• Tuesday July 16,2019

Літня Олімпіада 2016 року в Ріо-де-Жанейро

Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро в 2016 році будуть першими екологічно чистими. Архітектурна компанія зі Швейцарії RAFAA створила фантастичну конструкцію, що виробляє енергію з сонячного світла вдень і з води - вночі. Ця споруда стане одним з найкрасивіших на планеті. Уже одна ця новина говорить про розмах, з яким ведеться підготовка до Олімпіади 2016.

У чудового міста Ріо-де-Жанейро є досвід з проведення масштабних заходів. Щорічно в столицю Бразилії приїжджають тисячі туристів на святкування Нового року і на знаменитий традиційний карнавал. Більш того, великі спортивні події також вже були проведені в Ріо-де-Жанейро - в 2007 році відбулися дуже популярні на Заході Панамериканські ігри, які були визнані кращими за всю історію.

Влада цього красивого міста були зайняті зниженням рівня злочинності, щоб показати себе на Олімпіаді з кращого боку. Для цього були створені додаткові загони міліції, які патрулюють міські нетрі і кримінальні райони. Ця робота вже явила свою позитивну сторону - рівень злочинності значно знизився. Влада Ріо-де-Жанейро планують до 2014 року звести цей рівень практично до нуля.

7 червня комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) відвідала місто наступних літніх Олімпійських ігор з контрольною перевіркою. Співробітники цієї організації помітили, що в Ріо-де-Жанейро до сих пір не розпочато будівництво таких важливих об'єктів, як олімпійський парк і прес-центр, не визначені підрядники для будівництва стрілецького комплексу.

З іншого боку, в місті вже розпочато будівництво інших олімпійських об'єктах, завершення і здача яких очікується через три роки. До них відносяться всі великі інфраструктурні будівлі і проекти (лінія метро, ​​автомагістралі і багато іншого).

Влада Ріо-де-Жанейро заявляють, що споруда олімпійського парку заплановано на другу половину 2012 року, а всі спортивні об'єкти в районі Деодоро будуть зводитися в 2013 році. МОК сподівається, що всі будівельні роботи будуть закінчені до терміну, наступна перевірка очікується в листопаді-грудні 2012 року.

Видовище відкриття Олімпіади обіцяє бути найяскравішим і фантастичним за всю історію проведення ігор. Бразилія зустріне своїх гостей з усім своєю привітністю і вразить іскрометним темпераментом.

пов'язана стаття

В якому місті пройде літня Олімпіада 2016 року

  • МОК попередив Бразилію, що в підготовці до Олімпіади в Ріо-де-Жанейро "вже не можна втрачати ні секунди"


Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!"  Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт.  Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех