в Ставрополі про басейні «Каченя», який розташований по вулиці 50 років ВЛКСМ, 14Б. Як видно з назви, цей басейн також розрахований на підростаюче покоління. Вода в ньому чиста, персонал тактовний.

Для відвідувачів постарше є басейн «Юність». Він розташований на вулиці Суворова 1.

Непогані басейни в Ставрополі знаходяться в спортивному клубі «Лімпопо» і в спортивно-оздоровчому комплексі СтГМА. Адреси: Доваторцев, 75А корпус 1, і Тухачевського, 2, відповідно.

Ще можна згадати фітнес-центр на Дзержинського і Адміральський готельний комплекс на Ушакова. І це далеко не повний перелік закладів, де можна поплавати в своє задоволення.

На завершення

Ну і на закінчення хочеться додати, що відвідувати басейн в Ставрополі для здоров'я корисно. Але крім цього потрібно дотримуватися ще кілька простих правил: більше рухатися, правильно харчуватися здоровою їжею, не переїдати, позбутися шкідливих звичок і більше бувати на свіжому повітрі.

Дотримуйтесь цих нескладних порад і будьте здорові!


Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!"  Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт.  Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех